Allahm ben ne gnah iledim de bunlar yayorum:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve NiSapr tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : NiSapr
  1. NiSapr

NiSapr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar mrb buraya ilk kes yasıorm cok kötüyüm... Uzun süreli bir ilşkim var... İlşkm önceden sadece asktan ibaretti ama smdi öyle bi hal aldı ki işin içinden ckamıorm... Hayatım boyunca kimsenin kalbni kırmamaya ahını almamaya dikkat ettm ama su aralar öyle seyler yasıyorum ki niye ben diye isyan edıyorum artık. 5 sne önce tanştımısda hayat sartlarm onunknden cok cok iidi. onun bunun altnda ezlmemesi için herseyi yaptım. Üniversiteye gtmesni sagladm ünvdede okurken bir anne kadar destek oldum ona. O da bircok konuda bana fedakarlık yaptı. Hiçbizmn lay lay lom yasıamadk ilşkmsi herzmn bi sorunumus oldu ama askla sevgiyle astık hepsini. Ancak son 1 senedir cok sorunlar yasıors. En ufak bi sorunda bana olan hakareti edıo yaptıım butun fedakarlıkları inkar edıo hiçbi insann kaldramıcaı laflar yiorum.. Ben cok guclu bi insandm ancak su an kendme acıyorum ondan kopamıyorum oda benden kopamıo ama sacma sapan bi hal aldı ilşkmis napcamı blmıorm. Ben kendimi ezdrmeyen bi insndm ama öyle bi insana dönüştümki kendme acıyorum artık sürekli aglıorm acı cekiyorum.. Onun her sorununda hala deli gibi koşuyorum elimden gelenin faslasnı yapıorm ancak o bana nasılsn ble demıo benm sorunlarmı hep küçümsüo napcam blmıorm ama cok kötüüm yaaaaaa....

2. 9 Aralık 2009
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kolay degil belki ama bazen resti cekmek gerekiyor, her insan bir olmaz tabi ama insanin biraz dogasinda var önemsemeyen hep ønemsenir.. biraz öyle olmus dedigine göre.. sen herseferinde kosuyorsun, ama o senin sorunlarini kücümsüyor..

insan önce kendini düsünmeli, yoksa baskasi düsünmüyor gercekten..

tabi sen kendin daha iyi bilirsin ama ben senin yerinde olsam bir süre sadece kendimle ilgilenirdim, kafasina dank eder de yoklugunu farkederse tekrar denemeye deger.. yok yinede sensizde yapabiliyorsa zaten hayir gelmez bosver, 1-2ay aglarsin ömür boyu pesinden kosan üzülen olmak yerine

Hayirlisi olsun herseyin insallah

4. 9 Aralık 2009
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kendini ezdirme diyebileceğim tek şey canım..

6. 9 Aralık 2009
  7. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanirim kendin bi boslukta oldugn iicn birine bagli kalma istegi yuzunden kopamiyorsun ondan. ne deger verebilecek iyi davranan insanlar var dunyada, sen bi ona mi kaldin ?

baska baska insanlar tanimaya calis,suan muhtemellen sadece hayatin ondan ibaret, tabi ondan kopman birden yanliz kalman zor gelir. yok oyle dgeil desende beyninde arka planda olusanlar bunlardir. bu aliskanligi birakamiyorsun.

bu yuzden bu seyleri hakediyormuyum diye sor birde kendine ;
    eyer hak ediyorum diyorsan,derdi cok guzel cek diyorum, hakediyorsun.
    ama yok haketmiyorum yeterince taviz verdim diyorsan birsey yapma zamani geldi. bukadar aciz olma. tek o mu var hayatta?
    bu adamin nesi cazip geliyorda hala ondan vazgecemiyorsun? altindan adammi sanki?

not: allahim ben ne gunah isledim diyip herseyi allahin ustune atmayin, hersey kendi elinizde, sen kendini ezdirtmesen hakkini savunsan dogrulari gorup ona gore davransan suan bu tur bi konumda olmayip, allahada gunah mi isledim bunu neden cekiyorum diye yalvarmana gerek kalmazdi

8. 9 Aralık 2009
  9. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizim iliskimizi anlatmıssın cnm dört yıllık ilskim son bir yıldır icinden cıkamadıgımız sorunlar nedeniyle 10 gün önce bitti bizde, kopamıyorduk aslında ama basaramadık birbirmizi cok yıpratmaya baslamıstık ve onun bana bunca seyden sonra dedigi tek sey 'olmayınca olmuyormus' cümlesini kullanmak oldu umarım aranızdaki problemlerizi düzeltirsiniz fakat ben bu 10günde kendimi buldum yasadıgımız sorunlar nedeniyle benligimi kaybetmek üzereydim o tartısmalarda harcadıgım enerji,karsındakinin seni anlamamkta ısrarlı olması, her defasında kendi bencilligiyle hareket etmesi, en masum sekilde kendini ifade etmeye calıssanda seni suclaması ve kendi dogrularında vazgecmemesi, hakaretler yılların verdigi güvenle ilgisizlik baslaması ,sana karsı olan inceligi kibarlıgı unutması vb bunlarla gecirdim son bir yılımı ne kadar sevsemde suan bunun en iyisi oldugunu farkediyorum yinede umarım sizin icin aynı sey söz konusu olmaz olumsuz konusmak istemiyorum ama ne kadar cırpınsanda anlatmaya calıssanda bu sürecten sonra birsey degismeyecektir

10. 9 Aralık 2009
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    boyle nankor biri icin uzulmeye degmez..cok fazla simarmis.mutlaka mesafeni koy..gamyoncuiremsu

12. 9 Aralık 2009
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488

sorunumda bana yardımcı olmayan ve ayrıca bana köstek olan adama
    sorunumu ve bana davranışını bi gözden gecirmesini söylerim baktım hala değişmiyo.
    takarım sepeti koluna...

birbirimizin hayatında kösteklik yapmak için varsak ve herkes kendi sorununda bogulcaksa
    bu ilişkinini varlıgı bana faydadan cok zarar verir...

cok şey yaptıgın halde nankör gibi inkar etmeside cabası zaten.

al karşına konuş öncelikle. önce yumuşakca.
    baktın olmuyor anlamıyor. iki tene gecir kafasına:mymeka:
    şimdi anladın mı? de -tatlicadiarzu-
    hala anlamadıysa sepeti ver gitsin canım :nazar:

14. 9 Aralık 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    anlamakta çok güçlük çektim.. yasıorus falan da ne demek? kelimeleri çözmeye çalışırken, konudan sapıyorum..CADIARZU

daha düzgün bir türkçe ile yazsaydınız keşke..:nazar:

16. 9 Aralık 2009
  17. yalnzm

yalnzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynı benim bir zamanlarkı ilişkimi anlatmıssın... anlamazdı ince düşünmezdı. beni çileden çıkarırdı. ona bşeylerı anlatmak için bogazımı patlatırdım ama bana mısın demezdı... o yüzden karşına al konuş açık ve kesin bi dille... durumun ciddiyetını anlat ona...

18. 9 Aralık 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Fazla iylikten maraz dogar dememisler bosuna, helede erkek milletine.:kahve:

Kendine neden aciyorsun anlamadim, kimse kafana silah tutup seni böyle mutsuz eden bir iliskiye devam etmek zorundasin demiyorki!!

Sana deger vermeyene sen hic verme arkadasim, nasil bu iliskiye özgür iraden ile basladigin gibi özgür iradenlede bitirebilirsin.