Allahım ne oluyor... kızlar bir bakın ne olur

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve merseray tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merseray
  1. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar çoğunuz biliyosunuz tüp bebekte bugün 12.gün yani tahlil günümdü 3 gündür idrar testi negatif çıkıyodu 10.gün eşimin ısrarıyla kan tahlili yaptık sonucu dün aldık negatif çıktı bu sabah tahlil günümdü gittim öylesine kan verdim çünkü kabullendik olmadı diye, şimdi aradım gebelik var bhcg 28 dediler 30un üzerine güvenilir bakıyoruz ama şimdi kötü konuşmak için erken 2 gün sonra tekrar yaptırın bakalım dediler şimdi elim ayağım titriyor şaşırdım kaldım ve normal tarihime göre bugün adet günüm ve çok hafif 2 damla kan gelmiş şimdi yatıyorum evde çok korkuyorum,
    değeri böyle çıkan varmı arkadaşlar
    Allahım neolur bebeğimi bana bağışla düşmesin Allahım ne olur:Saruboceq:

2. 28 Ocak 2010
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    kimyasalmı acaba benım 10.gün 35 ıdı onemlı olan degerın katlaması evde sureklı yat bol su ıc

4. 28 Ocak 2010
  5. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım ne diyeceğimi bilemiyorum.bana anatoliada 40 ın üstünde çıkarsa olumlu demişlerdi.moralini bozmak istemiyorum ama kimyasal olabilir gibi.ınşallah değerlerin yükselir.

6. 28 Ocak 2010
  7. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlar cevapladığınız için 28 banada çok düşük geldi zaten adet ağrımda var Allahım sen büyüksün ol dersen oluverir Rabbim ne olur yardım et

8. 28 Ocak 2010
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    canim moralini bozmsk istemiyorum ama degerimiz seninle ayniydi ve benimkisi dis gebelikti insallah sende öyle bisey olmaz sen kalkma yat bakalim bir kac gün

10. 28 Ocak 2010
  11. haziran15

haziran15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı inşallah kimyasal gebelikte olabilir normal gebelikte olabilir. Benim son denememde ilk betahcgem 58 di 2 gün sonra 33 e düşmüştü dr tutunmaya çok çalışmış ama olmamış dedi. İlk test sonucum hamile çıkmıştım havalarda uçuyordum 58 de küçümsenecek değer değil o rahatlıkla ılık bir duş aldım belkide duşun gevşekliği ile bebeğim tutanamadı. Bilmiyorum tabiki Takdiri İlahi. Bu olaydan sonra bir arkadaş tüp bebk tedavisi görüyordu kıza 15 gün duş aldırmadım valla kızın şimdi maşaşllah bir oğlu var. Kesin sonucu alana kadar moralini yüksek tut tatlım kötü olumsuz birşey düşünme. İnşallah kimyasal gebelik değildir ve bebişin anesine sıkı sıkı sımsıkı tutunurlar. Dualarımız seninle

12. 28 Ocak 2010
  13. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım benim hamileliğimde 12.dün değerim 33,6 idi..Dokturum ümitli konuşmadı ve her 4 gün de bir tahlil yaptırdı,bu arada günde 1 tane progynex iğne oldum...değerlerim güzel arttı,şu anda da 24 haftalık hamileyim..Dokturum 20 değeriyle başlayıp hamileliği devam eden hastası olduğunu da söylemişti ama durumunuz için iyi diyemem de demişti...ınşallah senin için ne hayırlı ise o olsun arkadaşım..

14. 28 Ocak 2010
  15. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah razı olsun hepinizden arkadaşlar duadan başka yapacak bişey yok ne olur dualarınızı benden eksik etmeyin şimdi eşim eve geliyor dayanamadı haberi verince, şimdi çıkıyorum arkadaşlar bir kaç saat sonra girerim kızlar ne olur dua edin bana neolur

16. 28 Ocak 2010
  17. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım arkadaşlarda yorum yazmışlar sen mecburen kan sonucunu bekleyeceksin kimyasalda olabilir geçde tutunmuş olabilir inşallah sonucu güzel olur. dış gebelik geçirmiş biri olarak belirtileri çok farklı oluyor kasık ağrısı ve omuz ağrısı sağa sola döndüğünde şidetli ağrı....

18. 28 Ocak 2010
  19. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yalnız moral çok önemli..Başta yaptığın o idrar testleri ile moralini bozdun(bir yerde okumuştum rahmin bir deniz gibi olduğu ve her olumsuzlukta o denizin dalgalandığını yazıyordu)Bundan sonra lütfen moralini yüksek tutmaya çalış..(Bu arada bende 10.günümde idrar testi yapmıştım,negatif çıkmıştı)...Allahım hakkında hayırlısını versin...