Allah'ım kurtar beni Allah'ım diyen sevgili

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pnar1 tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pnar1
  1. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 senelik bir ilişkim var sadece yatmaya evlere gittiğimiz bir ilişki ,birbirimizi çok iyi tanıyoruz,son 1 senedir tartışmalarımız arttı,bende hiçbir değişiklik yok ama o artık çok rahat olmaya başladı,bugün içimi çok yaralayan bir cümle sarfetti ,sebebide şu:
    bilgisayarda bir cümleyi toparlayamadığını söyledi ve doğal olarak bende yardım için yanına gittim ,sonra tam ona bireyler söylerken tamam sus aklıma geldi dedi..bende geri döndüm yerime giderken hadi söyle dedi,"yok kafanı karıştırmayayım sen toparla yaz" dedim.sonra bu fikrin yoksa konuşma ozaman ,söylemeyeceksin niye geliosun....v.b. birsürü şey söylei,bende "tabi sen bilirsin herşeyi ben bilemem ,sen herşeyin doğrusunu bilirsin"dedim oda bana sırtını döndü Allahım Kurtar Beni Kurtar beni Allahım diye 3 kere tekrar etti,çok acıdı canım..dedim bu kadar dua etme gidicem ben zaten ,az kaldı sabret dedim ,"bu söylediklerini unutma çünkü ben hiç unutmıcam" dedim."Bunlarıda duydum ya dedim evet duydun" dedi
    Kızlar belki siz okurken anlayabilirmisiniz bilmiyorum ama,çok kötüydü benim için,normalde sinirlenince hep saçmalar kendide farkında ama ,,bu çok ağır oldu,ve hala özür dilemek için geri dönüş olmadı.Olay 14:30 gibi oldu saat 20:23...hala özür yok..neden çünkü yarın beni göreceğini bildiği için rahat neyseki ,ayrılıyorum artık ,
    ben napim kızlar sineyemi çekeyim ,bu lafı unutmam mümkün değil içime oturdu bi kere,her sinirlendiğinde bana böyle kırıcı konuşursa nolucam ben...
    düşüncelerinizi yazın lütfen
    :gitme:

2. 15 Nisan 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kırıcı bir cumle soylemis gercekten kim olsa uzulurdu buna..devamlı birliktesin demekki biraz arayı acmak gerekiyor ki bazı seyleri anlasın madem allahım kurtar beni diyecek kadar bıkmıs sende uzak dur biraz anlasın

4. 15 Nisan 2010
  5. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    allahim kurtar diyorsa, kurtulsun yani biraksin o zaman onu tutanmi var ?
    sen artik seni sevmeyen bir insani sevmeye devam edebilirmisin ?
    belliki sogumus artik, resmen bahaneler ariyor seni kötülemek icn.. bana öyle geldi..
    özür dilemediyse, sende arama sorma, birak ne hali varsa görsün..
    yüz vermeye gelmiyor.. birak o gelsinki anlasin degerini.. ama eger sen, onun
    bu söylediklerine ragmen ona geri dönüp hic bisey olmamis gibi davranirsan hep ezilmeye devam edersin...
    ve artik bunun adi "ask veya sevgi" degilde "iskence" olur...:umursamaz:

6. 15 Nisan 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    biraz mesafe koyun.. ikinizi de kendinize getirir bence..
    cok muhabbet tez ayrilik getirir derler..

8. 15 Nisan 2010
  9. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elimde değildi sürekli birlikte olmak işte ama kader,en son ben artık dayanamadım ,mucize gerçekleştirdim Allah sayesinde kurtulucam artık sürekli onun yanında olmaktan,PLATONıK AŞK beni sevdiğini biliyorum çünkü daha dün evlilikten bahsediyorduk,ama sinirlendiğinde kendini frenleyemiyor,ama o sevmese bile ben soğumaya başladım,öncede toz kondurmazdım şimdi artık onun hakkında olumsuz birsürü şey söylemeye başladım,ama şu gerçek beni kaybetme korkusu yok,mesela dün onunla şu mehur internetteki testlerden birini çözüyorduk,soru şuydu
    "SEVDıĞıNıZ SıZı TERKETSE TEPKıNıZ NE OLURDU"
    -Çıldıracak gibi olurdum
    -Ağlardım
    -Çok üzülürdüm
    -Bozulurdum(tabiki o bunu seçti,dedim nasıl yani sadece bozulurmusun evet terkedilmişim bozulurum sadece dedi,iyiozaman seni çok etkileyecek bir durum değil yani bu senin için dedim,offf saçmalama nereye çekiosun dedi,ne dicem ağlarımmı dicem dedi)

Ceveplara bak ,nasıl bu kadar rahat ,beni sevmeyi bilmioyr onu anladım.4 seneme yazık oldu ,ama herşeyden çıkacak sonuç vardır,ama burda en büyük aptal benim,çoğumuzun yaptığı gibi ,seven değilde diken batıran tatlı gelir

10. 15 Nisan 2010
  11. oyyy siz sorun görmemişiniz ne güzel hala herşey toz pembe ...kaydirigubbakcemile2

12. 15 Nisan 2010
  13. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef keşke öyle olsaydı pembesi gitti tozu kaldı

14. 15 Nisan 2010
  15. kantaron

kantaron -benim güzel kanaryam- Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım esımde bana derdı sevgılıyken boşverr ..ben de yuru kurtul yıyorsa derdım ne gunlerdı üzme kendını altında bır sey arama hayatı da zehır etme ıkınıze

16. 15 Nisan 2010
  17. pnar1

pnar1 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kantaron bu kadar basit değil,bizim aramızda bu şekilde diologlar olmazdı,bu değişti bu lafları bu kadar kolay söylemek bir süre sonra saygının biteceğini gösterri

18. 15 Nisan 2010
  19. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    iyide hem beni sevdigini biliyorum diyorsun.. hemde bu davranislari seni ondan sogutuyor ?
    ne istedigini biliyormusun opu ?
    yoksa senmi artik onu sevmiyorsun ?bilmiyorumkismile