Allahm bu ne byk bir ac

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve newmoon84 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : newmoon84
  1. newmoon84

newmoon84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aldatıldım çok berbat bir durumdayım.2 senedir biriyle birlikteyim bunun 1.5 senesi aynı evde geçti ev arkadaşıydık üniversitede.çok güzel bir aşk yaşadık benden hiçbirşey saklamaz, en ufak şey için izin alır gözümün içine bakardı.7-24 beraberdik.hiçbir gizlimiz saklımız yoktu.cinselliği yaşamadık herşeyi evliliğe sakladık.daha çok aile gibi olduk çok sıkı arkadaş ve acaip güzel bir aşk.ben bilmiyordum meğersem eski sevgilimin uzaktan arkadaşıymış bu ama o da bilmiodu onunla çıktığımı neyse bi kere karşılaştık eski sevgilim beni gördü ikimizede iyi akşamlar dedi bende boşlukta bulundum karşılık verdim çok sinirlendi ama unuttu.neyse bana anlat dedi ama çok irdelemeden üstün körü ne kadar birlikte oldunuz falan.bidahada lafını açmadı.bende o zaman ona sormuştum senin çok sevdiğin biri olmuş muydu diye çok sevdiğim demeyelimde olmuştu ama çocuktuk o zaman 1 ay beraber 1 ay ayrı kalıyorduk 1 sene sürmüştü diye bir dahada eskilerden konuşmak istemediğini söledi kapattık.neyse ben ana konuya geleyim ben çok paranoyak biriyim çok kıskancım geçenlerde onun eski bi adresini buldum şifreyi denedim girdim kullanılmamış bayadır mail falan kapanmış açtım neyse bu bahsettiği kızın adresini buldum engellenip silinmiş dosyada duruyordu.facebook a girdim gördüm kızı.sonra ona söyledim ben böyle böyle yaptım diye.aşkım ne gerek duyuyorsun benden şüpheleniyorsun sen benim için sevgiliden bile ötesin güven bana seni aldatamam ben lütfen aşkım dedi.yaa ben 6. hissime çok güvenirim sanki o kızı unutamamış gibi geliyordu bana hep.o kızın adresine yakın bir adres aldım ona mail attım nerelerdesin görüşmedik uzun zamanadır falan diye.sonra bekledim tekrar girdim adresine silmiş ve cevap atmamıştı çok mutlu olmuştum ama akşam tekrar girdim yeni bir adresten iyiyim sen nasılsın bu adresi kullanıyorum diğerini kullanmıyorum diye msn e eklesen konuşalım dedi.bende ekledim biraz irdeledim tekrar başlayalım tarzı konuştum o da hemen kabul etti bir yandanda bana mesajlar çekiyordu aşkım ne yapıyorsun falan diye.buluşalım dedim kabul etti.ben çıkmalıyım gelicem tekrar dedim.çevrimdışı oldum ve ona kendi adresimden onun yeni adresine nefret dolu satırlar yazdım.bana mesaj çekti senin olduğunu biliyordum bana güvenmediğini ve bakalım nreye kadar uzatacak falan diye bekledim dedi.sen zaten ayrılmak için bahane yapacaktın bunu allahından bul benim alnım açık.salakta değilim ben senin ne zaman ne planladığını biliyorum heralde böyle birşeyede kanmamı bekleme.bana oyun oynadığını sanıyorsun ama oyuna sen kendin düştün falan.ben seni çok seviyorum onun adı bile aklıma gelmiyordu ama sen eminim eskisini aklından çıkaramadın ondan böyle birşey yapma gereksinimi duydun ben bu mübarek günde yemin ederim ki cehenneme gideyim iki yakam bir araya gelmesin ki onu unuttum ve sadece seni seviyorum.bana oyun yaptığınıda biliyordum falan birsürü mesaj.sonra ben dedim sen düşünmedin mi peki madem benim olduğumu biliyordun çok sinirleneceğimi hatta ayrılacağımı inanmayacağımı.o da bana dedi ki neler diyeceksin nereye kadar sürdüreceksin merak ettim neden baştan söyleyimki oyuna oyun dedi.sen zaten bana bir türlü iananıp güvenemedin ki ama aptallık ettin hata yaptın kendini küçük düşürdün dedi.bende sana inanmayı çok isterdim ama bu çok zor birşey git o kızı bul madem o kadar çok sevdin bunca şeyi paylaşmamıza rağmen unutamadın git ona başkasınıda beni yaktığın gibi yakma dedim.saçmalama ya sana ne diyorum sen bana ne diyorsun ben seni seviyorum ama sen bana inanmayacaksın çok pişman olacaksın sen bilirsin dedi ve bitti.onu çok seviyorum ama bence yalan söylüyor günahını almayayım yemin etti diyorum ama kabullenemiyorum.hayatım altüst oldu.herşeyimdi o benim arkadaşım,sevgilim,ailem herşeyim:KK43: çok mutsuzum ben birdaha nasıl sevicem birdaha nasıl güvenicem arkadaşlar yardım edin lütfen...

2. 6 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

hata bir nie eski sevgiline karşılık verdin madem adam kıskanç
    hata 2 neden böyle çocukça oyunlara ihtiyaç duyuyosun
    hata 3 kendin ettin kendin buldun belki yalan belki doğru ama kaşınmışsın
    ayrıca aranızda istediğin kadar cinsellik olmasın aynı evi paylaştığın biri ile yüz göz oluyosungamyoncuiremsu
    nacizane tavsiyem umarım birdaha böyle oyunlara gerek duymassınvereliniortak

4. 6 Eylül 2009
  5. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah cnm yaa... bazı şeyleri bilmemek kurcalamamak inan daha iyi. ben de 2 gün önce aldatıldığımı, kandırıldığımı öğrendim. ama senin durumun farklı. belki gerçekten seni denemek için öyle yanıtlar vermiştir. sadece kalbinin sesini dinle diyebilirim şu durumda.

6. 6 Eylül 2009
  7. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    yine bir msn vakası ve eski sevgili süphesi insanın içinde şüphe varsa zaten aşkta yok olur sevgi saygıda yaptığın yanlış güvenmiyorsan neden birliktesin ?

8. 6 Eylül 2009
  9. newmoon84

newmoon84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hata bende mi onu affetmeli ve inanmalı mıyım yani.çok mu çocukça yaptığım 25 yaşındayım yaa kendimi daha da kötü hissettim şimdi:KK43: ama hissettim napayım kıskancım deli gibi seviyorum.o da neden o kadar samimi ve içten konuştu? neden yeni adres aldı? neden bir iki kelimeden sonra bu yaptığın çok seviyesizce demedi sürdürdü? aklımı oynatıcam ya:KK43:

10. 6 Eylül 2009
  11. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen katılıyorum. aynı evi paylaşmak yüzgöz olmak için yeterli bir sebep. bazı şeyleri erken tüketmiş oluyosun.

12. 6 Eylül 2009
  13. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    hey Allahım yaa..ne büyük acı deyince bir yakınını çok kötü biçimde kaybettiğini sandım..
    dert bu olsun..
    aslında oda olmasın ama abartmayın yaa.büyüyün biraz...

14. 6 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

senin yaşadığın ne biliyomusun bi yerde vicdan azabı
    eski sevgiline selam verdin die pişman oldun ve bunun ardından ona eski sevgilisi ile ilgili sorular sordun.ama aldığın yanıt seni tatmin etmedi ve böyle bi çocukluğa kalkıştın
    sevgilinde senin kadar çocukmuşki sana böyle bi karşılık verdi,oyunu sürdürdü tabi oyunsasengözlerimebaksanab
    eğer içinde en ufak bi şüphe varsa doğru olduğuna dair asla pişman olma..ama sanırım yokki şu an pişmansın.bence bir an önce sağlıklı bi şekilde ver kararını

16. 6 Eylül 2009
  17. usimal

usimal hayallerim gerçek olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    niye bu kadar uğraştın anlamadım ki
    hem daha önce yaptıklarını anlatmışsın e oda bunuda yapabileceğini düşünmüştür doğru
    bence hata sende adam unutsada sen zorla hatırlatmış durmuşsun bence bir daha böyle şeyler yapma

18. 6 Eylül 2009
  19. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sen zaten kendini belli etmişsinki..
    çocuğun mailinden silinmiş adreslerden kızın adresini alıp facebook ta bakıyorsun sonra bunu gidip sevgiline anlatıyorsun...madem oyun oynayacaksın hiç ağzını açmaki kendini savunacak bişeyi olmasın..