Alman hastanesine gitmeye karar veren arkadaşlar gelin burda buluşalım

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nurayse tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nurayse
  1. nurayse

nurayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s

2. 4 Ağustos 2009
  3. nurayse

nurayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben kaçtım ama katılımlarınızı bekliyorum ........................................

4. 5 Ağustos 2009
  5. Nihan1979

Nihan1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben alman hastanesine değil ama onu kolu olan umut tüp bebekmerekezine gitmeye karar verdim ama henüz randevu almadım

6. 5 Ağustos 2009
  7. Nihan1979

Nihan1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaa sadece ben mi cevap yazdım kimse yokmu?

8. 5 Ağustos 2009
  9. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende istiyorum ama ben silivride oturuyorum arkadaşlar ayrıca çalışıyorum.napıcam bir akıl verin bana........

10. 5 Ağustos 2009
  11. Nihan1979

Nihan1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    a.sarkadaşım öncelikle sanırım ön görüşme için randevu alıyorsun ben hem almanı hemde umut tüp bebek merekezini aradım son karar olarak umut tüp bebek merkezinde karar kıldım çünkü umut tüp bebek merkezinde SSK gecerli alman hastanesinde gecerli değil ama bildiğim kadarıyla ön görüşmeden sonra tedavi belirleniyor adet 2 günü tedaviye başlanıyormuş önce takip sonra yumurta toplama ve transfer işlemiyle son buluyormuş
    takiplerde hergün hastaneye gitmemize gerek yokmuş toplamda 3 yada 4 kere gidiliyormuş aman aman bende ne çok şey öğrenmişim .........En önemlisi öngörüşmelerde para talep etmiyorlar ve muayenede yapıyorlarmış.
    a.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s

12. 5 Ağustos 2009
  13. nurayse

nurayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Katılımda bulunan arkadaşlara çok teşekürler
    Cumartesi günü Alman hastanesinden halit beyden randevu aldım bazı arkadaşlarım alman hastanesinde tedavi görmüşlerdi onlar alman iyi bir hastane olduğunu söylemişledi gidip göreceğiz.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
  14. 6 Ekim 2009
  15. nurayse

nurayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yeniden merhaba akadaşlar ben alman hastanesi tüp bebek servisinde tedavimi yaptırıyorum çok zorlu bir sürec ama inanın alman hastanesinin çalışanlarıı ve doktorum bu zorlu sürçte bana çok yardımcı oluyorlar doktorum halit fırat erden
    Halit beye görüşmeye gitdiğimde bana O kadar açıklayacı cevaplar verdiki kafamda oluşabilcek bütün soru işaretlerini giderdi önce benden bir takıp horman testleri istedi sonrada HSG istedi sonuçlara göre amlyt olmam gerektiğine karar verdi hemen amlyt gerçekleştirdi ve bu güne kadar kimsenin tespit edemediği sorunu çözdü izleyen adet döneminde tedaviye başladık ve yumurta toplama işlemi gerçekleşti yumurtalarım toplandı ve donduruldu ha bu arada dondurma ücreti almadılar tekrar yumurtlama takibi yapılacak herkese kesinlikle alman hastanesi ve halit bey öneririmsositososito

16. 7 Ekim 2009
  17. sinemiskan

sinemiskan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam nurayse ne ameliyatı oldun bi de sadece yumurta dondurulabiliyor mu ben bilmiyorum ameliyatı halit bey mi yaptı

18. 7 Ekim 2009
  19. nurayse

nurayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    embriyolarım donduruldu laparoskopi amly oldum evet amlyt halit bey yaptı valla ben halit beye çok güveniyorum çok iyi bir doktor.......

sinemiskan sen nerde tedavi görüyorsun