ALLAH bana kolaylık versin yenıden hamileyim

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve LAZ KIZI tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : LAZ KIZI
  1. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tedaviyle ikiz bebeklerim olmuştu 32 haftalıkken dünyaya gelmişlerdi çok şükür sağlık durumları iyiydi...şimdi 2 yaşlarını doldurdular tabii bu zamana kadar bakımlarıyla çektiklerimi bi ben bi Allah bilir çok bunaldım tek başımayım....tam büyüttüm derken hamile haberini aldım 3 aylık hamileyim napıcam bilmiyorum benım için çok zor olacakkk.......
    ikiz anneleri beni bi siz anlarsınız.......

2. 20 Ağustos 2010
  3. kevser14

kevser14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    OOOOYYY..Allah yardımcın olsun canım ya, aldırsan aldıramazsın ki, yıllarca hasretle bebek istedik Yaradan'dan, nasıl kıyarsın... olsun canım ya, Mevlam neylerse güzel eyler... ikiz hamileliğimiz çok stresli zorluklarla hp korkuyla geçti, bu seferki hamileliğinin tadını çıkarırsın inş. Yaradan'ın hikmetinden sual olunmaz.. aynı durum başıma gelse diye tekrar tekrar düşünüyorum da healde keyfini çıkarmaya çalışırdım çooook zor da olsa...

4. 20 Ağustos 2010
  5. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    hayırlı olsun canım...sağlıkla gelsin inşallahh. benim en yakın arkadaşımında tüp bebekle 2 oğlu oldu, onların 1. yaş gününde hamileymiş sonradan çıktı..şimdi 3 oğlu var..maşallah çok sağlıklı ve tatlılar...ama onun evde 1 bakıcı 1 de ev işine ve çocuklara yardımcı 2 bayanı var. karı koca kazandıkları tüm parayı bakıcıya ve çocuklara harcıyor. bu tercih meselesi.. arkadaşım mühendis eğer işimi bırakırsam ileride bir daha aynı işi bulamam diyor ve çalışıyor..benimde 6 aylık ikizlerim var bende kısa süreli işe ara verdim..ikiz bakmak çok zor ama çok tatlılar. sağlıkla gelsin inşallah. Allah kolaylığını verir...

6. 20 Ağustos 2010
  7. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin kardeş ....aynen öyle yıllarca bu haberi almak için neler yaptık neler çektik Rabbım hiç istemeden verdi aslında buyuk bi mucize benı düşündüren sadece onları bakmak çünkü ikizlerim henüz 2 yaşında ve onlarda ilgiye bakıma muhtaçlar.....ev işi ...çocuklar...mide bulantıları derken ...hamileliğin tadını çıkarmaya fırsat kalmıyor.........sağolasınn

Son düzenleme: 20 Ağustos 2010
  8. 20 Ağustos 2010
  9. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım.gerçekten çok zorrr bebeklerın küçüklük dönemleri tekrardan geri gelmiyor o yüzden onlarla vakıt geçirmek hoşuma gıdıyor ama arada bır bakıcının yardım etmesı gerçekten süper bı durum olurdu...ama maddı açıdannn zorrrr tabıkı.Allah hepimizin yardımcısı olsun......sağlıklı bi şekilde doğar inşallah.amin şüphem yok Rabbım kimseye kaldıramayacağından fazla yük yüklemez demekkı benım bakabileceğime inanmış ve vermiş hep böyle düşünüyorum.... sağolasın dileklerin için

10. 20 Ağustos 2010
  11. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    Allah kolaylık versin ne diyelim.aslında ben birde kızım olsun çok istiyorum ama bebişler daha 3 aylık ve hem hamilelik zor geçmişti hemde doğum ve sonrası zor...o yüzden uzuuun bir süre daha düşünmüyorum artık.tabii sizinki gibi doğal yoldan olursa yapacak birşey yok:kedi:şimdiden tebrikler.

12. 20 Ağustos 2010
  13. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım gözün aydın allah yardımcın olsun her işte bi hayır vardır inşalla bebeklerin ailenize kıset bereket getirsn

14. 20 Ağustos 2010
  15. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    laz kızı allah kolaylık versin iki oğlum var 16 aylıklar şuan çok zor geliyor bana ama senin 3 gelene kadar emin ol onlar kolaylanacak bence...ve üçü bir arada çıkarrr

hayırlı olsun cnm...2 baktın aynı anda tek bebeğe ve ikiçocuğuda bakarsın emin ol cnm

16. 20 Ağustos 2010
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    hayırlı ols canım buyumusler sayılır ya uzulme bızımde üçüz annelerınden bı ark hamıle .............bu suprız sızlere olmus ...........ınş sagşllıkla gelsın canım

18. 20 Ağustos 2010
  19. LAZ KIZI

LAZ KIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah razı olsu iyi dilekleriniz olsun.RABBİM isteyen herkese versin.
    benım çocuklar çok yaramazlar hele ki kızım 3 çocuğa bedel oğlum ona göre daha iyi...kız olan hep oğlanı dövuyor onları ayırmaktan bı hal oldum ...ne kadar anlatsam anlamıyorlar ... aminn çok sağolun