allaha şükürler olsun amin 3 haftalık hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve gokyuzu_melegi tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gokyuzu_melegi
  1. çok mutluyum :hulya::hulya::hulya: yaşasın hamileyim eşim çok sevindi çok sevinçliyiz dün gebelik testi yaptım pembe çizgiler belirmeye başladı :teytey::teytey::teytey::nazar::nazar::nazar: gözlerime inamadım sonra hastaneye gidip kan tahlili yapıldı bana kan sonucu pozitifti allahım sana şükürler olsun ya rabbi bana mutluluğu yaşattığın için hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt doktora gittik ultrasona girdim doktor minicik bi kese gördü ve kesenin içinde meleğim varmış çok şükür ya rabbi mutluluklardan uçuyorum ve bazı testler yapılıcakmış doğal yolla kaldım:dance::dance::dance::dance::içelim::içelim::içelim::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::lepi::lepi::lepi::eek::eek:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

2. 20 Aralık 2009
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    tebrık ederım Allah saglıkla dogurmayı nasıp etsın ınsallah kaydirigubbakcemile2

4. 20 Aralık 2009
  5. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı olsun...

6. 20 Aralık 2009
  7. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlıs olsun tebrik ederim

8. 20 Aralık 2009
  9. sağolun teşekkür ederim allah hepinize evlatlar versin allah çocuk sahibi olamanlarada çocuklar versin yüce rabbimin gücü her şeye yeter

10. 21 Aralık 2009
  11. iLLAa

iLLAa Guest

o kadar coşkulu yazmışsınız ki inanın sevincinizi bende yüreğimde hissettim..allah sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip etsin inş..a.s.:nazar:

12. 21 Aralık 2009
  13. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin adetine kaç gün vardı test yaptın

14. 21 Aralık 2009
  15. adetime 3 gün vardı allah hepinizden razı olsun her şey gönlününüzce olsun sizde bebeklerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız çok mutluyum hamilelik anneliği tanıştırıyor süper bişi ya istediklerinizi sorabilirsiniz bana kızlar

16. 21 Aralık 2009
  17. benimo

benimo Guest

hayırlı olsun canım allah saglıcakla kucagına aldırsınbizede versin inallahh
    ya 3gün vardı adetine ve sen kesesini ve kesenin içindeki meegi görmüşsün sasırdım falla :)))

18. 21 Aralık 2009
  19. benimo

benimo Guest

bide hissetmismiydin hamile oldugunu yani içinden bu hamileyim evet evet hamileyim yokya ne alaka ne hamileligi yok yok hamileyim ben diye böyle içinden hissetmişmiydin