Allahım bu insanlar ne kadar anlayıssız...............

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve melegmmmm tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : melegmmmm
  1. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 29 haftalık hamıleyım 9 kmılo aldsım cok dıkkat edıyorum bebıste ıyı bırazcıkta kıloluydum hamıle kalırken allahım her goren sısko deyıp kendılerınce eglenıyolar
    bende sadece soguk bı tebessum edıyorum cok mutsuz oluyorum sebebını bılmıyorum moralım cok bozuk ya bunu da hamılelıkten bı kac ay once cıkmıs ınsanlar yapıyo annemde sen sakadan anlaalsanaalsanasmilemafoldumbenrdın ne oldu dıyo of allahım ne oluyo bole lutfen konusalım

2. 15 Mayıs 2010
  3. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence hiçç canını sıkma takma bile ben öyle olmak için can atıyorum hamile kalıyımda kiloda neymişkaydirigubbakcemile3sen harkkulade bir durumdasın anne olcaksın bir canlı taşıyorsun bundan daha güzel ne olabilirkaydirigubbakcemile5

4. 15 Mayıs 2010
  5. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen katılıyorum hamile kalayımda 100 kil olayım ya çok şanslısın çok şükret bak bize oyle söyleyenleri tınlama bile meleğine ii bak sen bizede dua et.

6. 15 Mayıs 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    haftana gore aldigin kilo o kadar abartilacak kadar cok degil ki,hem milleti bosver.Ben hamile bir kadini boyle hassas bir doneminde bu tarz imalarla uzenlerin iyi niyetinden suphe ediyorum.Cok iyi niyetli olsalar usturuplu bir sekilde,dikkat et kendine zor olur falan derler yada ne bileyim baska turlu bir yaklasimlari olur.Hic takma kafana.

8. 15 Mayıs 2010
  9. trkn

trkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    29 haftalık hamilesin 9 kilo almışsın çok mu ya amaaan hiçüzülme tebrik ederim bu arada anne olacaksın ne güzel opuyorumnanaktan

10. 15 Mayıs 2010
  11. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Dünyanın en güzel nimetine sahipsin Allahım hediyeni vermiş gerisi boş hiç o güzel canını sıkıpta bebeğinide üzme kime ne kilolardan hem ağızlarının kaytanı yok bu tarz kişilerin o kadar

12. 15 Mayıs 2010
  13. mse121822

mse121822 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meleğim bu söylenenenleri hiç duyma bence senin ve bebeğin sağlığı herşeyden önemli ..bak az da kalmış doğuma sonra bunları hatırlayıp güleceksin.hiç bozma moralini....bende senin gibiydim bak şimdi kızım 2 yaşındaa...kilo falanda kalmadı bende..ikinciyi düşünüyorum biliyorum fiziğim değişecek..ama düşün bebeklerimiz için değemez miii....eminim ki cevabın evettir...

14. 15 Mayıs 2010
  15. Zeymuran

Zeymuran 20.07.2010 Aşkım dünyamda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede boşuna sıkıntı yapıyorsun canım..
    bırak, konusan konussun dursun..
    bende çokk kilo aldım ama umrumda deil.. yeterkı kızıma sağ sağlim kavusayımmm...

16. 15 Mayıs 2010
  17. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım , sana şişko diyolarsa ben napim o zaman :)) 22 kilo aldım şuana kadar. 33.haftamdayım. hamilelikte normal yaaa kilo almak. ben hiç takmıyorum. çünkü ilkinde 30 kilo almıştım hepsini fazlasıyla verdim bundada vericem. takma kafana sen. zaten 9 kilo nedirki belli bile olmaz

18. 15 Mayıs 2010
  19. boshayallersmilene tuhaf ne güzel işte hamişsin takma kafana kilolar misafir