Alışılmıyormuş bu tarifsiz acıya.. =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xxTosPikkxx tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : xxTosPikkxx
  1. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatıyorum belki 10 kere belki de 100 kere ama olmuyor fırtına dinmiyor. Canım dedem, babaannem bu dünyadan göctüler!! Hic inanmazdım bir gün olacaktı ama benim tek sucum cok yakın olması.

Babaannem hastaydı zaten 16 yıl felcli bir hayat ne demek!! Bunu en iyi bilenlerden biriyim aslında ama düsününce bilmiyorum cıldıracak gibi oluyorum. O gün son sınavlarımı verecektim herseyden bi haberim. Meger babaannem ölmüs o gün!! Haberim yok sınavım bitti aldım hemen biletimi her zaman ki gibi.

Bizimkilere haber verdim onlar cenaze isleriyle mesguller benim hala hic bir seyden haberim yok. Babam kızım seni teyzenler otogardan alacak benim isim var diyor. Sabah 06:00'da hemde c.tesi günü ne isi diyorum kendi kendimee..

Bekledim baya geldi teyzemler yoldayız düsüncemi aktarıyorum teyzeme kızım babaannen vefat etti diyor bana ( suan ilk duydugum acıyı hissettim icimde ):1shok:

Öyle cok aglıyorum ki burnumdan akan kanı bile farketmiyorum!! Babaannem 2 ay hastanede kalmıstı cigerleri enfeksiyon kapmıstı ilk ay normaldi annem anlatıyordu. Son bir ay fenalasmıs almıslar yogun bakıma annem, bu kız simdi sorarsa ne diyecegim ben demis. Allahın isi cok sormadım sordugumda da gecistirdiler.

Bu sırada benim dag gibi dedem de annemlerden onu hastaneye götürmelerini istemis. Kiremitler de gezen dedemin eli kolu kalkmıyor olmuss!! Babaanneme, akıl hastası amcama bugüne kadar hep o baktı!! Yemek yaptı, camasır yıkadı, babaannemin altını aldı.Birden bire yıkıldı dedecigim hastanede yattı hep tahliller vs. Her ziyaretine gittigimizde arkamızdan aglıyormus diger hastalardan duyduk.. Tekrar okula gitmek zorunda kaldım gene sınavlar bitti ve ben bu sefer gitmeyecegim dedim memlekete.

Gece uyuyamamıstım sabah 06:00 olmustu kostum ototgara aldım bilet aradım baba ben geliyorum diye meger dedem kötüymüs!! Neden dedi biri mi söyledi gibilerinden. Canım sıkıldı herkes gitti memleketine dedim.İstanbulda aldım haberi dedeme her baktıgımda agladım hele birgün koca böbrek ameliyatı gecirdim ama hala yaram gecmiyo dedi kanserdi dedecigim ama bilmiyorduu.. Herkesten bir umut bekliyordu hele de babamdan hic dinlenememisti!!

Cocuk gibi aglıyordu bazen.. Cok gecmedi ölüm haberini aldık kostuk gittikk.. Dedemi yatırmıslar yere boylu boyuncaa üzerine beyaz bir örtüü.. Benim dedem degil bu dedim olamaz o degil buu!! Veda ettim gerisini hatırlamıyorumm..Ve onlarsız ilk bayramımızı gecirdik. Bayramlar bile anlamsız artık bizim icin o kapıdan girince elini öpecegim dedecigim ve babaannecigim yoktu karsımda bütün aile aglamaya basladık canım babamın gözyasları sel oldu aktı. Herkes birbirine bakıyordu garip bir sekilde.

O kocaman kahkasıı bitmeyen hikayeleri yoktu artık. Sabri aga yoktu artık. Ya beyaz yüzlü pamuk babaannemm kızlarıım dedigi sesini duyamayacagız artıkk keske bu kötü bir rüya olsaydı keske, alısamıyoruz iste olmuyor.senağlamasenağlamasenağlama

Cok uzun oldu icimi dökmek istedim sadece.senağlama

Son düzenleme: 13 Ekim 2010
  2. 13 Ekim 2010
  3. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmm sözün bittigi yer :1no2:
    basin sagolsundan baska ne diyebilirimki bu durumda :teselli:

4. 13 Ekim 2010
  5. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Basın sagolsun giden geri gelmiyor malesef ki. Unutulmuyor ama zamanla alısacaksın bende yasadım cok iyi bilirim bu acıyı. İlk ve pes pese olması gercekten agır olmus. Ama hayatına devam etmelisin. Hepimiz gidecegiz bir gün oraya.

Eger yapamıyorum dersen destek almanı tavsiye ederdim. Tekrar basın sagolsun canım.:çok üzgünüm:

6. 13 Ekim 2010
  7. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    basin sagolsun, nur icinde yatsinlar
    onlarin adina guzel seyler yap ve mutlu olmaya calis
    ozelikkle kendin icin guzel seyler yapki sevinsinler..
    ölenle Ölünmuyor canim..

8. 13 Ekim 2010
  9. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    nur icinde yatsinlar
    mekanlari cennet olsun canim...
    benim de babaannem, dedelerim, anneannem, amcam...hepsi gitti canim...
    bayramlari sorma zaten biz de artik bayram diye bir sey yok cunku evimizin diregi de bizi birakip gitti...
    katlanmak zorundayiz canim baska caresi yok :gitme:

10. 13 Ekim 2010
  11. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    Allah mekanlarını cennet eylesin...
    ßaşınız saolsun :gitme:

12. 13 Ekim 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    başın sağolsun canım ...bence öldüğünde, arkasından onu güzel ve sevgiyle anabileceğin bir babaannen olmuş sana güzel anılar bırakmış ben buna hiç sahip olamadım yüzümüze bile bakmazdı rahmetli ...

14. 13 Ekim 2010
  15. xxDerinxx

xxDerinxx &#9829;&#9829; Aşkım &#9829;&#9829; Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Gözyaşlarıma engel olamadım :gitme:
    Ben de dedem ve babaannemi çok seviyorum ve ne zaman ya onlara bişey olursa diye aklıma gelse ağlarım :KK43:
    Söyleyecek birşey de bulamıyorum, Allahın takdiri :gitme:
    Allah mekanlarını cennet eylesin canım...

16. 13 Ekim 2010
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Başın sağolsun,mekanları cennet olsun...senağlama

18. 13 Ekim 2010
  19. GaydiriGubbakCemile

GaydiriGubbakCemile Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Başın sağ olsun..
    Mekanları cennet olsun..
    Ne mutluki sana onlarla güzel bir zaman dilimi var hatırladığın anıların var..
    Geriye baktığında ne güzeldi diyorsun... Benimde anneannemle dedem vefat etti..
    O kadar acı duymadım çünkü o kadar yakın değildik mekanları cennet olsunn