Allah rızası için dualarınızı bekliyorum çok kötüyüm

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hiram06 tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar Rabbim beni yine sınıyor napacağımı şaşırdım dünden beri sütüm kesildi tamamen biliyorsunuz kabızlık sorunumuz vardı 2 aydır hacettepede bi prof gittik görsel olarak bi sorun yok dedi ter testi istedi o an anlamadım eve gelince araştırdım kistik fibröz diye bir hastalığın teşhisi içinmiş bu ölümcül bir hastalık nolur dua edin negatif çıksın ya naparım ben zaten ikizimiz öldü birde bu çıkarsa tek sorunumuz kabızlık neden şüphelendi anlamadım tiroit falanda bakılacakmış ama endişe etmeyin dedi nasıl etmeyim genetik bir hastalık bu artık dayanacak gücüm kalmadı dualarınızı bekliyorum

2. 19 Mayıs 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım moralini bozma. artık o kadar çok test yapıyorlarki ne olur ne olmaz diye canını sıktığına değmez. kendine bebeğinede yazık ediyorsun bence hiç bişey çıkmıycak. bebeğini sütsüz bırakmış olacaksın boş yere. duarım seninle canım.

4. 19 Mayıs 2010
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım bosuna uzulme bısey yok ınş canım.........kabızlık her bebekte var ya benımkılerdede var gececek ınşşş nolur bozma moralını dr her seyı ınceler ılla olacagundan degıl sakın uzme bebegıde kendınıde

6. 19 Mayıs 2010
  7. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç sıkma kendini...kabızlık sorun ise benim kızım doğduğundan beri kabız.. yeni yeni düzeliyor..kabızlık için özel mamalar var..ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar yardımcı olur sana..Allahın izniyle bişey çıkmıcak inşallah bebişinde canım..geçmiş olsun..

8. 19 Mayıs 2010
  9. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Canım tiroid testini biz de yaptırdık bu zaten yapılması gereken bir test. Yurtdışında doğan her bebeğe tiroid testi yapılıyor.
    Doktor kabız olduğu için ter testi istemiştir. Çünkü kistik fibroziste kabızlık gibi sindirim bozuklukları olabiliyor. Berkay'ın da uzun süre kabızlık problemi oldu ama inan büyüyüp kasları güçlendikçe kabızlık bitiyor. Ama doktora götürdüğünde onlar belli şeylerden ancak testlerle emin olabiliyorlar. Yani kabızlık yapan 10 hastalık varsa bunların olmadığını doktor ancak testle ispatlayabilir. Kafasına göre teşhis koyamaz. ıçin rahat olsun lütfen bak göreceksin test sonucunuz iyi çıkacak.

10. 19 Mayıs 2010
  11. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım doktorlarda haklı işlerini şansa bırakmıyolar herşeyi inceliyolar en güzelide bu bence

12. 21 Mayıs 2010
  13. barmel

barmel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    çok geçmiş olsun, Allahın izniyle ınşallah sonuçlarınız temiz çıkar. hiç evham yapma, dr.larda işlerini şansa bırakmak istemiyolar, iyice araştırılması en iyisi. dualarımız sizinle canım....:Saruboceq:

14. 21 Mayıs 2010
  15. azul

azul Muchas Gracias a DİOS..! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun,ALLAH şifa versin arkadaşım,

İnşaALLAH hayırlısıyla iyileşirsin,

Sabırlı ol,hemen belli olmadan moralini bozma,

Hakkında hayırlısı olsun...

16. 21 Mayıs 2010
  17. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    allah yardımcın olsun canım..inşallah bişey çıkmayacak..dualarım sizinle...

18. 21 Mayıs 2010
  19. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmış olsun rabbım şifa versın arkadasım morelını bozma,hersey allahtan sadece dua et ..