alf multi çok amaçlı buharlı temizlik makinası ?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve melicit tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

7 Haziran 2012
    Konu Sahibi : melicit
  1. melicit

melicit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar alf yeni bir buharlı makina çıkarmış.almak istiyorum ama hakkında hiçbir yorum bulamadım.cam da siliyormuş.acaba kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
  2. 8 Haziran 2012
  3. AYSUN3434

AYSUN3434 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben alfin ilk başta hero modelini aldım.bununla yerleri ve halıları sildim.aldığım zaman handy modeli yoktu.hafta sonu derz aralarını,koltukları bununla sildim.aslında multi modelini düşündüm fakat bu bana daha pratik geldi.yanlız multiyi kullanan arkadaşım var o çok memnun.forumlardada kullananlar memnun olduğunu yazmışlar.
  4. 8 Haziran 2012
  5. xnurcx

xnurcx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de alf multi almayı düşünüyorum fakat yorum bulamıyorum.kullanıldığında yerde islaklik bırakıyor mü acaba ?
  6. 8 Haziran 2012
  7. suuucum

suuucum Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benımde epeydır aklımda ,takıp edıcem ,reklamda anlatıldığı gıbı ıse mukemmel
  8. 11 Haziran 2012
  9. CANAN198

CANAN198 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben alfin multi modelini yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.ilk başta kullanırken eldeki kumandadan hep dezenfektan düğmesini açık bırakmışım.dezenfektan sıvı halde olduğu için yerleri ıslak bıraktı.fakat aldığım yerle görüştüm buhar konumunda kullanıyorum,gerektikçe dezenfektanı açıyorum.böylelikle yerler ıslak kalmıyor.aynı zamanda yer aparatına takılan yer bezi dışındada evdeki eski havlularıda takabiliyorum.böylelikle bez ıslandığında başka kuru bezle devam edebiliyorum.derz aralarını,muslık kenarlarını,panjurları,camlarımı,yerleri deterjan kullanmadan çok güzel temizliyorum.dezenfektanları kimyasal değilmiş.bu yüzden olsa gerek ellerimde hiç alerji yapmadı.araştırdıklarımın içinde en iyisi bu ürün.
  10. 12 Haziran 2012
  11. tugbaiymen

tugbaiymen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

kızlar bende almayı düşünüyorum daha fazla yorum gelirse sevinirim karar vermemde yardımcı olacak...
  12. 13 Haziran 2012
  13. melicit

melicit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkürler aysun34...
    bende yakında almayı düşünüyorum alınca size bilgi veririm. benim merak ettiğim halıları ya da yerleri ıslak bırakıyor mu ya da camları nasıl siliyor acaba.
  14. 13 Haziran 2012
  15. melicit

melicit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
  16. 16 Haziran 2012
  17. elif1313it

elif1313it Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    fiyatı bnedir acaba?bende alfin vantilatörü var çok memnunum.acaba buharlı temizleyicileri nasıl?karaca mağazasında gördüm.ama vaktim yoktu inceleyemedim.özellikle doğal dezenfektanı ilgimi çekiyor.
  18. 24 Haziran 2012
  19. elif1313it

elif1313it Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    2 gün önce alf markalı reklamlarda oynayan dik modelini satın aldım.koltukların altında çıkan buharı açıkça reklam hilesi sanıyordum.iyikine yanılmışım.vileda yapmaktan kurtuldum.zevkle yerleri siliyorum.özel bakteri öldürücü sıvısını 5 litrelik su şişesine doldup üzerine su ekledim.böylelikle etkisinin yok olamadığını özellikle belirttiler.yataklarımın,koltukların,buzdolabının,çamaşır makinesinin altlarına buharla beraber antibakteriyelini püskürtüyorum.mağazada alf dik mopun daha ekonimik modelide vardı.arasında 100 lira kadar fark vardı.bunun nedeni ekonomik olanında basınç kazanı yokmuş.su sacece 100 dereceye kadar ısınıyormuş.bu modelde ise 135 dereceye kadar ısınıyormuş.ayrıca bu modelinde antibakteriyel kullanılabiliyor.diğerinde ise bu sıvı için ayrı bir kazanı yokmuş.kızkardeşim biyolog olduğu için ona danıştım.oda bu ürünü almamı önerdi.