Alerjik Riniti olan arkadaşlar

Konusu 'İmmunoloji - Allerji ve Bağışıklık Hastalıkları' forumundadır ve serdemirci tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : serdemirci
  1. serdemirci

serdemirci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 1 yıldır alerjik rinit hastasıyım sürekli ilaç kullanıyorum sizlerde bilirsiniz ki çoğu zaman ilaçlar yetersiz kalıyor bazı geceler hapşırarak uykudan uyanıyordum yada sabah kalkınca hapşırık kırizine giriyordum
    Sanırım 23 nisan dı Ebru Şallının programını öylesine izleyordum bir kulak burun doktoru vardı deniz suyunun buruna nekadar iyi geldiğini anlattı deniz suyunun içindeki maddeler burunda ki ince tuycuklerin üzerini temizleyip harekete geçiriyormuş yada ona benzer bir şeyler anlattı ama kesinlikle normal deniz suyu olacak dedi eczanelerde satılan deniz suları olmaz bir pet şişeye denizden su doldurup burnunuza çekin cocuklara da damlalıkla damlatın dedi
    Hemen o gün denedim doktor su marmaradan da alınabilir dedi ben karadeniz kıyısından aldım ama inanılmaz iyi geldi ilaçlarımı kullanıyorum ve gece yatmadan burnumu bu suyla temizliyorum ne gece hapşırık nede sabah kalkınca gece burnumda tıkanmıyor yani ben çok memnun kaldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.
    Eğer koli basilinden ölmezsem:1shok: deniz suyu bana cok iyi geldi arkadaşlar

2. 11 Mayıs 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun..

Benim de erkek arkadaşımda var.. Ne yaptıysak geçmedi yıllardır çekiyoruz.. ıyi geliyorsa bir denemekte yarar var..

4. 11 Mayıs 2009
  5. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Bende alerjik rinit hastasıyım.
    Geçen sene denize gidemedim bebeğim çok küçük olduğu için ve bu yıl sürekli atak geçirdim.
    Bir önceki sene hiçbir şikayetim olmamıştı o sene denize gitmiştim.
    Bu dediğinizi de denicem.

6. 1 Haziran 2009
  7. gxuxl_yxuxz

gxuxl_yxuxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, bende aynı dertten muzdaribim,rahat nefes almaya koku almaya hasretim.Sanırım sprey fazla kullanıyorum oda iyi değilmiş.Artık fayda da görmüyorum. deniz suyunu bende denicem. Teşekkkürler paylaşımın için

8. 1 Haziran 2009
  9. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende de var maalesef denicem tşkler fikir için

burnumuza çekip hınkırma şeklinde mi kullanıcaz CADIARZU

10. 8 Haziran 2009
  11. serdemirci

serdemirci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burnuna çekmen yeterli zaten burnun hemen akıyor ve rahatlıyorsun umarım herkes bir an önce şifa bulur da bu korkunç hastalıktan kurtulur her gece maytları öldürmek için yastık kılıfı ütülemekten sıkıldım valla

12. 8 Haziran 2009
  13. BELEN

BELEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yaz kış sürekli hapşırmaktan bıktım artık. Bir de bunu deneyeyim doktora gittim ilaç verdi kullandığım zaman iyi geliyor ama bittiği zaman yine başlıyor ömür boyu da ilaç kullanamam ki. Genelde hava değişimlerinde oluyor hapşırık. Yani bir odadan başka bir odaya girince veya dışarı çıkınca, ben sigara içmem yanımda biri sigara içince çok kötü oluyor. Allah şifa versin hepimize..

14. 8 Haziran 2009
  15. serdemirci

serdemirci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım inşallah işe yarar sende de

16. 18 Haziran 2009
  17. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşim de böle hapşırmaktan gözünü kaşımaktan helak oluyor arada da öksürüğü var daha doktora gitmedik sebep ne bilmiyoruz ama deniz suyunu da deneyelim tşkler

18. 18 Haziran 2009
  19. SEVGince

SEVGince delidir yakalayın !!!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende iki yıldır çekiyorun ne ilac kullandığsam nafile bizim burada deniz yok hatta cok uzak doğuda oturuyorum napıcam bilmiyorum mafoldumben