allah'ım sana şükürler olsun...bebiş geliyooo:))

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve sorgunlu66 tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sorgunlu66
  1. sorgunlu66

sorgunlu66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    günaydın herkese.uzun zamandır ara ara giriyordum foruma bugünde sevincimi paylaşmak istedim:))2 senenin sonnunda hayırlsıyla çift çizgiyi gördüm ama hala inanamıyorum:KK43:adetimden 6 gün geçmişti ve ben herzamanki gibi tek çizgi çıkacak diye test almaya korkuyordum tabi yapmayada.dün arkadaşların ısrarı üzerine aldım ve hemen yaptım umutsuz birazda heycanlı.tek çizgi beklerken anında çift çizgi oldu:)) şok.ne yapacağımı bilemedim.işte sonuç itibariyle hamileyim ama birza buruk bi sevinç oldu.hatta sevinemedim.rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah.herşeyin vakti var,rabbim gerçekten çok büyük.umudunuzu kaybetmeyin kızlar:)):ecrin_bebek:

2. 9 Haziran 2010
  3. karamel06

karamel06 Hayat SENİNLE güzel KIZIM Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    Hayırlı olsun canım.. Rabbim hayırlı sorunsuz bir hamilelik ve doğumla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Neden buruksun sevinemedin anlamadım bundan güzel haber mi olur. Tedavi görüyormuydun?

4. 9 Haziran 2010
  5. sorgunlu66

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    allah razı olsun canım.rabbim herkese nasip etsin inşallah.buruk olmamın sebebi ablamın 5 yıldır olmuyo şimdi büyük ablam ve ben hamileyiz ama onun yok.hayırlsı tabi ki ama işte insan yinede üzülüyor.ilk ona söyledim üzülmesin diye.
    tedavi görmedim hiç bişey yapmadım.geçen yıl rutin kontrole gittiğimde 8 ay olmuştu korunmuyorduk doktor bekle demişti.aradan 1 yıl geçti ve ben bu süreçte gidemedim tekrar, yaşadığım yer dolayısıyla.malum tehlıkelı bolgedeyiz,ve gerçekten zor şartlar altındayız yollar falan cok tehlıkelı.(hatta gebelık testini bile sipariş üzerine merkezden aldım) her neyse sonuç olarak hiç bişey yapmadan tedavi vs.oldu şükür.

6. 9 Haziran 2010
  7. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun:) Sağlıkla gelsin bebişin. Ablanda üzülmesin artık herşeyin çaresi var onunda tez zamanda olurinşallah. Allah isteyen bakabilecek herkese versin. Bazen sokaktaki çocuklara bakıyorum anneleri nasıl kötü davranıyor Allahım diyorum sen kıymet bilene ver.

8. 9 Haziran 2010
  9. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    tebrik ederim. Allahu Teala kucağınızada versin. Bizede nasip eyler inşallah.

10. 9 Haziran 2010
  11. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    canım tebrikler sağlıkla kucağına alırsın inşallah bizlerede ablana bol bol dua et canım üzülmesin ablan allah herşeyin hayırlısını versin allahım tüm isteyenleri versin banada tabi

12. 9 Haziran 2010
  13. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gözün aydın canım...sağsağlim kucağına alırsın inşallah bebeğini...

14. 9 Haziran 2010
  15. sorgunlu66

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    herkesden allah razı olsun. inşallah sizlerede nasip eder rabbim gerçekten güzel bi duygu yeni yeni anlamaya başladım.rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin,hayırlı kolay hamilelik nasip etsin ve hayırlı kolay doğum nasip etsin.

16. 9 Haziran 2010
  17. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler.rabbim tez zamanda ablanada nasip etsin insallah...saglikla a.s.

18. 9 Haziran 2010
  19. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tebrıkler allah tÜm ısteyenlere aratmadan versın ınŞ.