Alman Hastanesimi yoksa Umut Tüp Bebek Merkezimi ???

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve zeros tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : zeros
  1. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaslar,
    benim sizlere yine bir sorum olacak cünki yine bir merkez arayisi icindeyiz. Biliyorsunuz önceki Tüpbebek denememizi Anatoiliada yaptirmistik ve tutmadi.Bu sefer Istanbula karar verdik ve Alman hastanesini arastirmaya basladim. arastirirken birde Umut Tüp bebek varmis onlarin Sitesine girdim ve Alman Hastanesinin Ekibi ordada calistigini okudum. Aceba bu dogrumu. cünki arada bayabi fiyat farki var. eger gercekten ayni ekipse neden iki ayri merkezde ve ayrifiyatlari var bunlarin. Umut Tüp Bebek Merkezi hakkinda bir tecrübeniz veyahut duyduklariniz varmi.Allah sizlerden simdiden razi olsun bütün cevaplar icin simdiden sizlere tesekkür ediyorum, allah bizlere en yakin zamanda evlatlarimizi kucagimiza alamayi nasip etsin.:enbuyukkk::enbuyukkk:

2. 12 Nisan 2008
  3. tulipe

tulipe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tekrar anatolıa niye gitmiyorsunuz?fazla doktor değıştirmeyin diyor doktorlar.ben de ordan negatif sonuçla dönenlerdenim ama belki yine gidebilirim.neden olumsuz olduğunuzu yazarmısınız bildiğiniz bir durum varsa ben de gitmeyeyim

4. 12 Nisan 2008
  5. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bnce alman hastanesnı boşver cunku orda yaptıran arkadslrım var bnde orayı dusünuyodum ama ordada sadece parya bakıyolar fazla ılgılenmıyolarmış bnce umut tupbebek merkeznde yaptır bende arastırıyorum bıde amrıcan hastnesı var orasıda cok guzel bn orda yaptırmayı dusunuyorum bnımde bu 4. denemem olcak allh herkesın muradını versın ınşllh

6. 12 Nisan 2008
  7. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende umut tüp bebek merkezine gidiyorum tüp bebek tedavisi için...evet alman hastanesiyle çalışanları aynı fiyattaki düşüklüğün nedeni ise merkezin anadolu yakasında yeni kurulmuş olduğu ve tanıtım amacıyla böyle bir fiyat listesi oluşturduklarını söylemişlerdi...ve bu indirim bir süreliğine imiş....ben merkezimden çokkkkkkk memnunum..ve tavsiye ederim...hayırlısı olur inşallah hakkımızda...

8. 12 Nisan 2008
  9. seçko

seçko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Caım bende Umut Tüp Bebeğe gidiyorum bu merkez alman hastanesi dr larından Enver Kurt un medikal direktörlüğünde açıldı ve alman hastanesinin embriyologları ie çalışıyor merkez yeni açıldığı için uygun fiyatlı ama kalite farkı yok ben zaten enver beyi 4 yıl önceden tanıyorum ailemden iki kadın onun sayesinde tüpebekle çocuk sahibi oldu tabi yinede sen bilirsin hepimizin şansı açık olsun...

10. 13 Nisan 2008
  11. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Anatolia iyidi ama biraz hastalara az ilgileniyorlar gibi o yüzden. Birde prof. lari bi tedavide gördük birde transferde baska yok. bilmiyorum birdaha gitmemeye karar verdik allah utandirmasin.

12. 13 Nisan 2008
  13. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadasim cevabin icin sana cok tesekkür etmek istiyorum. senin doktorunu merak ettim. ve oralarda kalacak uygun ve temiz bir yer varmi maglum biz almanyadan gelecegiz ve istanbulda hic tanidagimiz yok.

14. 15 Nisan 2008
  15. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaslar ,yine bi soumla basinizi agritacam ama istanbulda kimsemiz yok ve bize önerebileceginiz temiz ve hesapli kalinabilecek bir hotel varmi kadiköyde kosuyolunda veya yakin cevreside olabilir yardim edin lütfen. bu konu gercekten cok kafamizi yoruyor. simdiden coooooook tesekkür ederim.

16. 18 Nisan 2008
  17. zeros

zeros Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Alooo Arkadaslar,
    bari iki merkezden birini önerin 5 mayista yolculuk basliyor bana lütfen bir öneride bulunun. ne olur sunuz cok karasizim. sizler istanbulda nerede tedavi gördünüz merkez ve dr. adi rica ediyorum sizlerden ve en önemlisi sizce neden o merkez iyi veya kötü???
    allah kimseyi kararsiz ve cocuksuz birakmasin.

18. 18 Nisan 2008
  19. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende umut tüp bebekte yaptırdım ilk denememi tutmadı ama herşey Allahtan sonuçta, kötü diyemem, ilgi ve alakaları güzel, fiyatıda makul ama ben şahsen en çok bana yakın olduğu için tercih ettim, Alman hastanesinin bi kuruluşu olduğuda doğru,bide şu var Alman hastanesinin bölüm başkanı Mustafa Bahçeci, kendisi Alman hastanesinde tedavi yapmıyomuş, kendisine ait kliniği varmış Bahçeci kliniği diye gir google'den görürsün, Türkiyedeki en iyi doktorlardan biri bu konuda, bi de Amerikan hastanesi var ordanda memnun biçok insan, eğer fiyat açısından ve yer açısından sana daha uygunsa umutta iyidir, benim doktorum Enver Kurt değildi ama gideceksen onu tavsiye ederim bende sana, ayrıca kadıköy'de birçok otel var kalınacak, mesela Zümrüt Otel'i tavsiye edebilirim, tanıdığım bi yer, Rıhtım caddesi reşitefendi sokakta, Kadıköy Zümrüt Otel diye bakabilirsin google'den, Allah yolunu açık etsin canım inşallah bu zor uğraşların sonucu mutluluk olur