Aldatldnz rendiniz

Konusu 'Özel anket bölümü.' forumundadır ve sessizhikaye tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

?

4 yaşında çocuğunuz var budurumda 2. bir bebeği düşünürmüydünüz

Anketin kapanma tarihi 13 Haziran 2008.
  1. evet

22,7%
  2. hayır

77,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : sessizhikaye
  1. sessizhikaye

sessizhikaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    5 senelik evlisiniz eşinizin sizi evlendiğinizin ilk 1-2 senesinde sizi aldatmış siz öğrendiniz ama kendisi söylemedi arkadaşı söyledi son 1-2 senedir de böyle olayları yok ama sizin artık ona güveniniz kalmadı bu evlilik yürürmü yürümezmi siz olsaydınız ne yapardınız:CADIARZU bu arada eşiniz sizi seviyor sizde eşinizi seviyorsunuz sonuç ne olur ....:uhm:

2. 8 Haziran 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    aldatmanın boyutuna bakarım öncelikle. duygusal aldatma mı fiziksel aldatma mı. gerçi her şekilde hoş bi davranış değil ama madem geçmişte yapmış ve şimdi öğrenmişsiniz hemen valizi toplayıp onu kapıya koymak olmaz. dediğim gibi ondan öğrenmeye çalışırım. ve bir daha bunun olmaması gerektiğini olursa beni kesinlikle kaybedeceğini anlatırım. hemen evi terketmezdim sanırım.

4. 8 Haziran 2008
  5. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence eşim beni aldatmış olsaydı şöyle derdim.
    BİR İNSAN KENDİNİ KANDIRIR BAŞKASINI ASLA KANDIRAMAZ DERDİM.
    güven çok önemli evlilikte. eğer seviyorsan ve seviyorsa bir geç karşısına konuş
    içine dert olacağına acabamı diyeceğine.
    allahım kimseyi doğru yoldan saptımasın devir çok kötü.

6. 8 Haziran 2008
  7. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle bir olay insanı cidden sarsar...
    ama işin içinde duygular girince öfkeyle hareket etmemek gerekiyor...
    boşanmak çözüm değil...aldatan yalnız kendini aldatırmış sözüne inanıyorum...
    söz konusu kişi her kimse duygu ve düşüncelerini tartmalı...olmuş bitmiş bir olay yüzünden bu yuvayı yıkmaya değer mi?onu değerlendirmeli...
    eşiyle bu olayı bildiğini konuşmalı...her şey konuşulursa sorunlar çözülür gibime geliyor...nacizane benim görüşüm bu...

Son düzenleme: 8 Haziran 2008
  8. 8 Haziran 2008
  9. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    burada anlatılan her aldatma olayında kendi başıma gelmiş kadar üzülüyorum... insan dediğin varlık aldatmayı haketmiyor, çok onursuzca...

şimdi kendimi düşünerek farklı şeyler söylerdim, benim gözümde aldatma evliliğin bitme sebebidir. ama sizin için bir şey diyemeyeceğim çünkü karşılıklı sevgiden bahsediyorsunuz. bir evliliğin bitebilmesi için içinde insanın bir şeyler bitmeli. benim açımdan zaten aldatma olayında otomatik olarak içimde sevgim ve ona karşı beslediğim her duygu bitip yerini nefret alacağı için yürümez diyorum. ama sizin görüyorum ki içinizde ona karşı hala sevgi besliyorsunuz. bu durumda çok alternatifiniz yok. umarım tekrarlamaz ve eşiniz hata yapmaz... hayırlısını diliyorum sizin için....

10. 8 Haziran 2008
  11. sessizhikaye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar anketede cevap verelim sonucu görelim.......

12. 8 Haziran 2008
  13. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Kendi gözümle görmediğim şeye inanmam.. Görürsemde şimdiden bilemem ne yapıcağımı onun içinde büyük konuşmak istemem , bu sebeple oy kullanmadım..

14. 9 Haziran 2008
  15. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım 1.si bunu gözünle görmedin eşim söyledide dememişsin ki zaten söyleyemez arkdş.ından duymuşsun önce %100 gerçek olup olmadığına emin ol bence sonra asma kesme faslına geç ama çocuğun war ayrılık kararı almak kolay olmasa gerek ben bu konularda okadarda katı düşünmüyorum tabiiki hoş tecrübe değil ama eğer eşin bunu alışkanlık haline getirmişse evli kalmanın zaten anlamı yok bırak git yada onu paketle ama birkere yapılmış bir hataysa şans ver neticede eşin kocanı asla başka kadınlara bırakma bence sahip çık hem bırakırsan kolayı seçmiş olursun

16. 9 Haziran 2008
  17. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bu soruyu kendin için mi soruyorsun ,yoksa hayali bir soru mu ? süprizzzzzHayali bir soruysa ben eşimin eskiden beni aldattığını öğrensem evliliğimi bir kalemde siler atarım .yasakkelimeKendin için soruyorsan ,tabiki sadece kendi düşüncelerimi değil ,senin eşinle ilgili duygu ve düşünceleride hesaba katmak gerekli .a.s

Son düzenleme: 9 Haziran 2008
  18. 9 Haziran 2008
  19. sessizhikaye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kendim içinde farzet arkadaşım içinde farzet bu yaşanmış bişeydir bri kalemde silinmediği için yanıt aradım teşekkür ederim