Allah iin arkadaslarrr yumurtas 25 mm olup hamile kalan varm

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tekecen tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tekecen
  1. tekecen

tekecen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CADIARZU merhabalar yardım ederseniz sevinirimm ben klomen kullandım ve bu ay ilk kez ve yumurtamın biri 25 mm diğeri 17 olmuş çatlatma iğnesi vurdu yanlız eve gelince alıntıları okudummm ve 25 mm lik yumurtalarda kist olabiliyomuş duyan bilen var mı ne olur yazsın

2. 13 Nisan 2009
  3. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım.bildigim kadarıyla kistin yumurtanın boyuyla pek alakası yok canım.
    ben suan hamıleyım ve klomen benzerı ilacla gonaphene le hamıle kaldım.hamıle kaldıgım ay benımde yumurtam 23 mm olmustu.bende senın gibi endıselenmıstım ama cok sukur ALLAH ıma o güzel haberı aldım.
    sen sımdı yumurtanın kac mm olduguyla,kist olup olmayacagıyla cok fazla ilgilenme.
    madem catlatma ignesı vurundum günlerını ıyı degerlendır.kaydirigubbakcemile3
    sadece igne oldugu gün degıl dıger birkac günde de calısmalara devam edın.kaydirigubbakcemile3
    hadı bakalım güzel haberlerını beklıyoruz.

4. 14 Nisan 2009
  5. turka

turka Guest

merhaba bende buay klomenın 3 kürünü kullanıcam gecen ay 22mm olmustu yumurtam ıgneye gerek kalmadan kendı catlamıs ama malesef bebek olusmadı bu ay gunde 2 klomen ıccekmısım adetımın 4, gunu gıdecem artık umudumu kaybedıyorum bolca dua et adacayı ıc oda yumurtalıkları clıstırıyor ben oncekı hamılelıkte dustu ama 1 ay sbah aksm ıctım sonra oldu bılmıyorum tesadufmu tv den duymustum ınsallah hamıle kalırız

6. 14 Nisan 2009
  7. tekecen

tekecen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    turka ümidimizi kırmak yok tatlımmm devam allha tevekkülümüz var biz< bu tedavilerle tetbir aldık tattir allatan allh yardımcımız olcakkk inş
    onun hazinesi çok byük o kulunu daraltmaz tatlım senin yumurtalığında iiyi maşallh zamnı var
    yakındır meleğine kavuşurusn inanaıyorum