Allah'ından bulsun pislik!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aycaaaaaaa tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : aycaaaaaaa
  1. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    slm arkadaşlar . okadaruzgun kırgın ve kızgınım kii.. bizim bi marketimiz vardı 1.5 sene önce eşimin eniştesiyle (ablasının kocası)birlikte açtıkları bi market.. daha ilk aydan başladılar sorun çıkarmaya vee biz sanki orda o markete ortak deilde işçi gibi davrandılar bize eşimde hem işimiz bozulmasın hemde hem ailesi uzulmesin die hiç ses çıkarmadı hep sabrettik.. taakii bugune gelene kadar.. ve sonunda bize HIRSIZ damgası vurdu duşunun bize hırsız dediler inanılır gibi deil yaa.. ben,eşim ve oğlum ustumuze başımıza doğru duzgun bişe almıoz paramıza göre kendimizi ayarlıoz ve araba alıcaktık.. ama o arabayı alabilmek için annemin yaptığı bileziğimi bile bozdum ve pazara gitmediğim zamanlar olduu yeterki para koyalım kenara die.. meğerse onlar bi ordan çalıp öle alıomuşuk arabayı öle söluolarr.. ne kadar ayıp bişe yaa insan 10 kat yabancısına atmaz bu iftirayı.. hadi eniştesi söledi ablası nasıl söler eşime böle bişe yaa.. hala aklım almıo valla.. inanın eşim gelip bugun bunları anlattığında ağzımda koskocaman bi yara çıktı .. sıkıntıdan.. bizde marketi ona devrettikk.. ama hakkımı helal etmıorumm .. eşim ve ben akşamdan beri ruh gibiyiz.. Allahından bulsunn. hele o gerizekalı ablası ona okadar şey sölemek isterdim ama en iğrenç kelimeler bile onun yanında temiz kalırr .. bi insan kardeşi hakkında böle bişe duşunebilirmi soruyorum sizee.. para için kardeşine hırsız dermii inanılır gibi deil.. :çok üzgünüm: eşim çok uzuldu ve hatta ağladı.. işsizimde artık dedi bana.. bende uzulmesin die ona şu notu yazdımm;

evt sen bugun işsiz kaldın ama önemli deil canı ben senin hala karınım zaten evlenirken iyi gunde kötu gunde demedikmi...
    yinede böle olmasını istemezdim çunku biz bu işe sahip olabilmek için neler yaptık ... ama hayırlısı olsun.. hiç bişey sen ve oğlumdan önemli deil zaten.. ayrıca bu belki 1-2 gun belki 1 ay bilemem ama sabahtan akşama kadar benim yanımda olacaksın bunu duşunuorum ve mutluyum aslında:-) tabiiki uzuldum hemde çok herkes iş ararken biz bi dengesiz yuzunden işimizden olduk.. ama onun o işte mutlu olabileceğini duşunme tatlımm.. sen zaten benim çok iyi bi kocam oldun..gerekirse ben çalışır ve bakarım size.. :-) sende oğluşumuzla ilgilenirsin.. herşey bizim istediğimiz gibi 4-4luk gitmez ya elbette arada bizede çelme takacak hayat.. önemli olan taktığı çelmeler deil.. çelmelerin getirdiği sonuçlardır bunu unutma vee tabiikide kimin duşup kimin kalkacağı da belli olmaz.. umarım en kötu gunumz böle olurr.. ve hayat boyu hatta hayattan sonra ebediyette bile sennle olurum çunku sen bana bu dunyada kimsenin veremediği sevgiyi verdin ve beni çoook mutlu ettin seni çook seviorumm sen benim bitanecikk aşkımsın....

KARIN..:-)

:nazar::nazar::nazar:

2. 7 Mart 2009
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    evt sen bugun işsiz kaldın ama önemli deil canı ben senin hala karınım zaten evlenirken iyi gunde kötu gunde demedikmi...
    yinede böle olmasını istemezdim çunku biz bu işe sahip olabilmek için neler yaptık ... ama hayırlısı olsun.. hiç bişey sen ve oğlumdan önemli deil zaten.. ayrıca bu belki 1-2 gun belki 1 ay bilemem ama sabahtan akşama kadar benim yanımda olacaksın bunu duşunuorum ve mutluyum aslında:-) tabiiki uzuldum hemde çok herkes iş ararken biz bi dengesiz yuzunden işimizden olduk.. ama onun o işte mutlu olabileceğini duşunme tatlımm.. sen zaten benim çok iyi bi kocam oldun..gerekirse ben çalışır ve bakarım size.. :-) sende oğluşumuzla ilgilenirsin.. herşey bizim istediğimiz gibi 4-4luk gitmez ya elbette arada bizede çelme takacak hayat.. önemli olan taktığı çelmeler deil.. çelmelerin getirdiği sonuçlardır bunu unutma vee tabiikide kimin duşup kimin kalkacağı da belli olmaz.. umarım en kötu gunumz böle olurr.. ve hayat boyu hatta hayattan sonra ebediyette bile sennle olurum çunku sen bana bu dunyada kimsenin veremediği sevgiyi verdin ve beni çoook mutlu ettin seni çook seviorumm sen benim bitanecikk aşkımsın....

KARIN..:-)

canımsın ...sen söylenebilecek en güzel sözleri sıralamış ,ve eşine inanılmaz destek olmuşsun...allah ne muradınız varsa versin,dilerim rabbim den....ne mutlu size...ve sana...allah çok büyük canım ..etme ve bulma dünyası bu dünya..zalimler ,hoyratça düzeni yaşamaya alışanlar ,ve insan kılığında dolaşan bu zavallılar için sadece üzülüyorum..siz birgün ,ama en nihayetin de iyiliğin gücü ile hareket ettiğiniz sürece mükafatını alıcaksınız...sevgilerimle .....

