Alisveris için istanbul eminönü havuzlu han kizlarrr

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve Celisuenis tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Celisuenis
  1. Celisuenis

Celisuenis fransaligelin.blogspotcom Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar gokcek arkadasimizin tavsiyesi ile eminonu havuslu handa sadece bebek ve hamileler için bir çok çesit oldugunu ogrendim bilmeyenler için paylasiyorum.
    hatta bununla ilgili bir blogta yazi buldum aktariyorum.

linki

bebe çeyizin siteside bu BEBE VE ÇEYİZ SARAYI

2. 17 Haziran 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben gittim gördüm test ettim karşılaştırdım....
    HAvuzlu han gidip görülesi gezilesi bir yer.... Ama iş ekonomik alışveriş yapmaya gelince orada durun derim....
    Çıtçıtlı kısa kollu bodyler 2,5 3 tl, ee ben bunların aynısını bir başka mağazada 3 tlye gördüm zaten ve daha çok renk ve desende.....
    Hastane çıkışları 35-80 arası değişiyor... Eee heryerde aynı...
    Pompa puset gibi ihtiyaçlar internette, özellikle hepsiburada da kampayaları takip etmeniz durumunda daha uygun fiyatlı ve daha çok çeşitli....

HAvuzlu handa pazarlık mevhumu pek yok... Hemem hemen tüm ıstanbul, hatta yakın diğer şehirlerden anne adayları buraya akın ettiği için artık tok satıcı olmular....
    Ufak bir mağazaya girip 3-5 parça bişey alınca aa o kadar şey aldım bi indirim yapın dediğinde indirim yaparlar, ama havuzlu handa 3-45 parça şey onlar için çerez indirim yapılacak bir alışveriş değil yani....

Fiyatlarını da hiç abartılı derecede ugun bulmadım... Uygun olan şeyler tabii ki var, ama piyasaya göre pahalı olan şeyler de var (özellikle bakım ürünleri ve markalı avent chicco biberon krem puset gibişeylerde)... Dolayısıyla 3-5 body yelek ucuz görüp aldanmamak gerek toplu alışveriş yapıldığında daha pahalıya bile gelebilir...

Ben bu aralar hem internette hem de büyük marketlerde indirim günerini takip ediyorum.....

4. 17 Haziran 2010
  5. Celisuenis

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hmm evet bende bir kaç aslik okudum forumda, çogu kisi senin gibi dusunuyor bazilari çul çaput diyor, kalitesizmis penyeler
    bir hevesle baslik açtim istanbula gidince gidip bakip alayim dedim ama simdi içime kurt dustu kararsiz kaldim

6. 18 Haziran 2010
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bencede hiç gitme bile ,fiyatlar heryerde hemen hemen aynı zaten .oraya gittiğinde luzümsüz şeyelri bile şunu aldınmı bunu aldın mı diye zorla aldırıyor satıcılar ,eve geliyosun dünyanın gereksiz şeyi :) arkadaşıma ve birkaç tanıdıma yaptılar aynısını .bence gönlünce mağazaları gez ,keyfine göre al ,zaten bi alışveriş merkezine gitsen mesela CAROUSEL - CAPA CıTY -PROFıLO veya anadolu yakasında isen CAPıTOL -NEOMARıNE -TEPE NATıLıUS v.s gibi birçok bebek mağazası var içlerinde ,gönlüne göre en azından kaliteli şeyler alabilirsin..

8. 18 Haziran 2010
  9. Celisuenis

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cevahir alis veris merkezindede vrmi bebek magazalari?

10. 18 Haziran 2010
  11. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    emınöyle cevahri bırmı tutuyonuzsempatiksalakcinni
    ben tum dgum esyalrımı emınonunden aldım 1 mlyar verdık ama bur dunya tulum hala gıyıyor 1 yasına grcek bu ay,atletler zıbınlar,hastane cıkısı falan zaten yok cevahırde,uyku setlerı var cok pahalı model cok cok az ve sevımsız...
    emeınöunde havuzlu handan almadım cok buyuk bır bebek magazasından aldık 2 katlı mıço du sanırım ..
    üst kat tamen bebek kıyafetı ,ister sepetlerden sec ister daha kalıtelı askıdan sec ..
    altrnatıf cok..evde gıymelık bır dunya alt ve ust aldık o sepetlerden hala gıyor onalrıda..
    avm le olcak iş degıl bence..

12. 18 Haziran 2010
  13. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu mağazayı tarif edebilir misiniz? havuzlu hanı ben de sevmedim

14. 18 Haziran 2010
  15. gokcek

gokcek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Havuzlu han'ı ben bebek şekeri süslemeleri için toptancı var onun için önerebilirim. Ben toptan alıp kendim yapacaktım ama baktım ki uğraştığıma değmeyecek. Çünkü kampanya var. 50 adet biberon şeklinde çok cici bebek şekeri aldım, kapı süsü, altın yastığı ve şeker sepetini de takım yaptım. 7 mt. tül ve hoşgeldin bebek yazısı verdiler. Hepsi 100 tl. Eminönünde saatlerce malzeme satan dükkan aramıştım oysa ki..

Giyim anlamında ise, bende bazı ihtiyaçlarımı havuzlu handan aldım, nakitte %10 indirim yapıyorlar. Uyan alır uymayan almaz. Aklınızda olsun ;-) Tabiki kaliteli şeyleri avm lerden alın, mesela C&A bebek ürünlerini tavsiye ederim...

16. 22 Haziran 2010
  17. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    c&a almanyadayken ailemin bizim için genelde alışveriş yaptığı yerdi.malum işçi anne baba maddi durum belli o zamanlar. ama babama sorsanız hepsi çul çaput. şimdide istanbulda bi sürü mağzası var ucuz olduğu gerçek. ama kalitesi tartışılır. mesela lcw fransada en dandik ürünleri satan mağza olarak bilinir. bizim için heralde mağzada satılsın ucuz olsun yetiyor. bebek kıyafetlei için çok para harcamayı bende doğru bulmuyorum. giyme süreleri belli çünkü. hızı büyüyorlar. ben arkadaşlarıma hediye olarak c&a dan çok ama çok ucuza tulumlar almıştım.yalan olmasın 3 liramıydı neydi. eve geldim annem dedi bunlar ne böle çok kötü kalitesiz duruyo. bende vemedim koydum dolaba. dedim ilerde bana lazım olur.şimdi bebeğim kış ayında doğcak galba v-bende evde giydiririm diyorum.

18. 22 Haziran 2010
  19. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben tüm alışverşimi havuzlu handan yaptım ve gayet uyguna geldi.. bakım biberon vs.. herşeyi bi yerden almak daha da uyguna getiriyo..
    yanlız bebek çeyizden aldığınız ürünü kontrol edin. satarken gayet güleryüzlü davranıyolar önünüzde arkanızda geziyolar da bi sorun çıkınca "yanlış" muamele yapılıyo.
    misal ben avent silikon göğüs ucu almıştım içinden 2 ürün yerine 1 ürün çıktı.. adma bana siz çıkarmışsınızdır muamelesi yapıp beni delirtti resmen!!! ağzının payını verdim ama dikkatli olun. güvenmeyin, kontrol edin ürününüzü.

tekrar alışveriş yapacağım zaman gene havuzlu hana giderim özellikle sebamedin ürünleri falan çok uyguna gelmişti.

http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...n-bebislerinin-cicileri-125.html#post11886449

sf 124 te var..

yasmin73 bunu beğendi.