Allah rızası için yardım edin.. Kafayı yiyeceğim:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve FaToShOP tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : FaToShOP
  1. FaToShOP

FaToShOP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    COMİhenüz 17 yaşımda olmama rağmen benim sıkıntılarım çok büyük. nerden başlayacağımı bilmiyorum. içimi dökmek istiyorum nolur bana bi akıl werin mantıklı düşünemiyorum.Annem bi konuşuor onun lafına gidiyorum babam bi konuşuor onun lafına gidiyorum kısacası napacığımı bilmiyorum:KK43: benim bir sewgilim war benden beş yaş büyük biz 1.5 sene önce tnıştık aynı binadayız bizim ew girişte onun ewi en üst katta. ben çok alımlı yaşımdan büyük gösteren bi kızım. mahellede herkes peşimde koşardı ama o bana bakmazdı. öyle çok abartılı derecede yakışıklı felan da değil ama ben hırs yaptım kendi kedime aşık edecem bunu diye. nese ben bunun peşinde koşmaya başladım we sonunda elde ettim. benim ailem herşeye karşı dışarı çıkmama gezmeme herşeye. çok sorunlu bir ailenen içindeyim.annem babm birbirlerini istemiyorlar kaç senedir kawganın gürültünün içindeyim we pskolojimi düşünün yani. nese çıkmaya başladık. mahallede düğün wardı bende kepının önündeydim o balkondan bana bakıyormuş. o sırada babam geldi ben onu görmedim arabanın içinde beni izliyormuş. o da bana işaret yapıyormuş baban geldi gibisinden ben görmüyorum tabi babm indi arabadan bana bağırdı çağırdı mahellede küfür etti düğünün ortasında ne rezil bi durumsenağlama. sonra amcamla beraber ewine çıktılar küfür falan fillan. benim zorumu gitti babmdan o lafları işitmek. sinir krizi geçirmişim ağlıyorum1 hafta sonra babam içti içti onların ewe çıkmış elinde bıçak öldürmek için senağlama diyorum yaa gerikafalılık nese onun aileside istiyelim o zaman kawga gürültü olmasın diye istediler wermedi haa bu arada benimki sözlüymüş beşik kertmesi gibi işte ondan ayrıldı beni sewiyor yaa:jeyyar:

wermedi babam yaşın küçük işi yok gücü yok diyee. abisinin yanında kalıyor babası köyde annesi ölmüş. ilkokul mezunu. hem kawga gürültü çıkarıyor 1 ay boyuncu ne yemek yiyibildik içimize zehir etti herşeyi babam.senağlamaiş ciddiye binince yaşın küçük wermem. gözlerini korkutmak istemiş. dengesiz işte. bende ewdn kurtulmuk için ewlenecem dedim. bu arada tanımıyorum onu(ewleneceğim kişiyi) yani huy olarak 1 ay bile olmadan ewlenmeye karar werdik.babam tanımıyosun 2 hafta oldu görüşeli olmaz olmaz dedi. halamın oğlu war onu araya soktulur halam, babm bizim akrabalar. neymiş yabancıya kız werilmezmiş. halamın oğluda sazcı düğünlerde gazionolrda çıkıor. benden 2 yaş büyük 18-19 yaşında.we ayrıca konsomatriks adı sanırım öyle bi kadınla birlikte.

benim peşimde koşuyor felan. çokkk yakışıklı ama p.ç:1no2 nese çok uzun bir yazı olmasın anlat anlat bitiremem ben şimdi. gelelim meseleye şimdi ben sewgilimden arıldım ondan artık hoşlanmıyorum o çalışmaya gitti bursaya. operator ilkokul mezunu yakışıklı değil. önceden yakışıklı geliyordu bana ama şimdi değil,:1no2: çok kıskanç herşeyime karışıyordu kapanacaksın şole olacaksın böyle dawranacaksın beni çok zorladı. dışarı çıkmayacaksın makyaj yapmayacaksın. ben tamam dedikçe o daha da abarttı. en sonunda dayanamadım ara werelim dedim ayrılalım diyemedim korkuyorum galiba. 1 aydır görüşmüyoruz kendisi bursada ama telde konuşuoduk bir aydır konuşmuyoruz. aklıma hiç gelmiyor arada bi güzel anılarımız geliyor aklıma ama geçiyor. gerçekten iyi birisiydi bi kötülüğünü görmedim başka biri olsaydı yararlanırdı ama o öyle bişiy yapmadı. hep kötü anılır aklıma geliyor kızmaları azarlamaları. we sorun şuki ben hala oğlundan hoşlanıyorum 1 aydır bana bişeler oldu anlatamam. nefret ettiğim insandan hoşlanıyorum galiba bilmiyorum hoşlatı mı ama sürekli aklımda rüyülürımda hrşiyimde. napacam ban yhaa lütfen nolur bana yardım edin yalwarırım. bekliyorum

