Allah aşkına ben nasıl davranayım?Bir fikir verin...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sewal84 tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : sewal84
  1. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar geçenlerde yine yazmıştım kayınvalidem laparoskopi operesyonu geçirmeme rağman ewe ziyarete gelmedi telefon etmekle yetindi diye...halen kırgınım bu davranışından dolayı.o günden sonra kırgınlığımdan dolayı aramamıştım o zaten aramıyor geçen kandilde aradım kandillerini kutladım belki bundan sonrada o arar halimi hatrımı sorar diye düşündüm o da yok...zaten sözlendiğimizden beri ewimize bayramla beraber 3 kez falan geldiler (temmuzda sözlendik)nişanlım sık sık gelir ama ben onlara sık gidemem hatta 40 yılda bir giderim çünkü hiç bugüne kadar kayınvalidemin beni çağırmışlığı yoktur bende çekiniyorum öyle çat diye gidemiyorum arada bir kabalık olmasın diye ziyaret ediyorum.kayınvalidem görünüşte çok nazik,sessiz,bugüne kadar kötü bir lafını falan görmedim ama bu soğuk mesafeli tutumu karşısında ne yapıcağımı bilmiyorum burda insanların daha büyük problemleri var belki ama bu durumda benim canımı sıkmaya başladı ben ararsam konuşuyoruz gidersem görüşüyoruz ama böylede olmuyo ne yapıyım ya......

2. 21 Mart 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153

sabrını ölçüyor herhalde cnmcm.....
    :uhm:

4. 21 Mart 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ne cok takiyorsun su kadni canim ya..
    birak ne hali varsa gorsun sen nisanlina anlat rahatsiz olduklarini nisanlin bilsin seni.. ve sen inceliklerinden odun verme sakin.. nasilsan oyle davran.. o yapmiyo diye biseylerden vazgecme.. icinden ne geliyosa onu yap..
    ve artik takilma su kadina..

6. 21 Mart 2009
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    bende bir degisiklik var sanmistim ayni konu!! neden eski konunuzdan devam etmeyip yeni topik aciyorsunuz

8. 21 Mart 2009
  9. _davidof_

_davidof_ ღ♥...pяєиsєsiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    CADIARZU Siz demişsiniz beni çağırmadığı için 40 yılda bir anca giderim kabalık olmasın diye, belki o da sizden davet bekliyodur sizin beklediğiniz gibi..

Daha samimi olmak istiyosanız, hafta sonları filan hazırlık yapıp davet edin o da altta kalmayıp mutlaka davet edecektir sizi..

Laparoskopi operesyonu geçirmişsiniz eve gelip bi geçmiş olsun diyebilirdi aslında telde olcak şey mi bu buna kırılmakta haklısınız.

Yine de nazikmiş, sessizmiş, olumsuz bir lafını duymamışsınız hep böyle olr inş. tek derdiniz bu olur. Belki de düşünemiyodur bu tür şeyleri :sm_confused:

10. 21 Mart 2009
  11. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    salla gitsin yaa ya benim gibi zırt pırt çağırsa daha mı iyiydi boşverrr mesafeeeli olmak daha iyi sen keyfine bakk amannnnnnnnnn başka derdin mi yok kuzumm

12. 21 Mart 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Ben olsam "canım annem,güzel annem" diye sarıldıkça sarılırım,öpücük yağmuruna tutarım..kaydirigubbakcemile3
    Samimi olmak istiyorum ya.. En güzel yöntem bu bence.. O da kayıtsız kalamaz benim bu gösterilerime sanırım..kaydirigubbakcemile

14. 21 Mart 2009
  15. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    daha iyi ya bu topiğin %80 i ikide bir gelen kayınvalidelerden şikayetçi Allah tan daha ne istiyorsun dua et evlenincede böyle olsun

haa bu arada bazı insanların yapısı budur değiştiremezsin

16. 21 Mart 2009
  17. EU3

EU3 Guest

arkadaşa kesinlikle katılıyorumkaydirigubbakcemile5.bencede öyle yap.dert etme düzelir umarım.

18. 21 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

sizde çok güzel yazmışsınıza.s.bunuda dene derim ben.ne kaybedersin.oda senin annen artıkyerimseniben