4. 7 Mart 2009
  5. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence boşverin ALLAH a havale edin.ama ben inanıyormki birinin ahı alınarak olan hiç bir iş hayırlı gitmez.onlar sizi üzerek bıktırıp bırakmanızı sağlamışlar.bence önceden ayarladıkları planı uygulamışlar.siz de inşallah hayırlı bir iş bulup çalışırsınız kendinizi çok üzmeyin.bu arada yazdığınız not süper olmuş eşiniz eminm ki çok mutlu olmuştur.a.s.

6. 7 Mart 2009
  7. nur_tuanna

nur_tuanna evliyim,mutluyum,anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım işinizin bu duruma gelmesine çok üzüldüm ama gerçekten en güzel olanı ve eşini seven ona destek olan bir bayanın yapması gerekeni yapmışsın,,,,seni yürekten kutluyorum,,,eminim eşinde çok mutlu olmştur,,umarım herşey düzelir yoluna girer ve zorgünleri beraber aşarsınız,,allah size ve oğlunuza güzel günler verir inşallah,,,hoşçakal...

8. 7 Mart 2009
  9. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bir abla bir baba bunu yapıyorsa hayatta kime güvenicez biz
    sevgilerde akrabalıkta herşey para verşey çıkar olmuş
    insan gözünle görse bile yanlış görmüşümdür der konduramaz
    nasıl böyle bir iftira atabiliyorlar
    bir insanı hırsızlıkla suçlamak bu kadar basitmi ya çok ağır bişey bu yazıklar olsun onun ablalığına diğerinin babalığına

10. 7 Mart 2009
  11. Juliet

Juliet Guest

asla akrabayla bir iş yapmıcak ben onu bunu bilmem mutlaka sorun çıkıyo...

bundan sonrada gözünü açın ayçacımm heleki görümce ve enişte işin içindeyse büyük rekabet oluyodur..

neyse gece gece takma kafana o onların ayıbı hırsızlık ne demk ya insan da biraz onu rolmalı.. dmekki bunlarda yok takma canım.. boşver ..sevgiler.......kaydirigubbakcemile5

12. 7 Mart 2009
  13. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    teşekkur ederim arkadaşlar beni derdime ortak olduğunuz için.. evt eşim yazdığım not için çok mutlu oldu.. ama gerçekten benim eşime bunu yapan daha kime ne yapmaz.. bu arada bi arkadaşım yazıklar olsun böle bi baba ve ablaya demiş ama babasının bu işle alakası yokk eniştesi ve ablası bize bu iftrayı atan.. ayrca evt kesinlikle akrabayla iş yapmıcaksın bunu bende çok ii anladım ama geç anladımm tabiiki..

14. 7 Mart 2009
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ortaksanız ve sıze HIRSIZ dıyebılmısse yada ıma edebılmısse ne esın ne de sen uzulme.Bı soz vardır
    ''Kişiye sormuslar...Karsındakını nasıl bılırsın?Kendım gıbı demış''

Sen esının gonlunu senlendırmıssın umarım en kısa surede ıs sorununuzda hallolur.Emın olun sızın oradakı emeklerınız onlar ıcın yenır yutulur lokma olmayacak.ne bu dunyada nede ahırette.

16. 7 Mart 2009
  17. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah hayırlı iş imkanları çıkarsın önünüze inşallah :Saruboceq:
    üzülme Allah büyük gün olur devran döner. yaptıklarının acısı çıkar tatlım
    ayrıca eşine yazdığın nota ben bile duygulandım artık eşini düşünemiyorumyerimseniben

18. 7 Mart 2009
  19. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

ay çok üzüldüm yaa..
    ama hiç üzülme allahın adaleti o kadar büyükki..
    benim arkadaşımın başına da bir iftira gelmişti.birbiriyle kanka 4 5 tane kızla hiç anlaşamıyordu ve malesef onlarla aynı odada çalışıyordu.aralarından sırasıyla 2 tanesinin yüklü parası çalındı ve hiç düşünmeden arkadaşcığımı suçladılar.arkadaşım çok üzülmüştü.allaha havale etti,bekledi bekledi,kendine temize çıkaracak hiçbirşey yoktu,umudu kesti,olay öyle kapandı unutuldu,tabi arkadaşım hiç bir şeyi unutmamıştı.ama tam bir yıl sonra noldu biliyormusun;bu kankalardan birinin bankamatiğinden parası eksiliyor.direk bankaya koşuyor işyeri müdürüyle beraber.kayıtlar açılıyor ve para çeken kişinin kamera görüntüsü veriliyor.ve çalan kişi yine aralarından başka bir kız çıkıyor.o anda arkadaşım akıllarına geliyor.arkadaşım çok sevindi ve onları affetmedi tabiki.bir zaman sonra çok sevineceği haberler aldı.çalan kız işten atıldı.onu suçlayan diğerlerinin başlarına neler geldi neler takdiri ilah budur işte.
    sakın üzülme allaha dua et bol bol.onların çöküşünü,sizin de yükselişinizi elbet göreceğine eminim.
    hem gerçekten de her işte bir hayır vardır.bir kapı kapanır diğeri açılır.demekki bu işten ekmek yok size.bekle canım,hayırlısı olacaktır mutlaka