Allahım çok şükür hamileyimi ama.......

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve xoxzlem77 tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

30 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem77
  1. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tüp bebek tedavisi sonucu nihayet hamile kaldım, şuan 4. haftadayım. Ama psikolojik olarak resmen çokmüş durumdayım, sürekli ağıyorum, sinirliyim, alıngan ve stresliyim. Saniyem saniyemi tutmuyo, birde bakıyorum dünyada benden mutlusu yok. İşin kötü tarafı ise kimse beni anlamıyor. Eşimle savaş halindeyiz. Çok korkuyorum bebeklerime birşey olcak diye Allahım sabır ver diye dua ediyorum ama yok elimde değil. Belkide bebeklerimi bu stresle kaybetmiş bile olabilirim diye düşünüyorum. Sizce bu bukadar kolaymıdır kızlar. Yani kaybetsem bi belirti olmazmı kanama falan. Allahım çok korkuyorum. Önceden olan belirtilerimde yok oldu, göğüs ağrılarım, kasık ağrılarım hepsi yok oldu. senağlamasenağlama

2. 30 Eylül 2008
  3. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    özlem canım tebrike ederim öncelikle gözünüz aydınnn sağlıcakla alırsın inşallah kucağına

aklına kötü şeyler getirip meleğinide üzme annesi sakın kendini dinleme sakın için rahat edecekse dr a görün istersen ama eşinlede konuş sana daha ilimli davransın hergün hamile olunmuyor tatlım tekrar tebriklerr

4. 30 Eylül 2008
  5. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    canım kanama olmadan düşük asla olmaz.

düşüğün en önemli belirtisi ağrılı kanamadır.yani bebek kanamayla rahim dışına atılır.

ya niye böyle yapıyorsun neden mutsuzsun, karnında senin kanından canından minicik yavrun var ,sen ne yaşarsan oda içerde onu yaşıyor onun şuan tüm dünyası sensin ,senin tüm dünyanda oysa üzülmene gerilmene sebep ne,neden mutsuzsun ben şuan hamile kalmak için neleri vermezdim,

neden bu kadar mutsuz olduğunun farkındamısın peki ,

6. 30 Eylül 2008
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Korkma arkadaşım bende yaşadım bu korkuları..hep kaybetme korkusu yüzünden oluyor bunlr,karamsarlığa kapılıyorsun..haklısında aslında...Şunu bilki, bebeklerinin bu dünyada yiyecek ekmeği, içecek suyu varsa dünyaya geleceklerdir...Allah isterse eğer, yazdıysa olacaktır.İçini rahat tut, yapacak hiçbir şeyin yok anne karnında bebeğe hiç bir müdehale edilemiyor, allaha kalmış herşey, bekle ve gör, umaım beklerine kavuşursun..Haa birde bir gün olan belirtiler bir öncekini tutmaz, yani bir gün miden bulanıyorsa ertesi gün bulanmayabiliyor, içini rahat tut...

8. 30 Eylül 2008
  9. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum canım yaaa, sapıttım iğce, bende anlayamadım. Herşey batıyor bana. Sanırım hamilelik psikolojisi diye buna diyolar. İçimi rahatlattın canım benim kanamam çok şükür olmadı. Kendime çeki düzen vermeye çalışcam. Daha 2 ay önce bende senin durumundaydım. Hamile kalmak için neler yapmadım. Beklemenin nekadar zor olduğunu biliyrom. Allah inşallah en kısa sürede bebeğine kavuşturur seni.

10. 30 Eylül 2008
  11. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    saol canım inşallah isteyen herkes bebeğine sağlıkla kavuşur.

nolur üzülme bak bu en güzel zamanların ,eşinle bunun tadını çıkarın. beklediğiniz istediğiniz şey artık sizin ,bunun keyfini yaşayın,ya karnında bir insan büyüyor ya sadece sizin parçanız olan sizden olan ,şu an bir mucizeyi yaşıyorsun ,bunun hayalinden bile vazgeçen okadar insan varki,

hadi ayağa kalk silkelen,bebeğine dokun onu ne kadar sevdiğini düşün eşini ara güzel şeyler söyle, eşim beni anlamıyor demişsin onuda anla sen bile kendini anlayamazken oda hamile bir eşi seninle keşfedecek,oda bu duruma o kadar acemiyki ,sen kendini ona güzel bir dille anlatmalısın. hadi ama mutlu olun,

onu kaybetmekten korkma ,sadece onu yaşa

12. 30 Eylül 2008
  13. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    seda_SARI yazdıklarından bende aldım alacağımı teşekkür ederim cidden. benimde 4yıldan sonra oldu hemde tedawi görmeme rağmen kendiliğinden oldu tedawiyle değil. şuan 6 haftalığız ama o kaybetme korkusu insanın sewincini gölgeliyor we geriliyorsun mutsuz oluyorsun. herşeye alınıyor ağlıyorum ki asla böle bi tip değilimdir.eşimden hep anlayış bekliyorum ama negüzel söylemişsin biz kendimizi anlayamıyoruzki eşimiz nasıl anlasın :)) çok doğru eşlerimizide bizim yönlendirmemiz lazım onlarda bilmiyorki ne yapacaklarını.. tekrar sağol allahım inşlh isteyen herkeze yaşatsın bu duyguyu. artık korkmayacam allaha emanet bebeğimde bizde herşey olacağına warır. ama biliyorumki bebeğim gelişimini tamamlayınca sağlıkla kolaylıkla doğucak we kucağımıza alacağız onu:)

14. 30 Eylül 2008
  15. EU2

EU2 Guest

tbr ler allah sabir versin bencede kaybetme korkusundan oluyor ama kendini kendin teselli edebilirsin vernede allah almak isterse zaten alir senin stres yapamana gerk yok bebekleri cok seviyorsan stres yapmamilisin bence

16. 30 Eylül 2008
  17. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    TEBRİK EDERİM CANIM..rABBİM SAĞLIKLA SONUNA ERDİİR İNŞ..BEND EARKADAŞLARA KATILIYORUM İÇİNİ FERAH TUT..

18. 30 Eylül 2008
  19. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler canım.. sen içini ferah tut..allaha dua et..herşey gönlünce olsunn...