allık KULLANMAYAN var mı ??

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

selamlarr
    allık kullanmayan var mı ?
    yoksa..
    neden KULLAN-MIYOR ?
    kullanıyorsa..
    neden KULLA-NIYOR ??

benim burnumun yanlarındaki 2 3 cmkarelik alan kaydirigubbakcemile3
    yani allık sürdüğümüz yer değil hihoyyyt orası kılcal damarların yakınlığından dolayı pembe :1no2: nefret ediyorum köylü gibi duruyo :1no2: ondan fondotenle kapatıyorum.. aslında fondoten de kullanmak istemiyorum ama ÇOK ÇOK ÇOOK rahatsız oluyorum
    oval olan yüzümü allıkla daha güzel göstermek istiyorum ama bende bi tuhaf duruyo pembeye bi gıcığım var ondan mı acabaa :KK43: acaba kullanmayan var mı herkes kullanıyo sinirim bozuluyo demek ki var bi keramet bu allıkta..
    özellikle benim gibi kılcal damar sorunu(sorun da değil ya..) yaşayanlar allık kullanıyo musunuzz acabaa

2. 13 Ağustos 2008
  3. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Evet vaaaar ben kullanmıyorum. Çünkü kendime yakıştıramıyorumkaydirigubbakcemile3

4. 13 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ben kullanıyorm. açık tenliyim pembe allık kullanıyorum. çok canlı gösteriyor beni, allıklı görünüşümle allıksız arasnda baya fark oluyo bence.şeftali tonu da denicem yakın bir zamanda :1rolleyes:

6. 13 Ağustos 2008
  7. ay_tenli

ay_tenli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bıldıgın beyaz tenliyim valla ne sürsen gidiyo şeftali pembe karışık falan ve çoook canlı gösteriyo bence:eek:

8. 13 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende esmerim ve pembe allığı çok severim hatta kullandığım tek makyaj malzemesidir diyebilirim...

neden kullanıyorum.. çünkü yorgun olsan bile o yanaklardaki pembe renk yüze bi canlılık kattıyo bence

10. 13 Ağustos 2008
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.365
    Ödül Puanları:
    363
    Ben doğuştan allıklıyım..hihoyyyt
    Yanaklarım normalde hep pembedir,heyecanlandığım zaman(sevinince ve üzülünce) kıpkırmızı olur zaten..Görümcem bile çok zor inandı bu duruma..kaydirigubbakcemile3
    En son allık 3 sene önce düğünüm için kuaförde sürülmüştü..kaydirigubbakcemile2

12. 13 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım allığı belki sürmeyi sen tam beceremiyorsundur. boyner ykm tekinacar gibi 1 yere git, orda uygulasınlar sana, bak nasıl durduğuna, beğenirsen sürmeyi de öğretirler .. hihoyyyt

14. 13 Ağustos 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    barbiebalçiçek sanki sen daha önce allık sürmeyi beceremiyorum diye bir konu açmıştın...belki de yanlış hatırladım...ben allık kullanıyorum ve makyajın en zevkli kısmı orası geliyor bana...ama herkes kullanacak diye de bişi yok ama denemek istersen kuaförüne söyle...sana en yakışan tonu birlikte seçin ve yöntemi göstersin sana...

16. 13 Ağustos 2008
  17. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    köylü gibi ne demek anlamadım?
    kafamda kılcal damarları çıkmış bir köylü profili yok..
    bu ilginç geldi cidden,neyse..

konuya dönersek allık beinm için olmazsa olmazlardandır..
    yüzüm soluk veya sarı,renksiz değil ama hiç makyaj yapmak istmeiyorsam o gün..
    ve dışarı çıkıyorsam allık sürerim..
    yüzüme pembelik ve ışık veriyor..
    allık vazgeçilmezim..​

18. 14 Ağustos 2008
  19. kxixsmetsiz kedi

kxixsmetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanmıyorum.beyaz tenliyim ama doğuştan allıklıyım:)yanaklarım her daim pembe..bide üstüne allık sürersem mahşer maymununa dönerim heralde.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3