Alla aşkına bir bakın bana yardım edin hamileyim bitlendim çıkmazdayım:(:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Pelin tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : Pelin
  1. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslarım mrb 1 aylık hamıleyım yalnız sorunum var eşim tekstille urasıyor ewe ham maddeli işleri getırmıstı,bende bitlendim:KK43::KK43: diğer arkadaslarının ewinide bit basmıs tablet koymuslar bızımkındede benı bastı allahım söylemeye bıle utanıyorum kendım cok temız titiz br bayanım ömrimde bır ılkokulda bıtlendım heralde kımseye sölyleyemıyorumda sasırdım kaldım napıcamı cıkmazdayım cunku bebek ıcın zararlıymıs bıt sampuanları doktorumda onermıyorum ama dedı 9 ay böle gezılmez dedi ecz.cılarada danıstım Kwellada dıye sampuan var kağıdında yazıyr hamıleler mecbur kaldııında kullabilir,ama önermiyorlar napıcamı sasırdım kaldım kafam kasınıyor toplumdan uzaklasıyorum bunlardan kurtulmalıyım,,hep eşimin yuzunden hep o işlerin yuzunden off off:mymeka: napıcam ben arkadaslar böle gezemem ama bebeğimm bebeğimm,,,,

2. 26 Mart 2009
  3. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    anaaaa hayret nasıl olmuş böle yaa, yavrum hiçbi fikrim yok ki, ama drunun da dediği gibi 9 ay böyle gezemezsin ya, mecburen kullancan, kullanmassan sürekli ürer bunlar önlemini almak zrundasın, inşallah halledersinz yaaa

4. 26 Mart 2009
  5. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım bılmıyorum bılmıyorum bır panığim paniğim napıcam sasrıdım bır yanda bitler off bir yanda bebeğimmm allah korusun ya bebeme bısı olursa ama bölede gezemem napıcam arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum lütfenbenneyaptımki

6. 26 Mart 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    gazyagi ile yikiyorlardi sanki saclari bu bit icin ya..
    yani sizde bit varsa belki bole bisi yapabilirsiniz.. ama bilemicem valla ben de cok..
    evinizde hala bit varsa ilaclatin bi sirkete esiniz temizlesin ondan sonra eve girin siz.

8. 26 Mart 2009
  9. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim ewimizde yok cnm eşimin arkadasının ewini bit basmıs bizdede benim kafamda cıktı ewimizde yok hamileyım ben suan gaz yağımı sampuanlardan daha beterdır o cnm
    ben bebeğimez zararsız bırsey arıyorum bilen lütfen yazsın beklıyorum

10. 26 Mart 2009
  11. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay cnm yaa...keşke bişi yapabilsem çok üzüldüm wallahi...
    internette bitkisel çözümler oluyor ya onlara baksan kimyasal olmayıp biti öldren bişi yokmudur.wardır belki...

12. 26 Mart 2009
  13. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilaç kullanmak riskli dr.unun da dediği gib i.. ama ben daha önce doğuda görev yaptım .. ordaki insanlar bitlenince başlarına gaz yağı sürüyorlardı.. sonuca gelince valla patır patır öldürüyomuş .. sanırım gazyağının bir zararı yok ..dr. una danışıp bir dene derim..
    birde krizantem çiçeğinin bitleri öldürdüğünü biliyorum .. ama aktarlarda bulabilirmisin bilemem. inşallah kurtulursunuz ya...

14. 26 Mart 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim saclarini erkek tipip kestirsen?

16. 26 Mart 2009
  17. gunesim07

gunesim07 Guest

ah cnm ya cok zor bi durum sampuanda zararli diyosun bitkisel bir cozum aramani tavsiye ederim yada uzulerek soyluyorum saclarini sifira vurduracaksin bu illet ancak oyle temizlenir

18. 26 Mart 2009
  19. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    üzüldüm ne yapılırki sirkeyle yıkamak işe yararmı acaba aklıma bu geldi