Ali paşa oskay

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve scooch tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : scooch
  1. scooch

scooch Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hamile olan ve Bakırköy'de iyi bir doktor arayanlara ışık tutması açısınan yazıyorum . Çünkü hamileliğimde ilk 4 ay o kadar sıkıntı çektim ki doktorum nedeniyle. Yaptığım araştırmalar ve şansımın yaver gitmesile ALİ PAŞA'yı buldum. Zor bir hamilelik süreci ve 21 saar süren doğum sürecimde ni bir an olsun yanlız bırakmadan .. Gece gündüz çekinmeden arayabileceğiniz,sormadan tüm sorularınızı cevaplayan bir doktor. Her şeyden önemlisi onun için maddiyat 2. planda. Gereksiz hiçbir ilaç vermez.Herşeyin doğal olmasına özan gösterir. Hamilelik süecini abartmaz. Bunu yazmak istedim çünk ben doktorumu araken bu forumdn çok yararlanım. Sizlerede ışık tutması dileğiyle...

2. 27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : scooch
  3. sesomu

sesomu Hayirlisi...:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de hiç ama hiç memnun kalmadım..
    acil bi durum için aradım aradım..sekreterine söyledim..ama bi türlü ulaştıramadılar beni ne hikmetse...
    bir dahaki muaynede de doktorun kendisine söyledim,pek umursamadı...ben büro memuru değilim ki filan gibi şeyler söyledi...
    ben sait beye gidiyorum..hizmet hastanesine..
    hem hastane olarak çok daha iyi ve fiyat olarak uygun hem de doktor çok iyi...