Aldatmak sadece ten teması mı?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Kite_Runner tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

14 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Kite_Runner
  1. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar sizce aldatmak sadece tensel bir durum mu? Bana göre bakışmak, arzulamak başkasını ya da flört etmek de bir aldatmak. Eşimin beni aldatmış olması için illa bir kadınla birlikte olması gerekmiyor. Belki abartıyorumdur ama bu da aldatmak bence.Bu yüzden hiç aldatılmamışımdır diyemem.
    Bir kadını güzel bulması değil, bir kadını arzulaması bahsettiğim şey...
    Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

2. 14 Şubat 2008
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Aldatmak!!
    Kişinin karşısındakinden çok kendine olan saygısızlığı bana göre.

Aldatmak benim lügatımda;
    dilde,tendegözde,beyinde veeee uçkurda gelişen aciz,aşşalık,ucuz ve kimsenin hak etmadiği bir davranıştır!

Ben o kişiyel beraber olmadım,sadece bir anlığında beraber olduğumu hayal ettim,içimden geçirdim,bir offf çektim demek de bal gibi aldatmadır!

Aldatmak bölge bölge eksilmez,bölge bölge artmaz..Adatmak aldatmaktır..Uçkurda aldatmak ise aşşalıklarında aşşalığıdır..Telafisi mümkün değildir diye düşünüyorum..

4. 14 Şubat 2008
  5. Kite_Runner

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ben o kişiyel beraber olmadım,sadece bir anlığında beraber olduğumu hayal ettim,içimden geçirdim,bir offf çektim demek de bal gibi aldatmadır!

Kesinlikle katılıyorum. Eşime her daim söylerim. Eğer biri için iç geçirirsen veya arzularsan v.s. içinden deki ''ben şu an elendra yı aldattım.'' Aldatılmış olmak için illaki son noktanında yaşanması gerekmiyor.

Sevgiler...
    :enbuyukkk:

6. 14 Şubat 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Aldatmak!!!
    Yanımdaki adamın aklını okuyamam tabii..
    Ama kendimi biliyorum ben.
    Eşimle tanıştıktan sonra hiç bir erkeğe farklı maksatla bakmadım,zihnimden geçirmedim,hayal etmedim ben. Evleneceğiz diye değil bu yaptıklarım. Bir ilişki yaşıyorum ve kendime,karşımdakine olan saygımdandır.
    Hep derim yakın arkadaşlarıma; gecelerce yalnızım. Aldatacak olsam en kralını yaparım. Sanalı,gerçeği,zihinsel,fiziksel...bilmemne...Hiç kimsenin de ruhu duymaz. :kızgın:
    Ben nasıl edebimi koruyorsam kocam da akıllı olacak.:mymeka:
    Çok ciddiyim,bir çok şeyi sineye çekebilirim,alttan alabilirim ama kocamın bana farklı bakışını hissettiğim anda affetmem, geri dönüşü yoktur.:1closedeyes:

8. 14 Şubat 2008
  9. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de Laale'm:)
    Çıkarak,deli gibi severek evlendik..Hala beş dakika geciksek birmizden biri,diğerinin gözü dışına çıkar,endişelenir..

Belki pek çok şeyi göremz,algılayamayız ama kadın olarak ilk önce çocuklarımızı sonra eşlerimizi çok iyi tanırız..Kadın aldatıldığını ilk dakikadan itibaren hisseder..Ben de aldatılmadım biliyorum..Aynı sevgi saygı 7 yıldır devam ediyor,olsaydı anlardım,emin olun anlardım..Dileğim odur ki 70. yıllara beraber yürüyelim..Bunu sadece kendi adıma değil,eşim adına da gönül rahatlıyla söyleyebiliyorum:)

Aldatıldığımı anladığım anda,gökyüzü yeryüzüne değse,bir değil,iki değil beş çocuğum da olsa,4 aylık değil 9 ay on günlük hamile de olsam,evlenme cüzdanına attığım imzayı bu kez boşanma kağıdına atarım..Tüm kadınlarında bunu yapmalarını,gurularını eşlerinin ayaklarına paspas yapmamalarını rica ediyorum..

Çünkü aldatılmayı en kötü insan bile haketmez..
    Bir ben bir daha asla olmayacak..Huzurlu ve güzenli bir ortamda evlat yetiştirip,''yuvam'' diyebilmek için;

Aldatmaya Hayır!!!!!!

Konu için teşekkürler:)

10. 14 Şubat 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canımcım haklısın tabi aldatmak sadece tensel bir durum değil.eğer o erkeğin ya da kadının içinde varsa bırak bakışmayı,flört etmeyi onu düşünmesi bile bana sorarsan aldatmaktır....

12. 14 Şubat 2008
  13. Kite_Runner

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    bu söylediklerinin altına aynen imzamı atarım bende :içelim:

14. 14 Şubat 2008
  15. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aldatmak;
    karşıdakini değil aynı zamanda kendini kandırmaktır. Kendi kişiliğini, şerefini, kadın-erkek farketmeden namusunu ayaklar altına almaktır bence...
    Sadece tensel temas değil, düşünmekte aldatmaktır. Aklından başkasını geçirmek, düşünmek,arzulamak, başka şeyler düşünerek karşıdakine bakmakta aldatmaktır.
    Allah düşmanımın bile başına vermesin.
    Benim şahsi düşüncem affedemiyeceğim tek şeydir aldatılmak.

16. 15 Şubat 2008
  17. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Valla ben de bu yorumun altına imzamı atarım. Diline, eline sağlık Laale'cim. Şeniz

18. 15 Şubat 2008
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    eğer bir ilişik var ise herşeye gözün kapalı olacak....
    kadın için de erkek için de bu geçerli.....
    başıkmak,bir buluşma,netten bir kızla konuşmak bana göre bunların hepsi bir aldatma ve gördüğüm anda bitiririm....
    aldatmak ve aldatılmak en berbat şey bence