Alerji yapmayan kaliteli ve ekonomik bir göz farı istiyorum !!!!

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve MeDuSa tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlar delircem ya bi kaç haftadır gözümün üstü şişiyo ve kıpkırmızı oluyordu makyajla görünümü hafifletmeye çalışıodum neyse kızarıklık arttı göz kapağımdaki derim soyuldu daha kötü oldu senağlama
    bayramda hemşire olan kuzenime sordum makyaj malzemen alerji yapmış dedi hiçbirşey kullanma dedi ne krem ne far neyse iki gün far kullanmadım hemen geçti şimdiye kadar kullandığım farlar hiçbişi yapmamıştı süresi geçiodur belki ondan böle olmuştur die düşündüm CADIARZU
    iyibi marka far almam gerek acaba önerisi olan arkadaşlar var mı korkuorum yine aynı şey başıma gelirse diye ya ??? mirmirmirmir
    yada hassas ciltler için alerji yapmayan farlar falan üretiliyor mu :uhm:
    şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler a.s.

2. 5 Ekim 2008
  3. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ekonomik olsun diyorsan Flormar ın farları güzel bence.

4. 5 Ekim 2008
  5. CAVXIXXSX

CAVXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım avonu ürünlerini denedinmi? arkadaşlarım kullanıyor benim makyaj malzemeleriyle pek bir alakam olmadığı için bilemiyorum hem fiyatı uygun kampanyalarını takip edersen ama genede araştırmadan alma

6. 5 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

alerjiye karşı en güvenilir olan marka clinique diye biliyorum ben. gözleri alerjik olan 1 arkadaşım clinique dışında rimel kullanamıyordu mesala. ama kullanma süresi çok önemli canım. eğer arkalarında yazan süreden fazla kullanırsan her marka alerji yapabilir. aldığın ürünlerin arkasına bak ordaki süreden uzun kullanmamaya çalış. a.smesala inglot açıldıktan sonra 18 ay kullanılabiliyor, bodyshop 36ay, yves rocher 6 ay. bunlara dikkat ettikten sonra birşey olmaz sanırım. bugüne kadar alerjik reaksiyon göstermediysen büyük ihtimal süresi geçmiş ürün kullandığından olmuştur. a.s.