aldatmanın sonucu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Banu7677Banu tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Banu7677Banu
  1. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar önceki konumda açmıştım iş yerinde bir erkek eşini başka şehirden bir kızla aldatıyordu sekreter kızlan msnsini okumuştuk.değişik yollardan göndermemye çalışmıştık malesef o gitmişti.eşide durumu öğrendi akrabasına gitmişti.işte o olay söle kapandı kendimce bende bir sürü soru işaretleriylen..

ben biraz bu adamla samimi oldum..ve gerçeği anlattık okuduğumuzu söyledik..herşeyi bildiğimizide..oda şüpheleniyormuş zaten...patronuda alıp konuştuk gecen hafta..çocuğa dedim niye böle bir maceraya girdin.bak evlisin çocugun var günah hem dedik..bak eşinde üzüldüdedi..

oda dedikii biliyorum çok günahkarım..şu an eşimleyim benide affetti..ama ben artık eşim ve çocuğum için varım..onlar mutlu olsun diye bu hayatı yaşıcam.gözleri doldu..hatta ağladı sayılır..dedi duygu sömürüsü yamıyorum hem niye yapaym size kadar çok kişi var yapmam gereken...tamam eşimi sevdim evlendim..huyları çok güzeldi..anlaştık evlendik buraya kadar güzel...ama ben nerden bilirdim beni anlayan beni gerçekten sevecek ve benim ilk kez olacak birini bulabilceğim..onu kandırdım bekarım dedim..beraber oldum yaşı 19..onun vabali üstümde..ve o istedi ayrıldık..çünkü eşimlen konuşmuş pişman olmuş.ve beni istemedi..telini kapadı..ulaşamıyorum..ama ben çok seviyorum..beni tek düşünen o oldu..tamam eşimde düşünüyor.ama böyle değil..aşkı ben geç buldum..ve kaybettim dedi..şimdi hayatım bedenim artık eşimin ve kızımın...benimde hayatım buymuş dedi..

Ay kızlar çok etkilendim ya...üzüldüm..şaşırdım...eşi ne verememiş ki bunu sevmiş..dedim keşke aşık olmdan evlenmesydın oda bana dedi ki toredo asla aşık olmadan seni anlamayn biriylen evlenme...seni sevenden çok sen çok çok sev dedi..
    bende Allah sen gibisini çıkarmasında dedim..haklısın dedi..ama ben onu çok sevdim ve ilk defa birinin ilki oldum..bende anlamadım eşi olmadımı ki...off offf gelde evlen yaa....

kısaca eşiylen barıştılar .kadın affetti....inşallah bir daha üzülmezler..alsında tek BEBEK Üzülmesin...

offf offff...bu kadar...

2. 14 Ekim 2010
  3. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Evlenmeseymis sevmeden silah mı dayamıslar sakagına. Neredeyse oh olsun diyesim var esini de anlamak zor baskasına gitmis herifi ne yapayım ben yaa !! :kızgın:

4. 14 Ekim 2010
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    böyle diyenleri çok gördük. eşinin yerinde olsam böyle basitçe bakmazdım olaya bebekvar diye ne diyelim Allah mutlu etsin..

6. 14 Ekim 2010
  7. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bumu yani bu yüzdenmi asik olmus, ilki diye..
    ne alaka ayrica mantiga bak:mymeka:
    kocaman bi yalan cogu aldatan erkegin söyledigi yalan
    asla inanmam , adam duygu sömürürsünü iyi yapiyor:dilcikar:hicte üzülmezdim:1closedeyes:
    sende bu adamdan uzak dur canim :eek:lmaz:karisma artik adamin gönül meselesine seninde basin belaya girmesin:sinifsinif:

8. 14 Ekim 2010
  9. xxDerinxx

xxDerinxx &#9829;&#9829; Aşkım &#9829;&#9829; Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    KArısı evlendiğinde bakire mi değilmiş olay bu mu?
    Peki 19 yaşında kızdan ne istemiş :KK43:
    Hiç üzülmedim haline, beter olsun tüm aldatanlar...

10. 14 Ekim 2010
  11. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben pek anlayamadım adam nasıl yani birinin ilki oluyor
    karısı bunu sevmediği içinmi gözü dışarı kaymış
    karısı bakire değilmiymiş.
    pek anlayamadım

12. 14 Ekim 2010
  13. irin

irin eren & erva Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bişey anlamadım ya fisfisfis karısık yazılmıs sanki

14. 14 Ekim 2010
  15. xxDerinxx

xxDerinxx &#9829;&#9829; Aşkım &#9829;&#9829; Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Sanırım karısı için bu adam ilk olmamış...
    Bu 19 yaşındaki kız için adam ilk olmuş...

16. 14 Ekim 2010
  17. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    hicmi duymuyorsunuz esi aldatiyor normal hayatlarina devam...buyuk konusmmamak lazim tabiiki...ama ilk birinin elki oldum dedigine gore karisinin ilki degilmis!!!!!bunu anladim valla desene karisidami ayni kafaymis?

18. 14 Ekim 2010
  19. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    madem ilk olmayı bu kadar kafasına takıyordu,o zaman evlenmeseydi?di mı ama!!!
    19 yaşındaki bir kızla beraber olmuş!!şimdi o kozda bunun gibi biriyle evlenirse ne olacak?!kocası onun ilki olmadıgı için onu aldatacak mı?
    bak iste gün gelir devran doner..
    kendi karsını eleştirdiği şeyi,aldatma bahanesi yaptıgı şeyi,kendisi yaptı!!madem bu kadar önemliydi bu ilklik olayı,o zaman sevdiği asık olduğu kıza bunu yasatmayacakti!bu mu erkeklik?
    geçsin bu ayakları..kendi yapınca ilk oluyor kendisine yapılınca aldatma bahanesi!!!!saçmalık!!!