Allah'imin mucizesini ben de yasiyorummmmm!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dragonlily tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : dragonlily
  1. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de hamileligimi nihayet yaziyorum...Biraz hikayemden bahsedeyim...yaklasik 6 senelik evliyim1,5 yil once 6 asilama yaptirdim hepsi de negatifti, hepsinde ayri husran gozyasi..son asama tup bebekti teshis aciklanamayan infertilite...gecen agustosta basladigim ilk tup bebek denemem eylul'de negatif sonuclandi..O yikimi cogumuz yasadik ne hissettigimi, yasadigimi sizlerden daha iyi kimse anlamaz.Ve ikinciyi nisan mayis gibi dusunuyorduk, ilk tedaviden sonra adetlerim gecikiyordu ve bu ay da 1 hafta gecikti.once normaldir hormonlardan dolayi vucudum duzene girmemistir diye.siki bir rejim ve bayagi zorlayici sinav cekilen hoplanip ziplanan bir spor programina basladim tedaviye hazirlik olsun diye..bugun de bir test yapayim ona gore sporuma daha emin olarak devam edeyim dedim tabii negatif tahmin ederek..hayatimda hep tek cizgiye alismis biri olarak ikinci cizgiyi 2, 3 saniye icinde gorunce inanamadim..evde yalnizdim..elimde test kendi kendime konusuyorum, bu dogru mu hamilemiyim kendime dafalarca sordum bir taraftan aglayarak...bu ani yasatan Rabbime binlerce sukurlar olsun..esime ulasmaya calistim haber vermek icin, ama telefonu kapaliydi, arayabilecgim aklima gelen annemdi hemen onu aradim aglayarak test yaptigimi ama sonuca hala inanamadigimi anlattim cok sevindi doktora git dedi..ve sonunda esime ulastim ve ona surpriz yapmak istedim...kendimi iyi hissetmedigimi hemen eve gelmesini soyledim..sonra bir kagida 5.9 yilin meyvesi 9 ay sonra kucagina geliyor.Hosgelsin bebegin diye yazdim ve testi kagida, kagidi da kapiya yapistirdim...esim gelince kapinin merceginden tepkisini, gulerek okuyup kahkaha atmasini izledim hemen kapiyi actim uzunca sarildik birbirimize...doktora gittik hastane kapanmak uzereydi ve hemsire idrar testinde ciktiysa hamile oldugumu kan tahlilline gerek olmadigini soyledi...negatifte yanlis olasiligi olur ama pozitifte yanlis olmasi dusuk bir ihtimal dedi ve hamile olduguna inan ve tadini cikar dedi...esim hala suphe duyuyordu tam inanamiyordu eve gelince bir test daha yaptim o da pozitif..insallah yarin doktora gidecem mutlaka kan tahlili istiyorum diye muayene de 8-10 haftalik olmasi gerekiyormus simdi bir sey goremeyiz yapilacak bir sey yok beklemek lazim dediler...hala inanamiyorum kizlar tedavilerle hamile kalamayan ben kendiligimden hamileyim...bu Allah'imin mucizesinden baska bir sey degil..ne kadar sukretsem az..Allah'im tum isteyenlerin kucagini bebekle doldur yarabbim bunu tum yuregimle dua ediyorum...insanlarin baskisini, baskalarinin cocuguna hasretle bakmanin ne oldugunu cok iyi biliyorum...uzun oldu biliyorum ama paylasmak istedim..boyle mucizeler de var kizlar ve gercek...bu ay bir kac arkadasimiz da ayni seyi yasadi hep acaba benim de boyle olur mu derdim..Rabbim cok buyuk...insallah bebisimi gorur, kalp atisini duyarim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Allahim sen bebegimi koru saglikla kucagima almayi nasip eyle ya Rabbim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar::nazar: Darisi en kisa zamanda sizlerin basina insallah:Saruboceq:

2. 29 Ocak 2010
  3. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benimde gözlerşm doldu vallaa Allah tamamına erdirsin inşallah hayırlı olsun

4. 29 Ocak 2010
  5. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok ama cok tebrik ederim ALLAH saglikli kucana almayi nasip etsin

6. 29 Ocak 2010
  7. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Ay gerçekten çok etkilendim.Allahın mucizesi gerçekten.Tebrik ediyorum canım.Allah tamamına erdirsin inşallah.:ecrin_bebek:

8. 29 Ocak 2010
  9. gullucan

gullucan Guest

ahhhhhhhh canım benım gozun aydın allah saglıkla ve hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.allah ısterse nasıl ademın babsı ve anası yokken oldu nasıl meryem kocasız ısayı dogurdu hersey olur canım tabıkı bızler tedavı oluyoruz rabbıme sıgınıp doktorlara gıdıp derdımımıze deramana vesıle olsunlar dıye kapı kapı gezıyoruz kımı hemen kımıde cook denemelerden sonra kımıde pes ettıgı anda hamıle kalabılıyor ınsallah su mubarek gunde cocuk arayan tedavı olan maddı gucu olmayıp allahına sıgınan be bızede rabbım en kısa zmanda hayırlısıyla yavrularımızı nasıp etsın sanada saglıklı sıhhatlı bır hamılelık gecırıp yavrunu nasıp etsın cnaım bızede dua et canım.degerlerını bızımle paylasırsın canım sın

10. 29 Ocak 2010
  11. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım gozun aydın allah saglılkla sıhhatle sana tunuması ıcın guc versın kucagına almayıa nasıp etsın

12. 29 Ocak 2010
  13. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    cok sevinmdimm ne güzel bi haber
    allah kucagına almayıda nasip etsin
    ama 8 haftalık olmasına gerek yok 1 hafta sonra kese görmeye gidebilrisiniz başka hastaneye

14. 29 Ocak 2010
  15. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    gözün aydın canım rabbim kucağına almayı nasip eğlesin bitanem

16. 29 Ocak 2010
  17. atmosfer

atmosfer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hem seni tebrik ediyorum hem de darısı bize inşallah.

18. 29 Ocak 2010
  19. ISPANAK

ISPANAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sevindim cnm ya darısı benim ve bekleyen herkesin başına inşallah...