alejandrolara Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve alejandrolara tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : alejandrolara
  1. alejandrolara

alejandrolara herkes rütbesini bilecek Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl böyle bi karar verdim nasıl böyle biçolgınlık yaptım bilemiyorum. burnummun önde görünüşü gayet düzgündü.biraz sağ sol profil farklıydı.yandan bkıncada birz kemer vardı.öyle bi doktora gidelim dedik çokta ciddi değildim.doktor salı amelyt edelim kibar bi burnun var kısa ve kalkık dedi.bakıncada çok işi yok gibiydi...Ama amlttan sonr ucunu görünce şok oldum domz burnu gibiydiaşırı kalkıktı doktora sordum böyle abartı kalkık olmaz dikişlerden ve alçıdandır dedi.ama bu burun ne kadar inebilir ki:çok üzgünüm: ağlamaktan gözlerim patlyacak gibi oldu.üst dudağımın iç kısmıda yara olmuş ve aşırı şişip aşağı sarkmış. gözlerdeki morluğu söylemem gerek yok..NoLUR Bİ YOL GÖSTERİN düzelir mi ne olur:sinifsinif:
    AMELİYAT SONRASIII PSİKOLOJİ SANIRIMMMM:))) ŞİMDİ ÇOK MUTLUYM BURNUM ÇOK GÜZEL OLDUU... BU KONUN İSİMİNİ 17 AĞUSTOSTA AMELİYAT OLDUUM ÇOK MUTLUYUMM DİYE DEĞİŞTRMRK İSTİYORUMM ::)) HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BANA YOL GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN

Son düzenleme: 28 Ağustos 2010
  2. 18 Ağustos 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canımcım öncelikle geçmiş olsun
    daha çok yeni bu kadar kendini üzme ağlama daha çok şişersin bak :)
    merak etme doktorun doğru söylemiş
    bayabi iner daha burnun
    şişler indikçe inecektir emin ol
    hiç endişelenme
    buarada kime yaptırdın?

4. 18 Ağustos 2010
  5. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet burnun inecek, aradan gecen 1 gun bile ne kadar fark ediyor biliyor musun.. Bu kadar panik olmayi nasil beceriyosunuz anlamiyorum ya da ben mi cok sogukkanliyim bilemedim.. Sakin olmazsan birseyler ters gitmeye devam eder canim, kendini bir rahat birak ve daha ne kadar yeni ya senin hic konusmaya hakkin yok :)))) millet az sabretmedi burnunun sekli otursun diye ve hala da bekliyoruz yapacak birsey yok

6. 18 Ağustos 2010
  7. Heidi

Heidi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ayy canim uzulme yaa insallah alcin cikincaa cokkkkkk begenirsin burnunu..

8. 18 Ağustos 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm daha dün olmjussun dur hele bi:)
    çok aklkık şuanda şişlerden dolayı..
    herkes biras pişman oljur amlyttan hemen sonra amaaa şöle 1 ay geçsinn iyiki oldum diyuceksinnn..
    hemenn panik yapmaaa az zamana bırak burnun otursun yerine::)

10. 19 Ağustos 2010
  11. nilana

nilana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nem mrb canım bana bilgetürk bilenin numarasını verebilir misin

12. 19 Ağustos 2010
  13. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya nolur problem etme. ben ilk zamanlar ne kadar çok ağlamıştım. hatta annem fotoğrafımı çekmiş ben ağlarken. pişman olucaksın bu ağlamalrına diye.:) gerçekten öyle. eğer burnun kalkık duruyorsa emin ol inicektir. ben bile şimdi diyorum ki keşke çok az biraz daha mı kalkık olsaydı:))) ama memnunum tabi şimdiki halinden de. ben ameliyat olalı 2 ay oldu. eski halimi düşünüyorum da.. sakin ol ve sabret. zaten sabretsende etmesende bir. inanki üzülmek daha kötü yapıyor. ama pozitif bakarsan burnunda daha güzelleşir.:))

14. 19 Ağustos 2010
  15. alejandrolara

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize çok teşekkür ederim kendimi biraz daha iyi hisettim şimdi. burnumu öyle görünce hep öyle kalkık olacak sandım.inşallah dediğiniz gibi olur ve iyi ki yaptırdım derim.Gazi Hastenesinde yrd.doç.dr.Serhan Tuncer e yaptırdım

16. 19 Ağustos 2010
  17. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Serhat Tuncer iyi diye duymustum. Ben de alcilar 5.gunde cikti. bi baktim nasil sivri ve kalkik !!! Bandaj takildi tabii alcidan sonra bugun tam 10 gun oluyo ve indi daha da inecek canini sikma sakin.. doktorunun oyle bir hata yapmis olma ihtimali bence sifir. hatta burda arkadaslar diyo ''o kadar iniyo ki keske biraz kalkik kalsaydi diyeceksin'' diye yerimseniben

18. 19 Ağustos 2010
  19. alejandrolara

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy inşallah çok rahatladım.opuyorumnanaktan demek seninde öyleydi...şu an çok sevindim...alçı çıksın resimleerimi koyayım _ki nasıl koyuluyor öğrenebilirsem _ şimdi ki halini e koymak isterdimde dörüntü çok iç açacı değil dikiş filan varr...inş dediğiniz gibi olur burnum:1rolleyes: bu arada doktorumla isim benzerliği var serhat tuncer istanbuldaki doktor.benim doktorum ankarada.