Aliskanlik

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve yok_sun tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

2 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yok_sun
  1. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kurtulmak istiyorum artik.. Aliskanlik ona bu duydugum biliorum asik deilim.. asik olsam ayrilamazdim kendim istemezdim ayriligi... Ama aliskanlik, birgun gececek diorum ama ne zmn gececek bu ? nasil gececek ?

Karsimdaki beni cok seven bi insandi,tum hatalarimi affetti.. Kotu animda benimle birlikte agladi.. ama cok hakaretler cok kufurler etti bana..
    Ve biliorum evlenince dhada beter olacak hersey.. O yuzden ayrildim
    Ama bazen butun bunlara ragemn onu aramamak icin cok zor tutuyorum kendimi, arayinca barisincada pisman oluorum..
    Of nasil biseydir anlamadimki :KK43:

2. 2 Ocak 2010
  3. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir muddet zor gelecektir,
    ayni diyet yapar gibi yada spor, ilk hafta/ay aliskanliklarin agir basar ve istedigini yapamazsin. mesela diyette ilk hafta cok zor gelir tatlilari birakmak, yada sporda ilk 10 dk kosu bandinda cok zor gelir.
    ama onu asinca cok kolay gider gerisi..
    senin suan biranda o aliskanligi biraktigin icin vucudun/beynin asiri istek duyuyor ve sanki dayanamiyormus gibi geliyor sana.
    bu duyguya yenilmeyip iradeli bir sekilde asarsan bunu. sonu daha rahat olur senin icin.

nasil derler bir hafta mesela (insana gore degisir) biraktigin biseyi asiri bicimde ister vucudun.. ingilizcede kick off diorlardi sanirim,. bu zamani atlatinca zaten kurtulursun..onemli olan bu sureci atlatabilmen ve yenik dusmemen,, eger yenik duserde yeniden misal diyette yersen bu diyeti asla basaramazsin..aynen sende yenik duser mesela onu ararsan..ondan yeniden kurtulman daha zor olacaktir.

kisaca bu surecte sabret! atlatacaksindir

4. 2 Ocak 2010
  5. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eğer yaptıgının doğru oldugunu düşünüosan sadece ZAMAN diyorummm

6. 3 Ocak 2010
  7. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Sana hakaretler, kufurler yagdiran adamdan koca olur mu hic?? Biranonce unut gitsin derim..

8. 3 Ocak 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    alışkanlıklardan vazgeçmek zordur

çözümlerden birisi aklına alışkanlığın geldiğinde ilgini başka yöne çekmektir

eğer bu durumla baş edemiyorsan dışardan yardım almakta fayda vardır

10. 3 Ocak 2010
  11. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    konu alışkanlıksa elbette ki zaman ister. biraz sabret sadece.. böyle saygısız insanlarla hayat geçmezzz...

12. 4 Ocak 2010
  13. ros3

ros3 Guest

valla oluyor canımmm başka bırısyle çıksan bile heryseyde onu dusunuyorsun o boyle yapmazdı veya oda bunu cok severdi diye zamanla gecıcektir..

14. 4 Ocak 2010
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    civi civiyi soker... onu aramani engelleyecek nadir seylerden biri yeni bi iliski veya cok aktif sosyal yasamdir.

16. 5 Ocak 2010
  17. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    banada olmuşdu bu 17 yaşında aynısını yaşamışdım çok seviyodu beni, deli gibi hemde bende onu ama kızdığı gibi küfürler hakaretler savuruyodu 1 sene beraber olduk ayrılıp barışarak ama ben en sonunda tamamen bıraktım ve artık hayatımda öyle biri yok:)
    şimdi iyiki var dediğim bi aşkım var...

herşey yoluna girer unutursun mrk etme zamn unuturuyo eser bile bırakmıyoopuyorumnanaktan