allık seçimi

Konusu 'Allık ve Renklendiriciler' forumundadır ve Felista tarafından 30 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Felista
  1. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar ben allık secimi konusunda coook kararsızımya yardımcı olabilir misiniz 'terracota' mı top allık mı sizce hangisii benneyaptımki

2. 31 Temmuz 2007
  3. compass_rose

compass_rose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kesinlikle terracota çünkü top allık fırçaya tam anlamıyla dağılmıyor ama terracotalar daha iyi fırçada dağılıyor ve sürerken de renk farklılığı olmuyor. ben hep terracota tercih ediyorum özellikle bence pastelin terracotası çok güzel.

4. 1 Ağustos 2007
  5. compass_rose

compass_rose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de senin gibi makyaj yapmayı çok seviyorum. ama aldığın ürünlere dikkat özellikle de fondoten,allık, pudra, göz kalemi ve farına. çünkü yüzüne sürdüğün şeyler sivilce yapabiliyor, seni bilmiyorum ama bana kalitesiz göz farları ve kalemleri alerji yapıyor, gözlerim kıpkırmızı oluyor. dikkat şekerim derim ben.

6. 14 Ağustos 2007
  7. funda seçil altxixntaxsx

funda seçil altxixntaxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allıkta maybelline tavsiye ederim arkadaşlar.top alıktan memnun kalmadım.pastelin allıkları da güzel

8. 19 Ağustos 2007
  9. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    bayanlar birşey sormak istiyorum benim bildiğim terracota bir renk ismidir hatta seramikçiler iyi bilir tuğlamsı bir renktir hamurun renginin ismidir ama allıklarda başka bir ismimi var? makyaj konusunda cahilim de biraz :eek:

yoksa bu sabit olanlar için mi terracota diyorsunuz? hani ne toz gibi dağılan olmayan ne de top gibi olanlar, anam babam sabit allık onlar mı dediğiniz? :1rolleyes:

10. 27 Ağustos 2007
  11. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım flormarla veritanın allıklarına bak istersen ikiside hoş ışıl ışıl :dance:

12. 27 Ağustos 2007
  13. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    flormar kalıcı beyaz tenliysen 42 yada 44 numarasına bak renkleri cok hoş :dance: şimdi bi marka daa buldum fiyatına bakıyorum flormar 17ytl verita 19ytl...

14. 31 Ağustos 2007
  15. yasminx

yasminx Guest

slm chanela.s. bourjoisusa yı nerden temin edebilrz ve fiyatı hakkında bi bilgn varmı?

bnde maybelline dream mousse kulnnyrm memnunm ama bndki pembe tonunda bide şeftali tonlarında istyrm. bourjoisusa'nın kler hoş gbi geldi bna:uhm:

16. 31 Ağustos 2007
  17. ebrulimon

ebrulimon Guest

ben söyleyeyim hemen canım fondoten olarak flormarın kullanıyorum şeftali tonunta ve teracotta ve 43 numara çok güzel herkes çok beğeniyo angelQueen canım ben 13 milyona aldım ya napmışlar sana :kızgın:

18. 1 Eylül 2007
  19. burcum86

burcum86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    171
    Ödül Puanları:
    163
    ben oriflamenin giordani gold mozaik bronzlaştırıcı allığını kullanıyorum çokta memnunum..tavsiye ederim herkese...