Allah rizasi icin yardim, esime vizesini vermediler:(

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve Zilanur tarafından 23 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ne yapacagimi ne edecegimi, sikintidan üzüntüden ne yemek yiyorum nede rahat uyku uyuyabiliyorum:KK43: allah rizasi icin yardim edin bana ne olur:KK43:
    Simdi ben genel konuyu anlatayim....
    Ben Subatta bir is yeri acdim ve Subatta da bir temizlik isine basladim calisiyorum.
    Simdi 3 ay boyunca 350 Euro kazandim ve is kontartimda (malesef sekreterin hatasi yüzünden) 30.07.2008 cikisim gözüküyordu. Malesef diyorum ki ben bu cikis konusunu ciddiye almadim cünkü düsündüm ki bizim kagitlara bakan kadin kazanc belgelerime bakar ve anlar ki cikisimin olmadigini:KK43:
    Neyse kendi is yerimden ayda ortalama 1200 Euro kazancim var, kesintiler ile hemen hemen 900 Euro cebimde kaliyor, bir de temizlik isi eklenince 1200 Euro kadar cebimde kaliyordu ama su is kontratindaki tarih beni yikdi. Sidmi benim sorum bu:
    Esim haftaya randevusu var yine basdan basliyoruz kagit isleriyle, benim temizlik isinden patronum maasimi yükselti 800 Euroya bir de cikartmayacagina dair bir belge yani is kontrati hazirladi yine. Bir de kendi is yerim var 1200 Euro kazanc ayda var, acaba bu sefer bir problem cikarmi? Kazancim yeterli kanunen 1200 Euro en az kazancim olamsi lazim ama benim daha fazla, hemde kendi isyerim var. Esime vizesini verirlermi? Ilkinde red cevabi verdiler bu islemler daha uzun mu sürer, 4 ayda haber geldi 120 gün sonra dile kolay....Cok zor inanin ne yapacagimi sasirdim cikmazdayim bu seferde red gelirse allahjim sinirlerim cok bozuk, ne olur yardim edin bana.
    Muhasebecim diyor ki bu sefer bir problem cikmaz ama neye inanip neye inanmayacagima sasirdim....

2. 23 Ekim 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sen muhasebecine inan arkadaşım. Veya bu vize işlerini çok iyi bilen birine danış bakalım ne diyecek.

Bu Almanyada sanki altından mübarek ne öyle 120 günde cevap vermeler filan, pabucumun Almanyası:dilcikar:

4. 23 Ekim 2008
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    hemen bir avukat tut kisa sürede islerini halleder islemleri hizlandirir

6. 23 Ekim 2008
  7. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    avukat tusam dünya para tutar

8. 23 Ekim 2008
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    o kadarda cok tutmaz canim ya ilk görüsmede para konusunu konus anlasabilirsen yani bütcene uyarsa yaparsin
    cok fazla tutacagini sanmiyorum

10. 23 Ekim 2008
  11. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.