Alerjik astım olan hamileler acil yardımcı olurmusunuz ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayse.20 tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

20 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ayse.20
  1. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben şu an 7+5 günlük hamileyim ve alerjik astımım var
    burun tıkanıklıklarım için spreyler ve deniz suyu kullandım ama beni çok endişelendirdi
    dokorum bebeğe hiç bir sakıncası olmaz ama yinede doğum dokotruna sor dedi ve ben unuttum :KK43:
    ayrıca nefes daralmalarım bugünlerde çoğaldı doktorunuz hamileliğinizde ventolin kullanmanıza izin vermişmiydi ?
    2 gün sonra randevum var gidince sorucam ama şimdilik sizlerden bi yanıt almak istiyorum
    çok tıkalıyım çünkü

2. 23 Ocak 2010
  3. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    alerjik astımlı olup hamile kalan kimse yokmu yani :KK43:

4. 18 Mart 2010
  5. peny

peny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende de alerjik astım var..hatta 14. haftada nefes darlığım oldu doktora gittim solunum testi yaptırdı, şiddetli çıkmış..ınhaler kullanıyorum en kuvvetlisinden bebeğimin oksijensiz kalmasından iyidir..

6. 18 Mart 2010
  7. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    deniz suyu bişey yapmaz heralde..ayrıca güvenilir ilaçlar olması lazım astım için..yoksa 9 ay idare edilecek bir hastalık değil..bende alerjik rinit var..şimdi bahar geliyor,kara kara düşünüyorum ne yapıcam diye..sizlere allah kolaylık versin..umarım kullanabileceğiniz güvenilir ilaçlar vardır..