Alman hastanesınde mıkro yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve hulya35 tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hulya35
  1. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba arkadaslar.Izmirde 4 olumsuz deneme gecirdikten sonra Istanbul ve Ankara ya gidip arastirdim ve Alman Hastanesine karar verdim.Ocakta baslayacagim insallah, burdaki tedaviden sonra transferden sonra progesteron ignesi yapiliyor mu.Bahceci kliniginde ilk muayene mi oldum.Dr. olarak Halit Firat Erden i tercih ettim.Tecrubelerinizi paylasmak isterim.

2. 17 Aralık 2008
  3. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Asil sormak istedigim Alman Hastanesinde transfer sonrasi hemen kaldiriyorlar mi hastayi.Bide transferden sonra gunasiri progesteron ignesi yaptirmamizi istiyorlar mi.Bunlari ogrenmek istiyorum.

4. 17 Aralık 2008
  5. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    alman hastanesi çok yogun bende 2 tüpümü orda yaptırdım negatif sonuç trasverden sonra yarım saat yatırıyolar poregestoran igne oldum ihşallah sonucun pozatif olur canım her şey gönlünce olsun benimde doktorun bahçecide süleyman tosun du

6. 17 Aralık 2008
  7. karanfil28

karanfil28 4 eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bende alman hastanesınde yaptırdım 1.negatıf cıktı 2.denememde bu c.tesı olcak hayırlısıyla.progesteron ıgneyı hergün 1 kere oluyorum.ama dondurulmuslardan denıyecegimiz icin.yarım saat yatırıp gönderiyolar eve.bakalım ınsallah hayırlı sonuclar alırız hepımız!herkese bol sans...

8. 18 Aralık 2008
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Peki arkadaslar sizce Istanbul da en dogru tercih Alman Hastanesi mi

10. 18 Aralık 2008
  11. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2 asilama 4 mikro sonucum var.Verdigim karar dogru mu Alman Hastanesi olarak

12. 18 Aralık 2008
  13. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben bürüksel tüp bebek merkezine gitcektim son anada vaz geçtim pişmanmısın diye sorarsan pişmanım bekledigim ilgi göremedim alman hastanesinde tabiki oraya gitseydim olmadıktan sonra olmazdı alman hastanesinde ne yapay rahim var nede ımsı klasik tüp bebek yapıyolar

14. 19 Aralık 2008
  15. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben en ümitsiz anımda gittim Alman Hastanesine daha sonra tedaviye başladık hiç ümidim yoktu daha önceki denemelerim hep başarısızdı.İlaca başladım ve sadece 5 yumurta oluştu birini toplamaya giderken düşürdüm kaldı 4 sonra döllenen 3 derken tuttu.Şimdi hamileyim.Hastaneden memnun kaldım çünkü en doğru ilaç tedavisini uyguluyorlar tutmasa bile sonraki denemeler için de seni düşünüyorlar çünkü ben ilk denememdeki tedavimde ya hep ya hiç yapmışlar sonra aynı hastanenin doktoru bana biraz ağır bir ilaç tedavisi olmuş demişti.Bir yıl yumurtam oluşmadı düşün çocuğum olmuycak diye üzüldüm hep sonra düzeldi ama yumurta kalitem ve sayım düştü.
    Bu arada arkadaşımın Alman Hastaesinden ikiz oğulları kuzenimin kızı var inşallah senin içinde hayırlısı olur.:nazar:

16. 20 Aralık 2008
  17. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    IMSI ve yapay rahmin gostermelik oldugunu soyluyor Alman Hastanesi.Dr.uyla gorustugumde PGT ve kokulturun tamamen gostermelik oldugunu ve hicbir faydasinin olmadigini soylediler.IMSI ise laboratuardaki mikroskopun ozelligi dendi.Bunu reklam yapmaya bile gerek yok dendi.Ben de soyle kendimi tarttigimda soyle dusundum.Alman Hastanesi turkiye de marka olmus.Benim bu 5. mikrom olacak.Yarin bigun tutmazsa baska yere gittigimde ben Alman hastanesinde denemedim acaba.Keske orda da deneseydim derim.Ama orda da deneyip bi sonuc almazsam ben elimden geleni yaptim ama olmadi deyip icim ferah olur diye dusundum.Yanlis mi dusunuyorum.

18. 20 Aralık 2008
  19. caney37

caney37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    hulya35, size katiliyorum. kesinlikle mantikli dusunuyorsunuz bence tabii.. ben co-kulturu denedim ve fayda gormedim ustelik ekstra da maliyet..

hatta co kulturle olan denemem daha basarisizdi emriyo kalitesi olarak... sonra alman hastanesinde denedim ve kaliteli emriyolarim oldu hamilelik de gerceklesti ama erken dusuk yasadim... doktorumdan son derce memnunum. super biri benceee... esprili insani rahatlatan ve guven veren biri... inaniyorum orda basariyi yakalayacagim .... ins. allahimin izniyle..... alman hastanesinde en basarili denemelerim oldu... ve ben 6.deneme icin ugrasiyorum simdi...

sevgiler