Almanya da Hami Anneler! Hangi magazadan yada hangi siteden alveri yapyorsunuz?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve DUYGUSUZduygu tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

17 Eylül 2009
    Konu Sahibi : DUYGUSUZduygu
  1. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm gurbetci annisler.... bende 5 aylik hamileyim . bebisime kiyafetler felan almak istiyorum yada bebek arabasi, bebek cantasi felan. ama fazla bir bilgim yok. sizler nerelerden alisveris yapiyorsunuz? nereler daha uygun ve nerelerde indirim var. yada hangi internet sitelerinden siparis ediyorsunuz? yardimci olursaniz cok sevinirimvereliniortak

2. 20 Eylül 2009
  3. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    toysrus var canim co güzel prati arabalari ve oda takimlari var
    ben ogluma herseyini ordan aldim cota uygun
    bence yakininda varsa bi göz gezdir derim

4. 20 Eylül 2009
  5. DUYGUSUZduygu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkür ederim canim ya... valla bu sitede almanyali olan cok nadir galiba

6. 21 Eylül 2009
  7. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    toysrus var babyone var cok güzl ürünleri var...
    bebek kiyafetleri olarak H&M in bebek koleksiyonu cok güzel ama biraz pahali...
    C&A ninda bebebk kiyafetleri güzel oluyo orayada bak derim...
    mobilya olarak ben mobilyasini segmüllerden aldim..cok kaliteli bir oda..segmüller varsa yakinlarinizda oraninda bebek koleksiyonuda cok güzel...aradigin herseyi segmüllerde bulabilirsin bebek arabasi, oda takimi, kiyafetleri.
    ben ara sira ebay den de bakiyorum bazi firmalar ebay de satis yapiyo ve disariya göre daha uygun fiyata alabiliyosun..acik arttirma yada kullanilmis seyler degil firma kendisi satiyo...

8. 21 Eylül 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende almanyada yasiyorum ve bu konu benide düsündürüyo...türk magazasi olarak cilek var ama biraz pahali..bende pek bilmmiorum nereler var...bebek kiyafeti icin h&m düsünüyorum ben...odasini tek besik olarak düsünüyosan ikea derim ben uygun fiyatlr görmüstüm....

10. 21 Eylül 2009
  11. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Bende Münih'de yasiyorum arkadaslar. C&A'dan ve H&M'den elimden geldigince uygun ve kaliteli olan esyalari aliyorum.. Ama, bebek odasi icin cok secenek var internetten arastirdiginizda..
    Örnegin, Ikea- Segmüller- MöMax vs... Ama size söylemek isterim ki, cok uzun zamandir bebek odasi bakyiordum. Segmüller'de bebek odasi takimi 1250 €uro'dan 500€uro'ya indirmisler.. Ve cokda hos oldugu gibi bir o kadar da kaliteli ve kullanisli. 3kapakli gardolabi, bebek bezi degistirme yeri (3cekmeceli) ve Yatagin uzunlugu 1.50 genisligi ise 80cm. cok kullanisli bebeginiz 4-5 yasina kadar icinde o kadar rahat yatarki.... Ve ileri de jugendbed olarak da kulanilabiliniyor. Bu firsat varken, esimle o kadar arstirmanin sonucunda buna karar verdik, ki inanin yapilebilenecek en mantikli isdi..Allah'ima cok sukur bizde aldik.
    Yok siz, sadece yatagibini almak istiyorsaniz elinizden geldigince görerek almanizi tavsiye ederim. Segmüller'de Ikea'da bu konuda en ucuzlari..
    Bu arada bende 30 haftalik hamileyim, Rabbim herkesin her konuda yardimcisi olsun insallah kizlar. Allah'ima emanetsiniz.

12. 23 Eylül 2009
  13. DUYGUSUZduygu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canlarim cok tesekkür ederim. burada segmüller yok ama ikea var. esim zaten ikeada calisiyor. ama kinderbett leri cok küyük. biraz büyük ariyorumki ilerdede kullannayabileyim. ya bu segmülleri cok merak ettim. internette vardir herhalde sayfasi bi ona bakayim. ebay aklima hic gelmemisti. cok sagolun kizlar. bu arada hamis bayanlar Allah hepimizin yardimcisi olsun!

14. 23 Eylül 2009
  15. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Amin canim amin. Ama Segmüller'in internet katalogu bes para etmez hataa yok diye hatirliyorum bu bebek takimi...
    Keske, gidebilseydin orda olupda. Neise hakkinda hayirlisi olsun. Dedigim gibi benim almis oldugum bu bebek yataginin icinde 4-5 yasina kadar coookk rahat yatar, ardindan da jugendbed olarak da degistirebiliyorsun yani.
    Neise canim, Allah'im hayirlisi hakkinda ne ise, onu nasip eylesin.

16. 24 Eylül 2009
  17. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    ben ikea nin tasarimlarini pek begenmiyorum cok birbirinin aynisi gibi geliyo bana...
    bizim odamiz bunun aynisi segmüllerden aldik 980 € dan 480 e aldik indirim vardi... hatta su anda kuruldu,,,bi arkadasim bu takimin aynisini ebay den aldi..ayni fiyata...
    cok uzun kullanilacak bir takim
    kesinlikle tek bir yere bakip alma heryere bak interneti gez öyle karar ver..

18. 24 Eylül 2009
  19. sarmasik

sarmasik hayatim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bütün esyalarimi Segmüllerden aldim..her yere bakiyorum ama en kaliteli ve uygun ürünler orada var..bebek giyimi ise uygun ararsan C&A ya da H&M olabilir..internetten alisveriste ise Baby Markt diye bir site var..cok uygun ve cesitli ürünler bulabilirsin...googleden yazip girebilirsin...