aldatmaca

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Buzgibim tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Buzgibim
  1. Buzgibim

Buzgibim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Bende sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum..... benden hoşlandıgını söyleyen bir çocukk .benimle.tanışmak istedi bende bu çocuktan hoşlanıyodum tanışmayı kabul ettim ve birbirimizi tanımaya başladıgımız haftanın içinde benim en yakın ark sandıgım insanla birlikte bu çocuk vergi dairesine gidiyor..arkadşımın orda halletmesi gerekn işleri var ..yardım amacıyla ...sonra arkadşım bana msn girmemi söylüyoo... ben giriyorum tabii başlıyoo bana anlatmaya bu çocuk galiba benden hoşlanıyoo karşıdan karşıya geçiyoduk elimi tutdu bırakmadı falan gbii sözlerde bulundu bende an o kadar kötü oldum ki aynısını önceden de yaşamıştımm ..:KK43: daha sonra çocuk beni arıyo falan bende diyorum keşkee önceden söyleseydinn ben aranızdan çekiliyorum falan dedim çocukta saçmalama falan demeye başlıyor ..neysekii hiç gerçekleri anlatmaya çalışma gbi bi çabadada bulunmuyorr beni en çokta bu üzdüü...:KK43: hep kızlarla cnmlı falan konuşuyormuş meğersem banada o herkese söylediği cnm kelimeyle ithaf ediyormuş banaa hiç değr vermemiş ve şuan ben bu ikisinede beni aramayın dedim
    arkımla ark bitirdimm benim mutluluğumu çekemiyodu çnküü ,şuan içmde kötü bi his vr nedenini bilmediğimm nasıl kurtulcm blmiyorum ben iyisini yaptımm amaa:KK43:

2. 20 Eylül 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisini yapmışsın akıllı kızım benim:))
    arkadaşınla ilişkini kesmen çok iyi olmuş zaten erkek arkadaşında adam değilmiş
    yanlış kişilere olduğundan fazla değer vermek yanlız seni üzer
    kurtulduğuna sevinmelisin bile

4. 20 Eylül 2010
  5. Buzgibim

Buzgibim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    sevinmeliyim biliyorum ama düşünceler kafamı kurcalıyoo..düşünmekten sıkıldımmm...:S

6. 20 Eylül 2010
  7. balizza

balizza Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım en doğrusunu yapmışsın tebrik ederim seni olumunekankayizsmile
    hem onların yaptığı hatanın cenemesini sen niye çekiyorsun ki,hayatına daha emin adımlarla devam et,onlar kendi değerleriyle kalsın... :mymeka:

8. 21 Eylül 2010
  9. Buzgibim

Buzgibim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederimm