Ali Gedikba ve Yunus Gedikba ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve meleqq_ tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : meleqq_
  1. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ali gedikbaşı ve yunus gedikbaşı hakkında bilgisi olan varmı? muayenesi bakırköyde bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. 27 Temmuz 2009
  3. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bilgisi olan kimse yokmu lütfen doktor arayışındayım

4. 27 Temmuz 2009
  5. fifa1415

fifa1415 Guest

canım ben de tam onları araştırıyordum bir bilgi alırsan bana da haber verirmisin, bugün kontrole gittiğimde kendi dr. um tavsiye etti ikili tarama testi çin

6. 27 Temmuz 2009
  7. fifa1415

fifa1415 Guest

arkadaşlar bilgisi olan yok mu

8. 28 Temmuz 2009
  9. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben bi akrabamızdan aldım numarasını o kız 4 ölü doğumdan sonra bu doktorları buldu ve hamile kaldı meğerse kanında bir sorun varmış bebeğe zarar veren bu doktorlar 9 ay kullanması gereken iğne verdiler şuan dünya güzeli bir kızı var her sorduklarında dua ediyor birde ssk da çalıştığı için tahlilleri ssk da yaptırıyormuş kime verdiysem numarasını herkez dua etti bana diyor

10. 29 Temmuz 2009
  11. fifa1415

fifa1415 Guest

canım ben randevu aldım cuma gününe bakalım ikili tarama testimi yaptıracağım da, kendi dr.umun tavsiyesi üzerine gidiyorum, hakkınd apek yorum bulamadım nette ama pek çok yerli ve yabancı bilimsel dergi ve yayınlarda makaleleri falan var anladığım kadarıyla, demekki bilgisi ve tecrübesi iyi gibi geldi bana

12. 29 Temmuz 2009
  13. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inş kontrolun sorunsuz geçer gittikten sonra banada bilgi verirsen çok sevinirim nasıl tavrı konuşması ilgilimi değilmi bunları öğrenmek istiyorum

14. 30 Temmuz 2009
  15. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fifa canım ne yaptın nasıl geçti kontrolün inş. bisorun yoktur??

16. 31 Temmuz 2009
  17. fifa1415

fifa1415 Guest

canım randevum cuma demiştim daha bugün öğleden sonra gideceğim, gelince ben yazarım burdan sana

18. 31 Temmuz 2009
  19. fifa1415

fifa1415 Guest

muayeneye gittim Meleqq ama benim randevum dörtbuçuk da olmasına rağmen saat beşe geldiğinde hala benden öncekiler bile (saat dörtte randevusu olanlar) muayene olamamışlar bekliyorlardı, baktım baya uzun sürecek sıkıldım ve açıkçası çalışanların da ilgisizliğine kızdığım için muayene olmadan çıktım geri, ilk kez gitmeme rağmen ne bir form ne bir kayıt hiçbirşey yapan yoktu, afedersin ama resmen sap gibi bekledim, dr. hakkında bişey diyemeyeceğim çünkü görüşemedim bile sen gidersen eğer sende bana haber ver cnm, belki bugün böyle denk gelmiştir.