Allah beni bu Eltiyle snyor herhalde

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zehracaa tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zehracaa
  1. zehracaa

zehracaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bir bakıyorum ağustosun sıcağı bir bakıyorum martın soğuğu.ben alamadım nasıl insan bu kocası iyi dayanıyo allh sabır versin valla.benden uzak dursunda ne yaparsa yapsın salak.uzakta durmuyoki moral bozmada birebir.bayramın ilk gününü zehir etti bana takmıyım diyorum elimde değil ben kızdımmı adam dalmadan rahatlamam kayınpedere dua etsin.ne demişler kumanın gemisi yürümüş eltininki yürümemiş.hayatımda gördüğüm en cahil insan.niye bu kadar ciddiye alırım bilmemki.evime girer çıkar 40 yıllık dost gibi sırnaşır kayınpederlerde karşılaşınca düşman gibi uzaktan selam verir.benim alıp veremediğim yok onunla ama herkes kıskançlığında böyle yapıyo diyo.ben ondan sonra evlendim evim yerim ayrı anlamadım gitti.ben evlendikten sonra giyimini değiştirdi kayınpederlere iyi davranmaya başladı sağolsunlar sevilen bir gelinim güler yüzlüyüm insan olana bu yeter zaten o somurtuğun teki içi fesat dolu dedikodu için gelmiş bu dünyaya herkes kötü bir o iyi.fesatlıktan eriyo zaten bilseniz bir zayıf kuru değnek.ben balık etli bir bayanım habire gözü benim üstümde yediğimde giydiğimde sürekli takip ediliyorum anlayacağınız. yazdıklarım az bile sinirden ne yazdım bilmiyorum bile allah düşmanıma bile vermesin.cahil düşmandansa akıllı dost versin ne dediğimi anlasın.muazzez bu akan dereleri durdurur....Çok üzgünüm çoook

2. 29 Eylül 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım yaa..senin gibi görümcesinden eltisinden çeken ne çok insan var çevremde.. eltiler biraz kıskanç olur zaten.. senin anlattığına göre bırak kafaya takmayı,kaale bile almaya değmez be cnm.. bırak ne hali varsa görsün. kafana takıp niye tatlı canını üzüyosun. Allah tan benim eltim ve görümcem yok =) hiç çekemem böyle şeyleri..olsa da inan takmam.eşim ve ailesi ilgilendirir beni.elti de kimmiş

4. 29 Eylül 2009
  5. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    :kızgın:
    canım seni anlıyorum benim biraz önceki eltimle ilgili yazımı okumuşsundur heralde bizimkide aynısı sinirlerimi tepeme çıkarıyo beni m hatam onun nasıl olduğunu bile bile aynı semte taşınmam oldu kaynanamın yanında öle bizimkide cahil işte ayyyy sinirlerim hopluyo yaaa
    :eek:klava:

6. 29 Eylül 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende de var bir tane cahil....

sürekli eşime sırnaşmaya çalışıyor. benden sonra geldi. eşim konuşmasa bile onunla çok şey konuşmuş gibi anlatır bana.. fesat kıskanç bizi biirbirimize düşürmeye çalışıyor. deli oluyorum.

8. 29 Eylül 2009
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    eltım olmadıgı ıcın sukrettım allamakafamçokkarıştı

10. 29 Eylül 2009
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    AMAN HAAA DİKKATLİ OL BELKİ DE SİZİ KISKANIYO CAHİL yasakkelime

12. 29 Eylül 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ikrarcım sende bi de elti olsaydıakannehir
    aslında belki kaynananın şerri 2'ye bölünürdü o zamanyerimseniben

14. 29 Eylül 2009
  15. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    anladım canından bezdirmiş.. çok haklı sebeplerin olabilir de.. eltinin zayıf olusuna hakaret edip,kendi kiloluğunu övmeni garip buldum. zayıflık kusur olsaydı bile,bahane bulmak kınanmalı bence.. kaldı ki güzelim sen dünyanın altında mı yaşıyorsun? zayıflık artık paha biçilemez bir değer.. :sm_cool:

16. 29 Eylül 2009
  17. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    :lepi: yok canım o gene benle ugrasırdı kesınkaydirigubbakcemile3

18. 29 Eylül 2009
  19. zehracaa

zehracaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle yanlış anladın zayıflığını kusur görmüyorum onu tanıyan herkes kıskançlığından eriyo tükeniyo fesatlığı yüzünden kilo tutmuyo diyorlar tanısanız hak verirdiniz bana seneler öncesinin mevzusunu bile ilk günkü gibi anlatır unutmaz kafasında kurar kurar yorumlar anlatırken tırnaklarını ovuşturur bu kadar yani... ben zayıflığın zarif olanını severim kıskanlıktan kemirilmişliğini değil :eek:lmaz: