Alix Saç Boyası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bugun gaza gelerek alix marka saç boyası aldımm,alix avien:roflol:ck güzel renkleri vardı,kestane diye bi renk hoşuma gitti kutudaki görüntü,nolucak yaa diyip aldm..bugunlerde boyucamm,bakalım memnun kalıcak mıyım 2 kutu boyayı 8 ytl ye aldm:roflol:sonucu yazıcam kel kalmazsam iidirtatlicadiarzu:roflol:

2. 5 Şubat 2008
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah korusun ,alix i arkadaşımın annesi kullanıor ama alix avien değil sadece alix die çok memnun renkler çok kalıcıymış biz kızlar saçlarımızla çok uğraşıorz yaa ben kestaneyi seviorm aslında,senin isediğin gibi kızıl kahve canlı bir kahve yani,ama tabi rengi koyu inşallah istediğin gibi olura.s

4. 5 Şubat 2008
  5. redwine

redwine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben alixin romantik kızılı ile sacımın bir tutamını boyamıstım acaba nasıl olacak diye.. kına gibi olmustu.. hiç begenmedim.. ve sacım suan röfleli o bi tutam yer hala kızıl kaldı... bence hem kendin evde hemde alixle yapma derim.. yapacaksanda daha duyulmusş iyi bi markanın boyasını al...

6. 5 Şubat 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bende çikolata kahvesini kullanıyordum ben memmnun kalmıştım umarım sende kalırsın kel de kalmazsın merak etme:)

8. 5 Şubat 2008
  9. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ama senin saçın çok koyuymuş ya kızıl da kına gibi bir etki olabilir,dediğim gibi alix avien i bilmiorm ama alix e ii diolar,ya alakasız ama koleston un yeni serisinde boyaların rengi çok hoş ben de çikolata kahve yi beğendm ama kolestonda renkler daha önce de burda yazılmıştı daha koyu çıkıor ve renk gitmior bir türlü o yuzden kolestondan yana şüphem var selective e ii diolar bunlar tanınmamış gibi ama aslında bazı kuaförler kullanıo ve kaliteli diolar pek bilgim yok ama:sm_confused: yurtdışındaki boyalar süper loreal in fln burdaki lorealin renk seçenekleri onlara göre daha kısıtlı,bir de iyi bir kuaförde loreal in çok güzel kuaförlere özel bir serisi vardı renk seçenekleri çok fazlaydı onlar acaba kuaför boyaları satan yerlerde var mıdır ki?Ben de inşallah yakın zamanda boyaları araştıracağımma.s

10. 5 Şubat 2008
  11. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım alix avien in mi alix in mi çikolata kahvesini kullandın,numarasını hatırllıormusun çünkü bazı markalarda çok koyu oluor da mesela igora da 3 numara gibi koyu ama kolestonda 6 küsür:sm_confused:

12. 5 Şubat 2008
  13. EU1

EU1 Guest

yaa saçlarım kızıll onu kapamak için uğraşıyorumm.bu renk te koyu bide içinde kızıllık yok gibi görünüyo diye aldım,koleston kullandım daha önce hiç memnun kalmadım kumral boyuyosun siyah oluyo,loreal de ii ama akıyo,palette en memnun kaldığımdı şimdiye kadr..bu boyayı görünce gaza geldim aldım kutudaki renk çok hoşuma gitti eğer kızllar kapanırsa saçıma röfle yaptırıcam,yrn boyucaz saçımıı buraya yazıcam sonuçlarıı..bu arada kızlar boya öncesi saçın yıpranmaması kurumaması için bakım yapılıyomuş bilen var mı?a.s.

14. 5 Şubat 2008
  15. EU1

EU1 Guest

renk bu kızlarrr,saçım kahverengi ama kzıll parıltılar var güneşte,kapar mı sizce

16. 6 Şubat 2008
  17. gxoxzdey_85

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım emin değilim ama kestanede de kızıllık yok mu biraz renk koyu kapatır mı kızıllığı azaltır mı bilemem?sen canlı istediğin için düz renk almadın di mi?düz renk alsan kızıllık kapanabilirdi mesela kahverengi 4 no

18. 6 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

numarası 4.0 bunun zaten cnm..duyduguma göre küsüratlar kızllık derecesini belirliyomuş o yüzden düz aldm zaten kızllık içermesin diye,ama kestane deyince evet haklısın kestane küllü bi renk değil kumral küllüdür,ama bu alix avien de tm tersi kumrallarda kızllık vardı ya yanlış isimlendirmişler yada kutudaki görüntü yanıltıyo ama numarası 4 hadi bakalım hayırlısı artk saçlarım allaha emanet :KK70: