allbres lotion

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve dewey tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dewey
  1. dewey

dewey kozmetikasigi.blogspot Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar bugün aktara gittim sordum hangi yağı önerirsinz filan diye

yağlardan kalıcı sonuç alamazsın ama krem istiosan allbres lotion ı dene,çok yoğun oyzden çok az kullanıosun,1ay sonra bitince 10gün bekliosun sonra bi kutu daha alıp onuda 1ay kullanınca tam sonucu alcaksn dedi

kullananlar var mı ne diyolar krem hakkında dedim

göğüs büyütmeyle ilgili yok sattığımız hatta tek sattığımız ürün bu çok memnunlar gerçekten kullanan devam eden çok dedi.

yalnız avcum kadar krem 40milyon.kullanan var mı bunu arkadaşlar?
    :Saruboceq:

2. 5 Ağustos 2010
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
  4. 23 Ağustos 2010
  5. enerjikhatun

enerjikhatun Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kdv dahil 82 liraya aldığım Allbres Lotion 60 ml'ı 10 gündür kullanıyorum. küçücücük göğüslerim var ve düpdüz bi görüntüm vardı. şu an hatları belirginleşti sanki azcıcık dolgunlaştı. ama kutusu küçücük hemen bitiyo. acaba büyümeyi görebilecekmiyim mirmirmirmir

6. 24 Ağustos 2010
  7. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadasım bu doktor ne doktoru acba,hayret doktorlar böle şeleri önermezlerdi nasıl oldu da önermişler...enerjik hatun adlı arkdsm normalde kac beden sütyen gyiorsun ve bu kremden snra tam olark nasl bi degsm oldu?

8. 24 Ağustos 2010
  9. jade87

jade87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence iice araştırmak lazım sağlık sonuçta güzellik uğruna sonradan sıkıntılar ortaya çıkmasın holybra içinde geçerli bu konular bence hassas ama kremin içeriği konusunda alerjik durum ortaya çıkmasın silikon olan holybra bambu lifi ya bence bambu lifinden birçok malzeme var korseler çatlak gideri serumlar felan kullandıktan sonra etkisine göre yazınki ona göre hangisini alacağımı karar verebileyyiiim

10. 25 Ağustos 2010
  11. tanem30

tanem30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    o kadar çok ürün varkı inannın kafam karıştı ne yapıcağımı bılmıyorum tam karar verıyorum hadıı bı yaz işe yaramadı dıye vazgecıyorum holybra baktınızmı hıç aslında en mantıklı o geldı bana ama bazı arkadaşlarda işe yaramamış. bilmiyorumkismile

12. 25 Ağustos 2010
  13. enerjikhatun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanalı neredeyse 2 hafta olacak ama değişimleri gözlemleyebiliyorum, hatlandı yuvarlandı ileri çıkar gibi bişiler bişiler oldu :) bende dolgulu destekli 75 bile dandirik duruyodu. gidip aynı sütyenin 80ini aldım. tahta gibi dümdüz olan üst tarafımda artık bişeyler var :KK70: inanmıyorum ama göğüs çatalı dedikleri olayı görmekde ne kadar ilginç, insanın kendine güveni geliyo be :KK70: bilmiyorum herkeste aynı şey olmayabilir. tek sıkıntım krem küçücük çabuk bitiyo. bi de pahalı.. değer mi diye düşünüyorum. sanırım değer ya..

14. 2 Eylül 2010
  15. dewey

dewey kozmetikasigi.blogspot Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    acaba geçici mi bu dabilmiyorumkismile

16. 2 Eylül 2010
  17. haleli

haleli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    enerjik hatun baska gelişmlerde varmı sende?

18. 11 Eylül 2010
  19. enerjikhatun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nerdeyse 1 ay oldu. kullanım talimatına göre 1 ay olunca 10 günlük ara vermem gerek. 1 hafta kullanmayıp geri başlıycam. bu arada daha önceden bana 82 liraya patlayan bu kremi, başka yerden 90 liraya 2 adet aldım. ilkinde kazıklandım yani :) neyse.. sonuç olarak bu kremin yaptığı olay göğüs büyütmek gibi değil. yuvarlaklık ve dolgunluk kazandırmak. göğüslerim düz tahta gibiydi yuvarlandı şekil aldı. benim için iyi oldu. şu an düşündüğüm olay ise allbresin tabletini alıp onu denemek. bi yandan tablet bi yandan krem kullanmayı düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.