ALDIĞIM ÇEYİZ LİSTESİ ev eşya muhabbeti

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve sfindicak tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : sfindicak
  1. sfindicak

sfindicak Lilyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar şunu unutmayın evi eşyasının tamanını kendinize yüklemeyin.. Aşkımın beyaz eşyası vardı ben sadece bulaşım mak. aldım. Bu arada evimizin tadilatı için maddi yardımda bulunduğumdan bütün mobilyayı sadece erkek tarafı alacak. ( tadilat yardımı etmeseydim salonu ya da yatak odasını ben alacaktım. ve herşey anlaşmaya bağlı... şunu sen bunu ben olayı olmasın aranızda biz ev için iğnesine kadar ortak fikir yürüterek yapıyoruz. Ve Tavsiyem KAYINVALıDE niz ile arayı olabildiğince iyi tutun..:nazar:zemuszemus Aşağıdaki listedekileri aldım... Ayrıca resimlerini de ekliyorum... Herkeze Bir ömür Mutluluklar....
    MUTFAK----------------- YATAK ODASI------------BANYO----------------------ELEKTRONıK

Yemek takımı(kütahya) Yolluk takımı ----------------Bornoz (Evita) ----------Saç kurutma mak.(Arzum)
    Kavanozlar -------------------uyku seti-(TAÇ)------------ HAvlular --------------------Blendır seti (Brawn)
    Borcamlar ------------------Nevresimler (TAÇ)-----------mandal set ---------------Ketıl &çaycı (tefal)
    CEzve-------------------------battaniy(TAÇ)----------------kirli sepeti -----------------elektrik süpürgesi (fakir)
    Çatal,k.b set---------------pike takımı ( Taç)- ------- leğen,kova-----------------tost mak. (arzum)
    Çay bard.tabak-----------yatak örtüsü (almadım)--- ev,banyo terliği---------Şarjlı el süp. (arzum)
    Çaydanlık---------------------------------------------------- çamaşır sepeti----------Ütü (tefal)
    Çelik tencere set-(JUMBO)------------------------------------------------------------mikser (bosch)
    ekmeklik,tahta,sepet--------------------------------------------------------------------mutfak robotu (bosch)
    emaye tenc.set(EMSAN)-------------------------------------------------------------epilatör (arzum)
    kahve fincanları --------------------------------------------------------------------------- frütöz (tefal)
    kaseler
    kepçe takımı
    rende
    salata tabakları
    su vs. bardakları
    sürahi.
    süzgeç ve plastikler
    tavalar
    teflon tencere(Cem,Mehtap)
    tuzluklar
    yağdanlıklar
    günlük kull. için 6 kişilik yemek tak.(GÜRAL)
    bahatalıklar (tupper aldım tavsiye ederim)
    tupper peynir dünyası , servis tabağı
    kek kalıbı
    pasta servis tab. ve saklama kabı
    salata kurutucu
    çöp kutusu
    günlük Çatal k.b.
    tepsiler.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 13 Mart 2010
  2. 8 Mart 2010
  3. gules84

gules84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kayınvalidesi olmayanlar ne yapsın peki :sinifsinif:

4. 8 Mart 2010
  5. EftelyaSanem

EftelyaSanem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvalideminde umrundaydı sanki.:kızgın:

6. 8 Mart 2010
  7. sfindicak

sfindicak Lilyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    AMMANYA kayınvaldeden kayınvaldeye değişir... Kalkıp ondan extra şeyler istemem asla ... diyorumda bana değil ne yaparsan oğluna yaparsın... gerisi ona kalmış....

Aldıklarıma devam

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 10 Mart 2010
  8. 8 Mart 2010
  9. em4561

em4561 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim kayınvalidmede ii ama senin dediklerinin olması için maddi durumda gerekli dimi

10. 8 Mart 2010
  11. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben kayınvaldemde önce nişanlımla anlasıyorum bu konuda.. sağolsun hiçbir konuda kırmıyor..
    canım kavanoz fln yazmışsın. bende düşünüyordum annem hediyelik gelir kase brcam vs dedi..onları listene alma fln ..fazlada kalabalık yapmamak lazım..ufak tefek luzumlu şeyler gerekli şuan için..kız çeyizinde eksik bitmez. evlenince eşimizle alırız napalım:)

12. 9 Mart 2010
  13. sfindicak

sfindicak Lilyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yukarıdaki listedekileri aldım ben... sadece fikir olsun size okadar....daha da bişi almam... geriye evi döşemek kalır...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 11 Mart 2010
  14. 9 Mart 2010
  15. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar walla ben ne yatak odası alıorum ne halı hepsini nişanlım alıo yani onlarda da adet bole bizde de hani hiç konusu bile olmadı yani.mobilyaları beyaz eşyaları halıları perdeleri hep askım alıo..ben sadece mutfak esyaları tekstil urunleri yani mobilya beyz eşya...onların dısındaki seyleri alıorum..burda gordukce sasırıorum walla ben yoksa bilmıodum kızlarında okadar sey aldıgını bilmiyorumkismile

16. 10 Mart 2010
  17. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :1shok:CANM BU TUPPER ÜRÜNLERİ ÇOK PAHALI YAAA

18. 10 Mart 2010
  19. sfindicak

sfindicak Lilyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt tupper pahalı ama indirimde olduğu zaman ihtiyacım varsa alıyorum. indirimli haftaları takip edebilirsinin. Ben sadece aşağıdalikeri aldım.

Ekli Dosyalar: