Alınmayan Ama girilebilen Üyelik

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konu halledildi teşekkürler

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 9 Eylül 2010
  3. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Paralı bir siteye nasıl sevgilinin haberi olmadan üye olunuyor anlamadım.
    Yanlış anlama tatlım yargılamak için söylemiyorum kesinlikle.
    Benim de yıllardır kullandığım msn adresime saçma sapan sitelerden mesaj geliyor, üye olmuşum gibi.
    Ben hiç açıp incelemedim, direk silerim ama acaba o tarz bi şey olabilir mi.bilmiyorumkismile

4. 9 Eylül 2010
  5. leylaklila

leylaklila Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.112
    Ödül Puanları:
    188
    bende şunu anlamıyorum NİÇİN KIZLAR,BAYANLAR EŞLERİNİN SEVGİLİLERİNİN MAİLLERİN KURCALAR..didik didik ararlar.ve tuhaftır ki hepde aradıklarını şeyleri bulurlar

6. 9 Eylül 2010
  7. hazan1982

hazan1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla tatlım böyle bir olay olduktan sonra bu adam salak değil ya yakalansaydı eğer üyeliklerini silerdi bi şekil hem bak bir erkek bişiler yapmak isterse eğer onu senin bildiğin msn ile yapmaz zaten .elimi kırılır isterse 90 tane msn alır kendine.site yönetimiyle falan irtibata geçilemezmi rahatsız oluyorum msn adresim kullanılıyor diye falan.
    banada sitelerden mail geliyor anlayamıyorum şundan mesaj var bundan size mesaj var diye bende direk siliyorum.
    sizi arkadaş listesine ekledi diye mesajlar geliyor.böyle birşeydir zannımca

8. 9 Eylül 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evliliğe yaklaştıkça korkuyor olabilir.
    bu tür sitelere bağımlı olabilir.
    seninle bu konuda tartışmaktan zevk almış yinelemek istiyor olabilir.

10. 9 Eylül 2010
  11. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim yorumlarınız iin arkadaşlar. Evet ben de zannetmiyorum benim yakalayacağımı bile bile benim bildiğim msn ile üyelik alsın bi arkadaşım dmeiş başka msn alırdı diye bende öle düşünüyorum ama ne zevk alıyolar böle mail yollamaktan elalemin mutluluğuyla oynuyolar haberleri yok. Allahtan söylemedim benimkine. Zaten hiç nete girdiği yok. Önceden net bağımlısıydı şimdi bıraktık 3 aydır çok şükür rabbime :)

12. 9 Eylül 2010
  13. feykbabe

feykbabe Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senden önce böyle sitelere üye olmuş olabilir senden sonra üyeliğini iptal etmeyi unutmuş olabilir ve o siteler o mail adresine yeni mailler gönderiyor da olabilir benimkininde eski mailine hep geliyordu öyle arkadaşlık sitelerinden benden önce üye olmuştu şimdi yeni bir msn adresi aldık öyle birşeyle hiç uğraşmıyoruz canım.. bence rahatsızlık duyuyorsan ona söyle diğer adreslerini kapatın yeni bir msn adresi alın derim ben olumunekankayizsmile

14. 9 Eylül 2010
  15. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yok canım bu adresi benimle birlikteyken aldı yani adreslerini ve hep forum sitelerine üyelikleri oldu

16. 9 Eylül 2010
  17. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım hiç mi hiç takma kafana benim aşkımın başınada 2 yıl önce gelmişti bagrıp çagrmştım ama sonra açıklıga kavusunca olay çözüldü böle bi iş yapsa gizli yapar hiçte habaerın olmaz suçu yok yani bence hiç sıkma canını Allah tum aşıkların sonunu bırlıkte olarak yazsın opuyorumnanaktan

18. 9 Eylül 2010
  19. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Oyy canım benim saol hayatım iyi dileklerin için :) Zaten hiç bişey demedim benimkine surat bile asmadım güveniyorum zaten sadece merak ettim. Bizden başkalarının başına geldiğini düşünmüyodum. Demekki herkezde oluyomuş. Allah böylelerinden korusun