allah askina yardim edin cok kotuyum :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BeyzaNur-HH tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : BeyzaNur-HH
  1. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kislar Tup bebek tedavisine baslamistik biliyorsunuz.
    Bugun Esim Doktora Gitti Doktor Esimin Bobreginde Hormonlarin Hizli Calisitigini Soledi Hicbirsey Anlamiyorum Bir Takim Islemler Yapilcakmis
    En Kotusude Doktor Eger Bu Durumda Bebeginiz Olursa Escinsel Olmasi Yuksektir Dedi
    Bugunden Beri aGliyorum sIzce Vazmi Geceyim Bebek yaPmaktan senağlamasenağlamasenağlama

Bobreklerinde Bole Sorunu Olan Varmi Yada Boyle Birsey Duyan Lutfen Yardim Edin :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::

2. 1 Temmuz 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım ilkdefa bole bişe duydum ve çok üzüldüm :KK43:(
    başka bi doktora daha sorsanız başka hastanelere başvursanız ... ay canım çoküzüldüm ya :KK43:(

4. 1 Temmuz 2008
  5. BeyzaNur-HH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

ay valla cok kotuyum yaaaaaaaaaaa aglamaktan valla gozlerim sistiiii ofsssssssssssss

persembe gunu birdaha doktora gitcez internetten arastiriyom ama hicbir bilgi bulamiyorumm allah yardimcimiz olsun :KK43:(((((((((((((

6. 1 Temmuz 2008
  7. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun. böyle birşeyi bende ilk kez duydum Allah korusun öyle bir doktor yorum yaptı diye içini karartıp ağlama lütfen konuyu iyice araştırın bence. Daha fazla üzülme.

8. 1 Temmuz 2008
  9. BeyzaNur-HH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben internetten bilgi almaya calisiyom canim esim baska bir doktorla gorusmeye gitti turk bi doktorla goruseyim dedi .

bende ilk defa duydum boyle birseyy :KK43::KK43::KK43:

Derdi Veren Rabbim Dermaninida verir elbet Allah yardimcimiz olsun ne dicemi bilemiyom valla yikildikkkkkkkk:KK43:

10. 1 Temmuz 2008
  11. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Hayret ilk kez böyle birşey duydum nasıl ya şu aşamada cinsiyetini bile belirleyemezken nasıl anlamış eşcinsel olacağını üzme kendini dur bakalım akıllık edip başka doktora gitmiş eşin inşallah hayırlı haberlerle gelir.

Allahım yardımcın olsun canım.

12. 1 Temmuz 2008
  13. BeyzaNur-HH

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Amin Rabbim Hepimizin Yardimcisi Olsun Insallahsenağlama

14. 1 Temmuz 2008
  15. ranuna04

ranuna04 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım ilk defa böyle birşey duydum sıkma canını dur bi belki yoktur öyle birşey dr yanılmıştır olamaz mı ne ağlıyosun kendine gel dua et başka dr gitsin eşin belki yanılmıştır ben hiç böyle bir şey duymadım olsa duyardık herhalde üzme kendini gelişmelerden haberdar et bizleri yasakkelime yasakkelime

16. 1 Temmuz 2008
  17. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya sakın moralini bozma eşin tedavisini olur iyileşir ama bence bebekte öyle bi sorun olacagını kimse bilemez, daha cinsiyetler bile belirlenemiyor, nerden biliyomus o doktor böyle bişeyi??? hemen kendini bırakma ve mutlaka başka bi doktora daha görünün, bence kendini boşa üzüyorsun, allah şifa versin eşinede ve tabi sanada.... lütfen aglama artık ve moralini yüksek tut tamam mı canım

18. 1 Temmuz 2008
  19. xoxzlem35

xoxzlem35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allahım daha neler duyacağız.ama allahtan hayırlısını iste canım...bikaç doktorla daha görüşün.allah yardımcınız olsun...