Allah rızası icın yardım edın bebegım yemıyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar 6 aylık bır kızım var 3 gundur hıc bırsey yemıyor 4 ayllıken ek besıne baslamasıktık önceden cok guzel yıyordu ama 3 gundur hıc bırsey yemıyor kasıgı gördugu anda basına cevırıp sallıyor ve aglmaya baslıyor dayanamıyorum bu durumu gögsumude bıraktı bıboronda almıyor ememıyor denemedıgım sey kalmadı ac karnına uyuyor yavrum öyle canım sıkılıyorkı aglıyorum artık dun cok kotu oldum yemıyınce bebegıme bagırdım sonra cok pısman oldum ama pskolojım bozuldu yemeklerını okdr guzel yapıyorumkı özenerek ıcıne neler koyuyorum suzuyorum ama hepsı cöpe gıdıyor gece uyurken bıboron verıyorm onuda almıyor acıkmak ne bılmıyor ıdrar tahlılı temız cıktı dr hersey normal dedı bı sorunda yok kızlar benım gıbı olan varmı Allah rızası ıcın yardım ıstıyorum cok zor bır durumdayım

2. 17 Ekim 2010
  3. serimel

serimel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    seniçok iyi anlıyorum benim kızımda iştahsız.insan çaresizlikten ne yapacağını bilmiyor.benimki azda olsa uykuda yiyor.seninki onuda yapmıyormuş allah yardim etsin çok zor .bide kaka tahlili yaptırsan.belki bağırsaklarında bişey vardır.bir anda kestiğine göre yemeği bide onu yaptır bence.

4. 17 Ekim 2010
  5. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsun canım....Benim kızım da böyle dönem geçirdi herşeyi güzel yiyen çocuk ne beni emdi ne de yemek yedi..Ben hiç zorlamadım sonra normale döndü..sen de zorlama bağırma canım ters etki yapıyor psikolojisi çok etkileniyor ve inadına yemek istemiyor..Ama anne olduğumuz için içimiz kıyılıyor yemedi aç uyudu diye...Diç çıkartıyor da olabilir..Sadece sabır canım ben o dönemleri yaşıyorum ara ara ısrar etmiyorum güzel konuşup anlatıyorum sakinleşiyor o zaman...Allah kolaylık versin zor süreç..

6. 17 Ekim 2010
  7. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım zorlamasamda hıc bırsey yemıycek hıc bırsey yemeden nasıl dursun ne yapıcam bılmıyorum cok kotuyum

8. 17 Ekim 2010
  9. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    Öncelikle sakin ol canım kendine telkin ver inan biz panik olunca herşey daha zor oluyor..Babası yedirmeye çalışsın belki onunla yiyebilir.Ben bazen öyle yapıyorum babası yemek verince yiyor kızım...Bir arkadaşımın kızı var annesi yemek verince yemiyordu bana getiriyordu ben verince nasıl yiyor bir görsen değişiklik mi istiyorlar artık bilmiyorum...Sen de dene istersen ya babasına ya a başka biri yemek versin belki yerr..

10. 17 Ekim 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bebisin dis cikariyor olabilir,tez amanda normal duzeninize donersiniz insallah

12. 18 Ekim 2010
  13. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inş canım takmamayım dıyorum ama olmuyr anne yuregı ıste

14. 18 Ekim 2010
  15. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benim oğlumda öyle olmuştu yarısını yiyip geri kalanını bırakıyordu bende içine bebe bisküvisi katıyordum anca öyle yiyiordu....

16. 18 Ekim 2010
  17. mesude12

mesude12 sineksavar Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim bir arkadaşımın başına gelmişti böyle gerçi onunkisi 1 yaşını geçmişti idrarda gizli enfeksiyon diye birşey çıktı o iştahsızlık yapmış antibiyotik verdiler geçti hemen bu enfeksiyon ateşte yapmadığı için anlamamışlar doktora götürünce hemen acıkınca yer diyorlar başka birşey bilmiyorlar ne kaka ne idrar tahlili bu kaç doktora gitti sonunda birisi akıl etti

18. 18 Ekim 2010
  19. myhusbandandme

myhusbandandme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de diş cıkarıyor bebegın..bız de aynı surecten gectık diş donemınde...cabuk atlatırsınız ınsallah..