2. 11 Şubat 2009
  3. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

yaşının verdigi cahilce dvranışlar bunlar bence:1no2:
    bu cahil lafım yalnıs anlama dedigim gibi daha neyin ne oldugunu bilmemezlik kesinlikle
    benim babamda biraz geri kafalıdır ama evet babalar cogu zaman haklıdır
    yasın kücük bu yasta ne evliliği okumana bak
    erkekleri düşünmek için erken biraz
    öle gösterişliyim herkes peşimde falan diyorsun gurur duyarak söylüyorsun
    madem baban böle agresif tutucu babana göre davran biraz büyüyene bi yetişki olana kadar
    dış görünüşüne vuruldugun bi erkek için böle evde patırtı cıkartmanın bi anlamı yok uzun süre bi beraberliğin olur tanırsında seviyorum cok düzgün biri diye yaparsın neyse ama şimdi çok saçma işsiz güçsüz birine babanla sorun yasaman:1no2:

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Şubat 2009
  4. 11 Şubat 2009
  5. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    Offff offf allah akıl versi kardeşim sana ne diyeyim. Yaşında baya varmış evlenmen lazım biraz daha geçerse evde kalmış olacaksın. Keşke hep çocuk kalsaydımda dizimdeki yaraları hayatın en büyük acısı sansaydım diye bi laf varya seninkide o hesap olmuş. Allah başka bi dert tasa vermesin bunlar gelip geçer merak etme. Daha çok toysun ama sakın pişman olacağın kararlar verme.

6. 11 Şubat 2009
  7. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Ay canım ne karışık bir hikaye:KK43: Sen okuyomusun canım?? hepsinden uzak dur derim ben ileride neler çıkar karsına hala oglunda pek sağlam gelmedi sanki okuduğum kadarıyla???

8. 11 Şubat 2009
  9. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    :bbo::bbo::bbo: anam hele bi nefes al kafam karman curman oldu önce sevdigin için aileni göze alıyon sonra bi anda ayrılıyon hala ogluna aşık oluyon şimdi bacım sen ne istiyon sevmiyorsan ilişkini kesmelisin hala oglundan hoşşlanıyosan zaten ailen onu istiyomuş onla evleneceksin benmi ne istedigini yanlış anladım acabe yada bu bebiş beni anlamaz etti :CüvCüv:cokacimcoook

10. 11 Şubat 2009
  11. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    bende bişey oıldu sandım

12. 11 Şubat 2009
  13. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    of of ne karışık bir hayat.canım ilk başta çok küçüksün doğru karar verecek yaşta değilsin.hem halamınoğlu bilmem ne diyorsun hemde aşık olduğunu söylüyorsun..ben senin yerinde olsam bırakırım aşkı meşki okulumu okurum mesleğimi elime alır öyle düşünürdüm evlenmeyi.sonradan pişman olacağın kararlar verme.

14. 11 Şubat 2009
  15. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

işte budur kaydirigubbakcemile3

16. 11 Şubat 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    a.sa.sa.s

18. 11 Şubat 2009
  19. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim daha 17 yaşındasın.. en deli çağındasın hayatının.. sürüklene sürüklene bir takım ilişkiler yada hoşlanma sandığın şeyler içerisine girdiğin dönmdesin. baban bir kız babası olarakkki 17 yaşında bir kız babası haklı tepki göstermeye fakat verdiği tepki yanlış. seni karşısına alıp kızım küçüksün.daha karşına nler cıkacak vs vs gibi seninle arkadaşça konuşmalıydı..

erkek arkadaşın tahminen aşırı kıskançmış. bence kesinlikle onunla yapamazdın..

hala oğlundan hoşlanmana gelinceki:

bence bir boşluktasın ve karşına çıkan aileninde tasvip ettiği bir kişi olduğu için ondan hoşlandığını sanıyorsun...ama bence gelip geçici bir heves bu ..

sana tavsiyelerim( 31 yaşında bir insan olarak)

1.lisedesin sanırım. öss ye ver kendini ve güzel bir bölüm kazanarak iyi bir meslek sahibi olmaya çalış
    2. önce hayatını kurtar sonra aşk mesellerini kurtar derim
    3.iki kişi birbirini sevince samanlık seyran olur sözü sadece 2 gün geçerlidir..
    4. kendine prensip edin.. önce kendi geleceğini kurtarıp sonrada kişiliği oturmuş, akıllı mantıklı,, geleceği parlak, seni sevecek, ailenin karşısına gururla çıkaracağın, ilerde evlendiğin zaman işte bu adam hayatımın adamı .. diyebileceğin ilişkilere yelken aç..

sen hayatta ne kadar yükselirsen karşına çıkacak insanda o kadar yüksekte olacaktır.. sağlıcakla kal..