Alman hastanesi Bahçeci Kliniği

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve Doudou tarafından 22 Ekim 2007 başlatılmıştır.

22 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Doudou
  1. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    alman hastanesi bahçeci kliniğine giden arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi

2. 22 Ekim 2007
  3. azra2003

azra2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadasım ben alman hastanesinde tup bebek tedavisi gordum ve çok memnun kaldım doktorum suleyman bey harıka bır ınsan .benım 4 yasında kızım var tup bebek şu an yıne hamıleyım 8 haftalık alman hastanesı ve bahçecı harıka bır yer herkese tavsıye edıyorum

4. 22 Ekim 2007
  5. Doudou

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam Azracığım saol bilgilerin için Kayseride yaşıyorum şimdi orayı araştırıyorum 3.tüp bebek denemesini orda düşünüyorum.

6. 27 Ekim 2007
  7. NESKO

NESKO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba;
    bende sağlık çalışanıyım ve tüp bebek denemesi için bahçeci kliniğine gittim ama malesef hayal kırıklığına uğradım.gereksiz birsürü şey istediler ve ben ilk görüşmeden sonra asla gitmedim.ssk gibi çalışan bir yer.sizede kesinlikle tavsiye etmiyorum.ben başka bir yerde tüp bebek denedim ve sonuç pozitif

8. 28 Ekim 2007
  9. Doudou

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim bilgilerin için. Herkes iyi şeyler söylüyo ama bilmiyorum araştırıyorum şu anda. Başka bir yer dediğiniz neresi öğrenebilirmiyim.

10. 28 Ekim 2007
  11. strangellucky

strangellucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bir yakınım bahçeci kliniğinde ilk mikroenjeksiyon denemesinde başarılı oldu. Doktorlar çok ilgililer ve hastaya çok yardımcı oluyorlar...

12. 28 Ekim 2007
  13. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Bahçeciden Tedavi Gören Bir Arkadaşimin Pozitif Sonucunu Dün Aldim O çok Memnun Bende Oraya Gitmeyi Düşünüyorum Hatta Arkadaşimin Durumu Biraz Zordu Ama Oldu.

14. 31 Ocak 2008
  15. ayşemelek

ayşemelek Guest

merhaba papatya ne zaman yaptırmıştın tüp bebegini
    sanırım benim yaptırttıgım tarihle aynı 22 kasım degilmi

16. 31 Ocak 2008
  17. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk denememi orada yaptırdım ve hiç memnun kalmadım.tüp bebek hemşireleri çok iyiydi sadece.Çok kalabalıktı özel hastane demeye bin şahit lazım.ben adanada yaşıyorum iğnelere burada başlamak zorunda kaldım devlet memuruyum.yumurta toplama işlemine 1 hafta kala gittim istanbula.gidene kadar bir alaka hergün dr la yarım saat telefon görüşmesi yapıyorduk.istanbula gittim adamla 5 dk bile konuşamaz duruma geldik ben daha giyinmeden yan odadaki hastaya gidiyordu.yumurta toplama işleminden ve transferden önce ameliyathanenin önünde resmen ameliyat kıyafetleriyle sıra bekledik.çok moralim bozuktu yaaaa. istanbul dışında yaşıyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum, insan kendini çok yalnız hissediyor.2.denememi adanada yaptım olmadı ama burayı seçtiğim için pişmanlık duymuyorum.tabii sizin kararınız.hakkımızda hayırlısı..........

18. 31 Ocak 2008
  19. ayşemelek

ayşemelek Guest

ne yapabilirizki memnun olsakta bu olmasakta hayırlısı
    :senağlamai