allahıma şükür 5.denemede başarılı oldum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve elkedi tarafından 19 Eylül 2008 başlatılmıştır.

19 Eylül 2008
    Konu Sahibi : elkedi
  1. elkedi

elkedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bugüne kadar bu siteye yazmaya hiç cesaret edemedim.çünkü her yazılanı okuduğumda hep çok üzülüyordum bütün duygularımı kendi içimde yaşadım.ama bu başarıyı elde ettikten sonra banada cesaret geldi.ve bu durumu benim gibi olanlarla paylaşmak istedim.benim ilk çocuğum tesadüfen normal olmuştu ama 2. çocuğumuz çok istememize rağmen hiçte kolay olmadı.nedeni ise ilk doğumumdan sonra tüplerim tıkanmış olması imiş ve tüplerin içinde iltihaplanma olmasıymış.ancak bunun anlaşılması ise 5.denememden hemen önce idi.bahçeci kliniğine gittim ve dr.benden hsg istedikten sonra ortaya çıktı sonrası ise ameliyat tahliller ve başarılı sonuç şu an 3 aylık kızım var.çok şükür ama son 2 sene benim için çok zorlu bir süreçti.

2. 19 Eylül 2008
  3. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Canim senin adina çok sevindim
    rabbim kismet ederse bende 2009 da 5. Tüp bebek denemesi olacağim

4. 19 Eylül 2008
  5. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba elkedi,
    çok sevindim ,Allah analı babalı büyütsün inşallah.
    bende 2. tüp bebek deneyimimde bahçeci kliniği'ne gideceğim Allah'ın izniyle.
    bizim sorunumuz sadece eşimde..inşallah bende kucağıma alırım bebişlerimi....kaydirigubbakcemile5

6. 19 Eylül 2008
  7. elkedi

elkedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fulum merhaba randevu aldınmı almadıysan sana yardımcı olabilirim okadar sık gittimki herkesi tanıyorum herkeste çok iyi

8. 19 Eylül 2008
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Gozun aydin rkadasim.Tuplerin kapali olmasiyla ilgili ne tur bir ameliyat gecirdiniz.

10. 19 Eylül 2008
  11. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tebrik ederim, bizden biri daha muradına eriyor bu çok güzel. Yalnız 5.kez tedaviye nasıl dayandın? Ben mi çok güçsüzüm kendimi çok tükenmiş hissediyorum. Hepsi tüp bebek tedavisi miydi? İki yılda o kadar ilaç sana zarar vermedi mi? Gerçi biliyorum artık senin için bunların hiç önemi yok. Güzel meleğin bütün acılarını unutturacak. Rabbim sağlıklı bişekilde kucağına almayı nasip etsin. Dilerim iki evladın da hayırlı insanlar olsun..

12. 20 Eylül 2008
  13. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba canim, tuplerin kapali olmasiyla ilgili ne tur bir operasyon gecirdin.Ben de bugun 4. tup bebek denememin negatif oldugunu ogrendim.Iki de asilama olmustum.Bir iki defada catlatma ignesi falan ollmustum.Artik siz dusunun ne haldeyim.Kafam calismiyor.Fazla aglamadim da.Depresyon damiyim neyim.Sadece bir bildigim var o da ne yapacagimi ne tur bir yol izleyecegimi bilmemem...

14. 20 Eylül 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Gözün aydın canım,keşke bu kadar deneme yapılmadan önce doktor tüplerine bakmayı akıl edebilseydi.
    Analı babalı büüytürsün inşallah bebeğini.

Normalde en başta yapacakları işlemi en son yapmışlar.

Ben aşılamaya başlamadan önce baktırmıştım tüplerime ve 1 tanesi kapalıydı.
    Ya ikiside kapalı olsa ve doktor bakmasaydı ben de boşa aşılama olacaktım.Bu konuda doktorunuzu şıkıştırın bence tedavi olanlar.Rahim filmi çok önemli kapalı tüplerle aşılama da olmaz normal bir gebelik de olmaz.

16. 20 Eylül 2008
  17. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Canım senin adına çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Şeniz

18. 21 Eylül 2008
  19. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözün aydın... allah analı babalı büyütsün....uzun bir süreç olmuş cnaım seninkiii...tüplerin falan mı alındı???bende tüp bebeğe 4 ay önce başladım ama benim tranferim olmadı sıvı vardı tüplerimde ve tüplerim alındı...her ay transfer için ahzırlık yapılıyordu ama olmuyordu...rahim müsait olmuyordu...tüplerde sıvı birikmesi vardı... hiç transfer olmadım....ilk defa ve dondurulmuşlarla deneyeceğim....sanırım sende ilk başta deneyceğin şeyi en son denemişler...ama olsun kavuşmuşsun yavruna...umraım bende senin gibi kavuşurum yavruma....:CüvCüv: