ALLAHIMA şükürler olsun artık bende HAMİŞİMMMM

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Angel...baby tarafından 25 Şubat 2009 başlatılmıştır.

25 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Angel...baby
  1. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ilk micro denememdi allahıma şükürler olsun artık bende hamileyim:CüvCüv: cok şükürler olsun yarabbim sana bütün bana destek olan arkadaslarıma allahım tez zamanda onlara versin inş.... elgom balımmmm daha aklıma gelmiyo yaaa hepsi işte benim yanımda olan herkese allahım nasip etsin yarabbimmmm:Saruboceq::Saruboceq:

2. 25 Şubat 2009
  3. isis2

isis2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Canım tebrikler.Bende diğer forumda sormuştum tam kapattım mesajını gördüm.Allah tamamına erdirsin inşallah...

4. 25 Şubat 2009
  5. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok tebrik ederim hayırlısıyla kucağına al inşşşşşşşşş
    rabbim senin yüzünü güldürdü benim gibi isteyenlerinde yüzünü gildürüsün inşşşşş

6. 25 Şubat 2009
  7. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol bitanem ya allahım tüm isteyenlere nasip etsin inş..........kimsenin kucagını boş koymasınnnnnn:CüvCüv:

8. 25 Şubat 2009
  9. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fakem saolcanım darısı senin basına inş........ seninde zmanın az kaldı buna inan allah büyük benim cektiklerimi biliyosun allah razı olsun canlarımmmmmm

10. 25 Şubat 2009
  11. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tebrikler Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu tabi benim yavrumuda bende dün öğrendim hamişim :)) Allah' ıma bin şükür

12. 25 Şubat 2009
  13. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :teytey::teytey::teytey:allahıma sükürler olsunnn angelimmm hamis kaldııı sabrın sonu selamet allahım sen ne büyüksünn insallah sag salim meleklerinide kucagına alırsın ve onları doyasıya koklarsın canım benim dualarında bizi yalnız bırakma emi o kadar sevindimki su an yazarken icim titriyo gözlerim doluyo ne kadar deisik bir duygu ve sen su an onu yasıyosun canım benim ve bunu coktan hekediyosunn darısı burda bebek özlemiyle yanıp tutusan diğer arkadaslarımızın basına ve balıma runhasıma canım o kadar umut oldunki bana ve diğer arkadaslarada su an korkmuyorum bende bu tedaviye baslıcam icim kıpır kıpır ins bende bu haberi verecem burdan allahın izniyle tabi öncelkle herseyin hayırlısı:sm_cool::sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

14. 25 Şubat 2009
  15. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım yagmur allahım inş...s eninkinide hayırlısından kucagına almayı nasip etsin inş.......darısı bütün istiyennnnnnn arkaslarımızaaaa...........inşşşşşşşşşş..........

16. 25 Şubat 2009
  17. ELGXIXZ

ELGXIXZ Bebeğim gelll aytıkk:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :teytey::teytey::teytey:hayden kıslarrr halayaaaaaa yuppiiii yagmurcan canım senide tebrik ederimmm hobbaaa hamislerimiz cogalıyoo 2009 cok ugurlu geldi kıslarrr cok sükürr hobbaaa düm tek tek la la la hobbaaaaa haydeeeeeeeeee liliili li li yar hayde lilili yar ayy cıldırdımm valla:teytey::teytey::teytey:gamyoncuiremsu:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

18. 25 Şubat 2009
  19. Angel...baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    elgommmm canımmmmmmmm derttttt ortagımmmmmm benimmmm allahım cok büyükk vab olmasa benimki olmasdı biliyorum sıra sende ve balımda az kaldı:CüvCüv::CüvCüv:sizinde haberlerinizi alıcam canım cok cok saol allah razı olsunnnŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz