allahım bebeğimi geri ver özlüyorum onu arkadaşlar meleğimi kaybettim 2 aylıkken

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve misivam tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim allah sabır versin sanada eşinede. bende daha 4 haftalığım. düşünmesi bile çok zor bişi. allahım en kısa zamanda bir bebiş daha nasip etsin size. ozaman belki biraz rahatlarsın. kıyamam.....

2. 14 Nisan 2010
  3. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun arkadaşım allah sabır versin...o miniciktir daha eli kolu belli olmaz ki benzetmişsiniz sadece...bu kadar yıpratmayın kendinizi lütfen aynı cıyı 2 kez yaşamış biri olarak verende allah alanda allah,elden bişey gelmiyor...lütfen metanetli olun...bakın çok şükür hamile kalabiliyounuz buna şükür..rabbim tez zamanda kuganızı doldursun...

4. 14 Nisan 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende 16.5 haftalık kuzumu kaybetmıŞtım kalbı atsın dıe ne dualar etmıŞtım rabbım yenıden karnını evlatla doldursun cnm

6. 14 Nisan 2010
  7. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    allah sabır versin cnm üzülme demk olmuyor bnm bebegimikaybedeli 10 ay oldu hala aglıyorum ama ilk günkü kadar acsı yok alaha sükür insan o acıyla kalsa kafayı yer allhım insallh yeniden nasip eder unutturrur acılarını

8. 14 Nisan 2010
  9. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok zor yaşadığın anlıyorum seni ama napalım Rabbim nası uygun gördüyse o olur Allah büyük bi bildiği vardır; demekki bebeğin sağlıklı deildi sağlıklı olmayan tutunamazmış rahimde rahim atarmış onu hayırlısı olsun sağlıksız bi bebek doğsaydı o nekadar çile çekecekti bi özrü olsaydı sende onunla birlikte çekecektin hayırlısı Allahtan Rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah

10. 14 Nisan 2010
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bajk cnm ben birini 12 haftalıkken birinide 16.5 haftalıkken kalpleri durdu kaybettim 6ay arayla şimdi 7aylık dünya tatlısı kızım var sabret sabrının mükafatını alcan hayırlısı buymuş de melegin cennette seni karşılıcak onlar şefaatçi meleklerimiz bize yol göstercekler cennette

12. 14 Nisan 2010
  13. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah sabır versin çok geçmiş olsun.canım en kısa zamanda rabbim meleğini tekrar gönderir inşallah yazını okurken çok kötü oldum iki hafta önce benimde sabaha karsı kanamam olmustu çok korkmustum seni okadar iyi anlıyorum kı rabbim kımseye yasatmasın bunu

14. 14 Nisan 2010
  15. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım başın sağolsun meleğin seni ve babasını almadan cennete girmem diyecek Rabbimin sevdiklerinden ne kıymetli onun yanında toplamaya calış kendini 101 gün oldu 35 haftalıktı kuzum sabır dile Allahtan

16. 15 Nisan 2010
  17. vaveyla61

vaveyla61 Guest

Allah sabır versin canım dayanması güç ama şükredeceksin inşaallah acın hafifleyecek geçecekmi hayır rabbim tez zamanda bir evlat daha nasip etsin benim de ilk bebeğim 10 haftalık karnımda öldü dediğin gibi kolu bacağı vardı patolojiye giderken görmüştüm ama şimdi 4 aylık bir kuzum daha var bol bol şükret ve sabır göster karşılığını alırsın Allah ın izniyle

18. 15 Nisan 2010
  19. selda28

selda28 Guest

allahım kimseye kaldıracagı yükü yüklemez bende 2 düşük yılbaşında 17 haftalık suyu bitmiş diye ölü dogum yaptım 4 4 günlük hamileyim inşallah allahım hayırlı ve saglıklı yine kucagıma alırım inşallah allahım herkese hayırlı ve saglıklı yine bebişlerimizi kucagımıza alırız inşallah allaha emanet olun arkadaşlar:KK46: