allah rızası ıcın fıkrınızı yazın kıskanclık yıcek bıtırcek benı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve izmirguzeli tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : izmirguzeli
  1. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1hug:kızlar soyle anlatıyım derdımı ben.ılk evlılıgımde esım benı cok aldattı gozleımle gordum hatta yatakta yakaladm dayaklar ıskenceler falan 8seneden sora bıttı.aradan 4sene gectı ve ben evlendım 7ay oldu esım benden 5 yas kucuk ve ılk evlılıgı ve cok yakısıklı bayan kuaforu yasadıgımız yer cok rahat bıyer.ve ben suan okadar cok korkuyorumkı acaba benı aldatırmı dıye cunku ısı bayanlarla hayatına cok kız gırmıs ıcım ıcmı yıyor guvenemıyorum ona ben gormuyorum onu acaba yaparmı dıyorum ınanın cok korkuyorum yıne aynı seylerı yasıcam dıye korkuyorum.butun gun kafamda hep o dusunce yıyıp bıtırıyor nasıl yenıcem bu huyumu. buarada hepınızın yorumları cok onemlı sızı dınledım gecen actıgım konu ıcın.ama bu kıskanlıgımı nasıl yenıp ona guvenebılırım cok cektım ınanın artık mutlu olmak ıstıyorum.ılk evlılıgımde dayaktan komadamı yatmadım balkondan asagımı atılmadım aldatılmadımmı neler cektım artık psıkolojımın duzelmesını ıstıyorum ama suankı esımde benı aldatacak gıbı gelıyor. allah rızası ıcın yardım edın fıkırlerınızı yazın.hepınıze tesekurler.senağlama::

Son düzenleme: 11 Mart 2009
  2. 11 Mart 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    İlk evliliğiniz için çok üzüldüm..:çok üzgünüm:
    Şu anda eğer eşinizin bir yanlışı yoksa bence büyütmeyin kafanızda,kendinize meşguliyetler bulun. Gerekiyorsa çalışın ya da kurslara gidin. Evin içinde düşündükçe daha çok sinirleriniz bozulur..:teselli:

4. 11 Mart 2009
  5. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    belliki çok zor günler geçirmişsin ilk eşinde karaktersizin biriymiş ondan kurtulduğuna çok sevindim

ama artık o günleri unutman gerekiyor yepyeni bir başlangıç yapmışsın
    ilk eşin karaktersiz diye buda öyle çıkacak diye birşey yok eşine güven ve mutlu olmaya bak bu arada mesleğinin kadınlarla alakalı olması seni aldatacağı anlamına gelmiyor
    bu anlamda bakılırsa jinokologların eşleri ne yapsınlar bu sürekli aldatılacağım endişesi

senin ruh sağlığın içinde evliliğinizin huzuru açısındanda çok tehlikeli olmazsa bir terapistten yardım al

6. 11 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

şuan ki durumunuz gerçekten çok zor ilk evliliğinizden sonra böyle bi güvensizlik yaşamanız doğal

ama artık hayatınıza daha fazla zarar vermesine izin vermeyin yeterince kötü tecrübe edinmişsiniz zatn .

artık yepyeni bi sayfa açmışsınız daha fazla yıpranmadan bu huyunuzu aşmayı çalışın destek almak

istemezseniz kendi kendinize aşmaya çalışın

mutluysanız bunu böle devam ettirin eşinizde güvensizliğinizi hissetirmeyin bunu

aşıcaksınız güçlü olun...

8. 11 Mart 2009
  9. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu şüpheyle nasıl bir ömür paylaşılır ki :uhm:
    Bundan kurtulmanız gerek..

Zor günler geçirmişsiniz.
    Yaşadıklarınız belli ki sizi psikolojik olarak hala etkiliyor.
    Kendinize güvenin..
    Her erkek bir değildir bunu unutmayın
    Sevgi ve saygı olduktan sonra güzel bir evlilik yaşayabilirsiniz.
    Eğer eşiniz tarafından şüpheli bir durum yoksa
    hayatınızı zehir etmeyin..
    Mutluluklar diliyorum a.s.

10. 11 Mart 2009
  11. nur.sima

nur.sima Guest

eşin guvenini yıkacak bi harekette bulundu mu? gördüğüm kadarıyla hayır. bu şüphelerin size zaarar verir. eğer öncek eşiniz gibi karaktersiz biri olsaydı evlenmeye karar vermezdiniz heralde. ileriyi düşünme sana zarar. herşey sende bitiyor. burda yazılanların sana faydası dokunmaz. aklını başına al

12. 11 Mart 2009
  13. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ılk evliliğinin acılarını neden bu yeni hayatına taşıyorsun anlayamadım. Kıskançlık insanın içini kemiren çok sinsi bir kurttur. Neden kendini yiyorsun ki olmamış birşey için. Demek ki eşine güveniyorsun ki evlenmişsin onunla. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Olumsuz düşünceleri sil at kafandan, mutlu olursan mutlu edersin karşındakini. Olur mu aldatır mı acaba diye düşünürken bilinçaltından adama beni aldat, beni aldat buna hazırım mesajını veriyorsun. Bilinçaltımız bir tarla ve biz ne ekersek onu biçiyoruz. Birşeyi 40 kere tekrarlarsan olur sözü ordan geliyor. Çağırma kendine olumsuzlukları. 5 parmağın beşi bir değil. Eski eşin seni üzdü diye şimdiki eşinin de seni üzeceği yok. Kendine güven..

14. 11 Mart 2009
  15. sehnsucht06

sehnsucht06 **ÖZLEM** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence psikolojik destek al canım çok zor şeyler yaşamışsın...

16. 11 Mart 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ilk evliliğin için çok üzüldüm.şuan ki eşinden eminsen bence diğer evliliğini hatırlamamaya çalış.başka şeylerle uğraş,psikoloğa git istersen.şimdi ki eşin bayan kuöförüymüş,sen de git arada hem yardımcı olursun eşine hem için rahat eder :)

18. 11 Mart 2009
  19. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepınız haklısınız eskı calıstıgı yerde ben gıdınce bayanlarla konusmazdı ben olmayınca baslardı sohbete benım en kızdıgım sey neysen osun ben varkende konussun
    ınanın aglamaktan kendımı maf edyorum kendıme yapıyorum herseyı ama yapamıyorum bu duygu benı bosluga surukluyor yardımda aldım ama ılaclara baglı yasadım nıye boyleyım nıye guvenemıyorum ınanın cok canım acıyor o gunlerı unutamıyorumkı sankı ben yanında yokkan yapacak cunku daha rahat gıbı gelıyor suan yıne tartıstık aynı konu yuzunden ona guvenmedıgımı soyluyorum ama o bısey yapmıyor