Allah çirkin şansı versin....

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve Ally tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Ally
  1. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Selam arkadaşlar... bu söz hep düşündürmüştür beni ve hepte hak vermişimdir gerçektende Allah çirkin şansı versin... etrafımdakilere baktığım zaman güzel arkadaşlarım hep mutsuz,yalnız yada acı çeken insanlar oysa birde çirkinlere bakıyorum büyük aşklar yaşıyolar seviyolar seviliyolar fazla bir dertleride yok ... neden acaba? neden çirkinler daha mutlu? belki bu düşüncem size saçma gelebilir ama bence öyle...

not:çirkin derken yani öyle fazla güzel olmayan dikkat çekmeyen kişilerden bahsediyorum...

2. 18 Temmuz 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Güzellik ve çirkinlik göreceli kavramlar olduğu için ben bu söze katılamayacağım..

4. 18 Temmuz 2009
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  6. 18 Temmuz 2009
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    pardon... :eek: ordaki yorumları okuyayım bari kaydirigubbakcemile3

8. 18 Temmuz 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Belkide cok asiri güzel insanlar güzelliklerinin farkinda olduklari icin ben daha iyilerine layikim diyerek, ben merkezli düsünerek mutlu olmayi kendi elleri ile engelliyorlardir!
    Ellerindeki ile yetinmeyi bilmiyorlardir, bilemem...:kahve:

Sadece asik veyselin dedigi gibi

Güzelligin on para etmez, bendeki bu ask olmasaydi sözüne tamamen katiliyorum....:nazar:

Allah cirkin sansi versin degil, allah kalb gözü ile bakanlarla karsilastirsin...a.s

10. 18 Temmuz 2009
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    olabilir,belkide güzel oldukları için daha iyisi çıkar diye bekliyolar bilemiyorum CADIARZU

12. 19 Temmuz 2009
  13. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    vallahi iki üç gün önce bu söz aklıma geldi,bir arkadaşıma bakıp bu sözü teyit ettim,kendisini çok severim,ama öyle güzel filan bir bayan değil,hatta hafiften çirkin gibi...kaydirigubbakcemile3
    ama çok güzel olup şanslı olan tanıdıklarımda var,bence şans,kader,talih ne güzellikte,nede başka bişeyde...genellememek lazım...6,5 milyar insanında yazgısı farklı...

14. 19 Temmuz 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Hayatım boyunca desteklediğim bir tez.kaydirigubbakcemile3Allah çirkin şansı versin ne diyeyim ?
    Ben nedenini hala çözemedim.Bilimsel bir açıklaması vardır elbette.:sm_cool:

16. 19 Temmuz 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    yok ya gülsüm,ne güzel kadınlar ne çirkin adamlarla evleniyorlar deli gibi aşık olup. sonrada aldatılıyorlar. yani gerçekten güzeller şanssız oluyor....

18. 19 Temmuz 2009
  19. lost87

lost87 Uyanalım Gaflet Uykusundn Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    birde şu var, bir kız vardı ankarada yaşıyrdu bayağ çirkindi ne bileyim dikkat çeken bir özelliği yoktu hatta erkekler ona öyle dermiş o kadar giyiniyorsun makyaj yapıyorsun dikkat çekmiyorsun itici bir tipin var diyorlarmış.sonra bu bi oğlan buldu aman allahım gözünde öyle abartıyordu ki çocuğu hayatında ilk defa oğlan bulduğunu söylerdi.ama şimdi ne durumdalar bilmiyorum ama oğlan bunu bayağ kullanıyordu kız bilmiyordu.sonra kız oğlanın kredi kartından kendi için para çektirtiyormuş.kızlar söylüyordu kısaca karşılıklı birbirlerini çok güzel kullanıyorlardı işini bilen çirkinler var gerçekten doğru bir davranış değil ama....

Son düzenleme: 19 Temmuz 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.